Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

5 minutes ago, Selektor said:

Ovi iz štaba su izgleda zategli malo prema drzavi, jer i dalje nema dozvole za stadione iako je jak lobi koji to trazi. A objektivno stadioni su nam ionako prazni. Za hale je malo drugacije ali ja licno ne vidim razlog da se ne pusti publika pa makar to bilo i 20%.

 

Izigravaju strogocu. Kad je trebalo da se odrze izbori, moglo je.

 

@zemljoradnik Sta kaze pouzdan izvor? Koliko? 5-6 do sada?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo sta sam ja nasao vezano za Terija

 

Quote

Одрадио је јуче тест поново и негативан је. Треба да уради још један, вероватно данас или сутра па ће се прикључити екипи.

 

Znaci po ovome on bi danas trebao da se prikljuci treninzima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Selektor said:

Ovi iz štaba su izgleda zategli malo prema drzavi, jer i dalje nema dozvole za stadione iako je jak lobi koji to trazi. A objektivno stadioni su nam ionako prazni. Za hale je malo drugacije ali ja licno ne vidim razlog da se ne pusti publika pa makar to bilo i 20%.

 

hrvati pustaju i na fudbal i na kosarku, a imaju losiju epidemiolosku situaciju.

bas gorim od zelje da odem na utakmicu u petak i nadam se da ce pustiti. spreman sam dva sata da sedim sa maskom koliko god da me nervira.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, John Terry said:

Fali i sirina. Nemamo jasno definisanu startnu cetvorku. Ili drugim recima imamo, ali je i MJK i Reath ispod potrebnog nivoa za evroligu. Za ABA su ok. Simanic pitanje je hoce li zavrsiti sezonu kod nas, mislim da se njemu sprema neka selidba. Mozda tad dovedemo cetvorku.

FMP

36 minutes ago, Haggard said:

 

hrvati pustaju i na fudbal i na kosarku, a imaju losiju epidemiolosku situaciju.

bas gorim od zelje da odem na utakmicu u petak i nadam se da ce pustiti. spreman sam dva sata da sedim sa maskom koliko god da me nervira.

Mene vise nerviraju Simon i Laza od maske koja me takodje nervira.

Link to comment
Share on other sites

Derbi u fudbalu je sledece nedelje, tako da ako ne pustaju na stadione, nema sanse da puste u halu gde je jos veci rizik. Danas su upravo skratili radno vreme kafica i restorana sa ili bez basta do 23 h, jer Korona napada samo nocu.

Ne treba da vam crtam zasto ne pustaju publiku zbog derbija, tek posle toga mozda se nadamo da ce pustiti i u hale.

 

Evo Uefa je dozvolila 30 % kapaciteta za stadione, ali to opet zavisi od domacih mera. 

 

Tako da ne nadajte se nekom gledanju uzivo utakmica KKCZ  do mozda utakmice sa CSKA ako budemo imali srece da ovi poltroni popuste sa merama 

Edited by Šarac
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako se dobro sećam gazda je jednom prilikom rekao da publiku možemo da očekujemo tek negde pred novu godinu, ako se ne pogorša situacija. To je bilo kada je gostovao na SK ako se dobro sećam. Sad šta se promenilo i šta će se tek promeniti to samo jedan čovek zna , a nije NČ 😄 

 

Što se tiče ekipe meni i dalje malo bode oči naše opcije na poziciji 3 i to konkretno mislim na napad. Krajnje je vreme da Dobrić dobije malo veću ulogu i minutažu a i da se on sam malo više napadački priključi jer svi znamo da može. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Green23 said:

Trebalo bi da se ozvaniči Ročesti večeras, koliko sam čuo, pristao je na ugovor od 3 meseca 

Ako smem da citiram forumasa sa redstarbelgrade a da se ne naljuti, ugovor ce biti na 3 meseca sa opcijom produzetka do kraja sezone. Mi se pitamo  naravno.

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...