Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

  

21 minutes ago, Kankkunen said:

Čudan ugovor, ajde da imaš povređenog igrača pa da premostiš ... ovako, nije uobičajeno.

 

 

U stvari je prilično jasno. I Obradoviću je jasno šta može da očekuje od njega, a u međuvremenu će se tražiti bolja opcija. Ako se nađe sledi prijateljski rastanak, ako ne, teraj do kraja..

Edited by Laki21
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

  

 

 

U stvari je prilično jasno. I Obradoviću je jasno šta može da očekuje od njega, a u međuvremenu će se tražiti bolja opcija. Ako se nađe sledi prijateljski rastanak, ako ne, teraj do kraja..

Ja se samo plasim kraja sezone u novembru,mislim da je i gazdi bitno da se previse ne obavezuje prema polovnjacama pa gura pod nos 3+3.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Laki21 said:

  

 

 

U stvari je prilično jasno. I Obradoviću je jasno šta može da očekuje od njega, a u međuvremenu će se tražiti bolja opcija. Ako se nađe sledi prijateljski rastanak, ako ne, teraj do kraja..

Previše je to gimnastike, pomalo neozbiljno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ja bih rekao da će se loviti neki igrač što izvisi za NBA ugovor, to je taman negde oko nove godine. Mislim da će sve EL ekipe ciljati na tako nešto. 

Moguće da su sa nekim dogovarali, pa se čeka rasplet ... ako je na slepo, onda hm

Link to comment
Share on other sites

Ako se bude uklopio ostace do kraja, ako ne pojuricemo novog igraca. Skroz ok. Pogotovo ako se uzme u obzir da nam skoro ceo tim zavisi od bas tog igraca i njegove komplementarnosti sa ostatkom ekipe. Kazem skoro jer je ozbiljan krater na 4.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Selektor said:

Ako se bude uklopio ostace do kraja, ako ne pojuricemo novog igraca. Skroz ok. Pogotovo ako se uzme u obzir da nam skoro ceo tim zavisi od bas tog igraca i njegove komplementarnosti sa ostatkom ekipe. Kazem skoro jer je ozbiljan krater na 4.

 

A ako bude porobio, pa nam ga neko mazne nakon isteka ta tri meseca?

 

Salu na stranu, nisam pisao nista na temu jer je vec sve napisao @Chaos Is Me. Mogu da shvatim da neko ne zeli da gleda takvog igraca sa 35 godina (dobro, 36, pa i 37 da se naglasi koliko je zreo za penziju), ali ne mogu da neko lose pise o igracu koji je igrao pre 3 godine u nasem timu.

 

Ne zna da igra odbranu? Pa to nam i treba, neko ko nije fizicki snazan, ali cita teren, okretan je, vrstan je napadac i ume da doda loptu. Zar nismo hteli Pangosa? Cak i da ne dodje Rochestie, kakvog ima smisla dovoditi jos jednog pit bulla koji slabo sutira? To vec imamo u timu.

 

Pritom, samo Loyd ima dobar sut sa distance. Ko kaze da i drugi igraci predstavljaju pretnju u sutu nije gledao te druge igrace - Reatha i njegov cudan izbacaj, tvrd sut Halla i Waldena, a o Kuridzi, Simonovicu, Lazicu i njihovom sutu ne bih. Simanica trener ne vidi na terenu, Davidovac moze da pogodi, ali ne stalno, Dobric iskljucivo ceka pas, zapravo on je jedini uz Loyda ko pogadja sigurno ako ostane sam na sutu.

 

Nije ovo bila odbrana Rochestog, koliko teznja da shvatimo da nam treba komplementaran igrac i da je besmisleno zaliti se da je cunj u odbrani, jer nama i treba cunj u odbrani jer nam treba igrac kao Pangos (ili Marcus Williams).

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...