Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Niko ne kaci Sasinu izjavu za Roca? Ne sluti na dobro.

 

Posto sam krenuo ja s komentarima oko pitera bozica. Nikad nisam rekao da je lejm slikati se s prstenjem. Nego da mi je on bezveznjak. Potpuni bezveznjak. Imao bih jos neke kovanice, nego da ne dodje lavrnja, prati me covek u stopu.

Link to comment
Share on other sites

Dobar raspored nam predstoji, mogli bismo tu da nanižemo neke pobede. Posle Makabija idu Olimpijakos, Alba i Valensija kod kuće, Zenit tamo pa Pao ovde, može to lagano da ide na 4-2 u tih 6 mečeva, ali ako iz takvog rasporeda izađemo sa negativnim skorom teško da ćemo hvatati neki priključak u nastavku sezone. Zajebano je što imamo Budućnost i Olivitu između tih EL utakmica ali EL mora da bude prioritet u decembru. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Iskreno nakon Efesa ne nadam se nekoj borbi za top8, uz to mislim da ce biti nekih neplaniranih poraza u ovom laksem nizu utakmica. 

 

Realno fali nam kosarkaski pismenih igraca za EL nivo. Mrzi me da kopam statistiku ali mislim da smo pri dnu sto se tice efikasnosti i asistencija. Svaka druga utakmica nam je 60-65 datih koseva. Ne znam koliko je moguce dovesti kvalitetnog pleja u ovom momentu, kad nismo mogli od aprila... 

Edited by Sector
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mmajstor said:

Nama fali pun pionir najvise.... 

 

47 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Iako nisam neko ko forsira taj doprinos navijaca i mislim da ga ljudi precenjuju, evidentno je da nam fali i ta vrsta goriva. Steta...

 

S obzirom koliko imamo zarazenih i onih koji su pregrmeli to, mozda da klub organizuje nesto tipa da se dobija ulaznica uz dokaz da si negativan + dokaz da imas antitela = nakupila bi se valjda koja hiljada ljudi za halu. 

 

Mnogo se nesto sprdam danas. Prastajte. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sector said:

Iskreno nakon Efesa ne nadam se nekoj borbi za top8, uz to mislim da ce biti nekih neplaniranih poraza u ovom laksem nizu utakmica. 

 

Realno fali nam kosarkaski pismenih igraca za EL nivo. Mrzi me da kopam statistiku ali mislim da smo pri dnu sto se tice efikasnosti i asistencija. Svaka druga utakmica nam je 60-65 datih koseva. Ne znam koliko je moguce dovesti kvalitetnog pleja u ovom momentu, kad nismo mogli od aprila... 

Samo cinjenice kod tebe. Iako ja mislim da skripi dosta i na centarskoj poziciji, ipak na pleju gori.

U svakom slucaju ce decembar predodrediti da li cemo igrati kompetitivnu kosarku u EL od januara 2021.

Link to comment
Share on other sites

Biće u nastavku EL još mnogo iznenadjenja jer i sama sezona ne zna gde bije.

Alba utrpala stotku Himkiju, Fener je na -57 koš razlici, Žalgiris izduvan, Oly i Baskonia nit smrde nit mirišu...Makabi ko Makabi...brutalan roster sa skorom 3-8...ali mi ćemo teško do još nekog iznenadjenja bez krštenog pleja. Ne možemo dugo da cedimo drenovinu iz Lojda, pa ako ne ide kao što je sve učestalije...daj Voldene ganfere vadi nas iz bule ili da se nadamo Hall-u koji naprasno kreće da isporučuje i pegla po trijes minuta uz pikovanje sa unutrašnjom linijom gde smo najtanji.

Ima još dovoljno mesa na EL stolu ako se upravo sada zakrpimo gde smo bušni jer ništa nam ne znači dalje uigravanje ako na kecu zadržimo trenutni level a to su brat-bratu: prosečan EC plej, odličnog ball handling-a i forte u odbrani ali simboličan skorer, premekan u prodoru, i bez jasne pik igre......a iza njega kineski Roč - spisatelj.

Gledam večeras Asvel - Pao...stoji da svi igraju košarku danas, ali ovo što su ove dve momčadi upriličile u prve dve četvrtine bilo je da bez blama na poluvremenu spakuješ kamere, namotaš kablove i pri izlazu poručiš delegatu: ''evo smo mi ispred...pušimo''.

Asvel je ako se ne varam izgubio 7 lopti u prvoj četvrtini a ukupno 19...ali su se raspucali kasnije i sad vidim da su trojke šutali preko 70% (17/24). Znači može da bude ali ne mora da znači. 

 

Roč sigurno neće da oplodi Makabi ali nadam se da njegov eventualno bolji učinak protiv Future neće biti slamka za koju će uprava da se uhvati u nekoj besmislenoj računici da prištedi na poziciji organizatora igre. Najgora opcija je produžavanje Roča za još dva meseca i onda nakon toga jurnjava za Kurtom u februaru kada su garantovano jaki minusi.

Dajte sada da se opravljamo ali originalnim delovima...jer ovako nabudženi možemo samo preko džombi.

 

Edited by Wingwalker
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Wingwalker said:

Roč sigurno neće da oplodi Makabi ali nadam se da njegov eventualno bolji učinak protiv Future neće biti slamka za koju će uprava da se uhvati u nekoj besmislenoj računici da prištedi na poziciji organizatora igre. Najgora opcija je produžavanje Roča za još dva meseca i onda nakon toga jurnjava za Kurtom u februaru kada su garantovano jaki minusi.

Dajte sada da se opravljamo ali originalnim delovima...jer ovako nabudženi možemo samo preko džombi.

 

To se teško nalazi, jako teško ... mi smo na kraju reda, nema tu leba za nas.

E sad, možda se desi neko čudo, ko zna ... :classic_smile:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...