Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

3 minutes ago, mmajstor said:

 

Dobro da sad znamo da van tih par minuta kad je Uskokovic bio na parketu, odbrana je bila zategnuta kao sraf i niko nije nijednom  ispadao...a pritom ovde pricamo o Spanulisu, koga vi z.....?

Ok, jeste Spanulis, ali je baas ispao par puta. Sa druge strane skroz ok je odigrao u napadu. Mislim da je dobro davati mu vise sanse, jer sa iskustvom ce samo napredovati. Ne verujem da je trebao vise da igra, jer bi u drugom poluvremenu izgledao dosta losije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ok, jeste Spanulis, ali je baas ispao par puta. Sa druge strane skroz ok je odigrao u napadu. Mislim da je dobro davati mu vise sanse, jer sa iskustvom ce samo napredovati. Ne verujem da je trebao vise da igra, jer bi u drugom poluvremenu izgledao dosta losije.

 

Aaa, znaci ima baas ispao, i bas ispao... kad ispadnes sa dva A onda max dva minuta i mars na klupu do kraja karijere, a kad ispadnes sa jednim A onda nema veze pogresi covek? Jos jednom, koga ti z....? Covek debituje u Evroligi, nema nekog iskustva ni u ABA ligi jer se treneri zentaju da baas ispadne umesto da bas ispadne ko sto se to desavalo Rocu. 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, drakon1 said:

Gleda se ako je odluka diskutabilna tj. ako ni sudije nisu sigurne. Javor je bio siguran da je doneo pravilnu odluku, pa nije ni video razlog da se gleda usporeni snimak. Slepac.

U krivu si. Samo zadnje 2 min utakmice ili produžetka se smije gledati tko je zadnji izbacio loptu. Da se razumijemo, odluka je kriva, samo u toj situaciji ne može se koristiti IRS. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Uskokovic je imao dva bacanja, fintirao onog lika, asist za tricu i skok u odbrani.

 

Nesto mislim da je mogao da proba sa njim kad je Kori dobio trecu, nego sto je ubacio Dedu.

 

Mozda smo mogli tu da uhvatimo jos dva tri minuta.

Edited by BojanaCZV
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, vepar said:

Uskokovic nije neki talenat i to je to

 

Ne ume ni da vodi loptu sigurno, a kamoli sta drugo. Ok, mozda i bude neki solidan igrac ali trenutno je za treceg pleja

 

Mi trenutno nemamo nijednog pleja sem jednog prinudnog pa opet ne igra. Znaci nije cak ni treci plej. On je instrument za izvlacenje love i nekog ko zna kakvog namirenja, sad je to barem jasno.

Imas 3 igraca u rosteru koje ne koristis cak ni kada nemas prve 2 opcije na raspolaganju... ne znam dal treba jasnije da nam se nacrta. 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

Just now, BojanaCZV said:

Uskokovic je imao dva bacanja, fintirao onog lika, asist za teicu i skok u odbrani.

 

Nesto mislim da je mogao da proba sa njim kad je Kori dobio trecu, nego sto je ubacio Dedu.

 

Mozda smo mogli tu da uhvatimo jos dva tri minuta.

Sigurno,i Diop Rit korisniji od Terija u ovom i svakom sistemu.A bice jos bolji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mmajstor said:

 

Aaa, znaci ima baas ispao, i bas ispao... kad ispadnes sa dva A onda max dva minuta i mars na klupu do kraja karijere, a kad ispadnes sa jednim A onda nema veze pogresi covek? Jos jednom, koga ti z....? Covek debituje u Evroligi, nema nekog iskustva ni u ABA ligi jer se treneri zentaju da baas ispadne umesto da bas ispadne ko sto se to desavalo Rocu. 

Secam se kad je Davidovac debitovao u EL, ukradena lopta prilikom izvodjenja outa i mislim nasa pobeda, e sad ne secam se protiv koga smo igrali.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Slavisa iz Tavankuta said:

Secam se kad je Davidovac debitovao u EL, ukradena lopta prilikom izvodjenja outa i mislim nasa pobeda, e sad ne secam se protiv koga smo igrali.

 

I ja se secam kad sam se prvi put napio, uhvatio se za radijator i satima lelujao. A onda se probudio ujutro sa oziljkom na celu. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mmajstor said:

 

Aaa, znaci ima baas ispao, i bas ispao... kad ispadnes sa dva A onda max dva minuta i mars na klupu do kraja karijere, a kad ispadnes sa jednim A onda nema veze pogresi covek? Jos jednom, koga ti z....? Covek debituje u Evroligi, nema nekog iskustva ni u ABA ligi jer se treneri zentaju da baas ispadne umesto da bas ispadne ko sto se to desavalo Rocu. 

