Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Loyda jebe malo sto nije fizicki mocan igrac i kada se pusti jak kontakt na njemu on ne moze lako da se izbori za poziciju, narocito kad ga cuva neko za glavu veci kao sto je Ejim. I pored toga on isporucuje sasvim dobro u ovom finalu. Za mene je ovo suvisna diskusija pa cu se zaustaviti ovde.

 

A mi smo poznati po tome da volimo da dizemo u nebesa tudje igrace. Tako su se nedavno ovde razbacivali komplimenti na racun Cobbsa, a koji u finalu igra u rangu Halla. Takodje i za Reeda posle prve utakmice, a Nnoko realno igra bolju seriju.

 

Elem, mene radi opasan deja vi kad gledam ove utakmice u Moraci. Svaki put smo tu blizu, u vecini tih utakmica i vodimo, ali na kraju uvek izgubimo nesto sitno. Ja nekako mislim da mi tamo ne mozemo da dobijemo. I ne mislim samo na sudije, nego uvek to bude nesto, ili Feldein promasi trojku a Lessort zicer, ili onaj Noris Cole poludi pa nam ubaci sve u zavrsnici, a danas se tako namesti onaj faul na sekund do kraja, to je takav splet nesrecnih okolnosti da je to tesko objasniti. Umesto napada za pobedu resena utakmica.

 

Ipak, najteze od svega mi je palo to sto nas je resio Della Valle. Zaustavili smo Cobbsa i Ivanovica, pa mora to negde da se prelije na strani pomoci, ali 20 poena od onog metiljavka, horor.

Edited by Del Piero
  • Like 18
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kooineeperk said:

Auh druze sta si sada uporedio. Pa ova trojica nemaju mozda ni upola tih minuta koliko Kuz, Hol i Simon... 

Pitanje je zašto ovi naši imaju više minuta? Zato što ne moze Nnoko sam da igra na centru niti Volden na pleju. Na poziciji 4 imamo Davidovca sa kojim nikad ne znaš kad će da mu se prispava i Simona, da je Kuridža zdrav ne bi Simon sastavljao vise od 5 minuta. Zato kazem,imamo to što imamo i sad se treba iz tog izvući i više od maximuma.

Link to comment
Share on other sites

Loyd večeras 6/15 - pičkica

 

Dobrić 6/17, Davidovac 4/13, kod njih Ivanović 1/7 - mudonje

 

Generalno Ivanović koji važi za nekoga sa mudima, u finalnoj seriji za 3 poena 3/12 a ukupan šut 8/24 - 33.3%

 

Takva je serija. Mi timski trojke šutiramo u sve 3 utakmice - 18, 19 i 22%. Nije to do jednog igrača.

Edited by Dropkick Murphys
  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Perkos2 said:

Od Lojda svi očekujemo da nam donese pobedu, od Hola samo da ne napravi neku štetu.

Pa tu je problem onda u ocekivanjima koja su pogresna na toliko osnova, a ne u Lojdu. Ko ocekuje vise od 19p i smatra da je to nesto sto se podrazumeva jer je najplaceniji igrac, ne znam sta bih mu rekao osim da nam je Lojd najmanji problem.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Smrdljivi dzeparosi i sibicari javor,radovic i boltauzer.Kakav kriterijum,odvratno osmehivanje.Onaj poslednji faul gde se saplice o Lazicevu nogu....Slavicu dan kad propadne aba liga zbog javora i boltauzera.

Just now, djura.net said:

Ma pustite I Loyda I Halla, ne mozes dobiti utakmicu u kojoj protivnik od 75 poena 30 da sa sl bacanja.

Bravo,nisu je zasluzili.Kupljeno pre tekme...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Cavani said:

Pa tu je problem onda u ocekivanjima koja su pogresna na toliko osnova, a ne u Lojdu. Ko ocekuje vise od 19p i smatra da je to nesto sto se podrazumeva jer je najplaceniji igrac, ne znam sta bih mu rekao osim da nam je Lojd najmanji problem.

 

A šta onda da od ekonoma i fizioterapeuta očekujemo da rješava utakmicu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ali pored svega...da nas nakon iskukane Dobrićeve kasvetne trojke već u narednom napadu ošuri onaj prodavac mekika na zavetini u Urovici... :ajme:.