Ja nikoga ne z..., vec se kaze baaas (tri a) ispao kada tri napada za redom ide u jednu stranu, a igrac u drugu. Nisam nista ruzno rekao. On je odigrao dobro i ovo mu je skola za dalje. Utakmica po utakmica. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Majak said:

Mi smo ovako igrali i sa Hall-om i sa Ročom, danas se čak bolje kretala lopta u napadu. 

Slažem se. Ali sa iole dobrim plejom a Walden to svakako nije, nego je više iznudeno rješenje mi bi izgledali puno bolje  i siguran sam da bi imali više pobjeda na kontu. Greška je napravljena u startu pa zatim i u doselekciji. Šteta tamo gdje smo se trebali isprsit nismo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nekoliko baš loših odluka večeras... prva Davidovac na Harisu, ne može da ga nahvata ni lasom, druga izbacivanje Dobrića koji je baš bio u svom elementu na par minuta do kraja...

 

Suviše šablona, premalo osećaja za dešavanja na terenu, to baš bode oči.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VISOKOLETAC said:

Ja nikoga ne z..., vec se kaze baaas (tri a) ispao kada tri napada za redom ide u jednu stranu, a igrac u drugu. Nisam nista ruzno rekao. On je odigrao dobro i ovo mu je skola za dalje. Utakmica po utakmica. 

 

ispao je dva puta a ne tri... samo njegova dva minuta analizirate pod lupom, dok da vas pitam koliko puta su ispadali Rit, Lojd, ili ranije Teri pojma ne biste imali... a da, ispadali su, nekad bas, nekad baas a nekad baaas. 

 

Ovde se i ne radi o tome nego u nemanju muda trenera da istrpi i neko ispadanje mladog igraca (pogotovo protiv take vedete kao Spanulis) da bi imao benefit u narednim utakmicama Pa izgubili smo utakmicu i bez njega... a i dalje ce Volden jedini biti plej? Ne znam kako se treneri kod nas pretvore u tolike ziherase. 

Link to comment
Share on other sites

@Laki21 I ti kao i Obradovic?

Covek se zove Aaron Harrison.

 

Spanoulis je odigrao mec sezone, 14 poena mu je rekord u ovoj sezoni, a samo je jos jednom bio dvocifren. Takodje Larentzakis, 11 od 21 poena protiv nas, to ih je odrzalo nakon sto su sami sebe ukanalili spavanjem u prvoj cetvrtini.

 

Sto se tice ostatka EL, od 3-2 (ukljucujuci mec sa Asvelom) dosli smo do 4-9 i imamo jos meceve sa Albom, Panathinaikosom i Fenerbahceom kuci i Zenitom u gostima. Sta znam, ja se nekako najvise pribojavam Albe, oni bas iznenadjuju kad se ocekuje da izgube. Zenit je smesan kad su favoriti i kad treba da se rilja za svaku loptu, Panathianikos i Fenerbahce znaju da upadnu u kanal.

 

Treba nam minimum 7-10 da ostanemo u kakvoj takvoj trci.

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Slavisa iz Tavankuta said:

Ima veze sa Uskokovicem, jer ije Davidovac upao u vatru i sa njegovom odbranom, tj kradenom loptom, ekipa pobedila. Vidi se taj mentalitet pobednika i luzera odmah na prvi pogled. ne kazem daje Uskokovic luzer, ali naprimer  Simanic jeste

 

i sve to je prikazao u dva minuta, ili mozda u mnogo vise minuta sa podrskom od 7,5 hiljada navijaca? 

 

Uporedi sad tu sansu koja je njemu data sa ovom sansom veceras... i utvrdices da ima veze kao i moje prvo pijanstvo. Isto tako ne mora svaki igrac da bukne u prvoj utakmici, nego mu moras pruziti sansu. Imao je i Uskokovic jedan lep ulaz, asistenciju i koseve sa bacanja... sta bi ti da uradi za dva minuta, pa Lojd je imao crna ne 2 nego 20 minuta, al niko normalan ga zbog toga nece zakucati za klupu. 

 

Ja posle svega mogu da kazem samo jedno:

Treneri Crvene Zvezde su u zadnje 4 godine izvrsili genocid nad mladjim domacim igracima! 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...