 

Svaka čast ekipi...bili su rešeni da ovo večeras završe ali i sa ovom selekcijom ''šio mi ga Djuro'' nie bilo loše uopšte. Setite se ove tekme kada u prelaznom pomislite da Hall-a i Kuza mećete u roster...metim ja tuki u tu njihovu košarku...il kako se to već zove. 

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Kooineeperk said:

 

 

 

Inace, dobio bi me i bez prijateljskog sudjenja, ja sam otpisan za basket, mogu samo da navijam - pocevsi od palca desne noge (napukao, hronicno boli), sjebana kolena skroz i zglob suterske ruke vise nije "u vinklu" od previse sati sa misem u ruci. 😉

Poredjenje jeste malo prenaduvano ali samo da bi se lepse shvatilo. Upravo si lepo objasnio, zamisli da ti tako sakat igras egal sa mnom i ja te pokradem tendenciozno,  da li bi rekao ,,Eee jbg mogao sam bolje'' (a znas da vrv nisi mogao) ili bi ti bilo krivo jer si dao svoj maksimum u datim okolnostima i mozda bi pobedio tako kljakav da nije bilo mog drruga sudije? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ajd odjebite od Luke Mitrovica, covek upropastio karijeru koliko se povredjivao dok je igao za nas, mi dali ugovor jednom Simonovicu koji je kosarkaski Krkobabic senior, na 4 nam pocinje pokojni Kuridza kada ga popusti reuma a njemu nismo mogli da ponudimo tu sicu koju mu je dala Futura pa da mu se oduzimo ko ljudi. Pa ja ne da bih se radovao stisnutih pesnica vec bih stisnuo jos nesto i pozdravio gazdu koji je x puta potpisivao metiljavog sina i neke dokazane dojke kao sto je Simon. 

  • Like 9
  • Love 2
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Redstar0356 said:

Poredjenje jeste malo prenaduvano ali samo da bi se lepse shvatilo. Upravo si lepo objasnio, zamisli da ti tako sakat igras egal sa mnom i ja te pokradem tendenciozno,  da li bi rekao ,,Eee jbg mogao sam bolje'' (a znas da vrv nisi mogao) ili bi ti bilo krivo jer si dao svoj maksimum u datim okolnostima i mozda bi pobedio tako kljakav da nije bilo mog drruga sudije? 

Zvezda je veceras mogla bolje. Morala bolje. 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Krava kaze mu said:

ubio nas Deda sa onim zicerom, nekad stvarno ima poteze kao neki...deda

Zicer i ono nuspesno hvatanje na skoku sam kao duh. Ono kasnjenje na zadnjoj trojci DallaVallea je njegovo ili Dobricevo?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kooineeperk said:

Zvezda je veceras mogla bolje. Morala bolje. 

 

Slazem se da je moralo bolje al' to ne znaci da je moralo da se sudi ovako, mi ne mozemo da znamo iz kog tacno razloga nisu mogli bolje, jer svakako  nisu igrali  bez srca. Tako kaze i navijac Buducnosti, da su mogli bolje. AL' ne moze se uvek bolje i ne moze se uvek na maks, nisu to roboti. Zato je bitno da ne zatvaramo oci pred ovakvim sudjenjem i trazimo krivca samo u Zvezdi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, SunZero said:

ajd odjebite od Luke Mitrovica, covek upropastio karijeru koliko se povredjivao dok je igao za nas, mi dali ugovor jednom Simonovicu koji je kosarkaski Krkobabic senior, na 4 nam pocinje pokojni Kuridza kada ga popusti reuma a njemu nismo mogli da ponudimo tu sicu koju mu je dala Futura pa da mu se oduzimo ko ljudi. Pa ja ne da bih se radovao stisnutih pesnica vec bih stisnuo jos nesto i pozdravio gazdu koji je x puta potpisivao metiljavog sina i neke dokazane dojke kao sto je Simon. 

Ma daj druze, pusti mi tu korektnost, gomila nas drhti za svaki poen/gol Zvezde. Da dobijem sansu da igram protiv Zvezde ginuo bih za svaku loptu, skok, sta god. To je normalna stvar i tu nema sta da se zamera. Ali da sebi dozvoli da se raduje protiv kluba gde je nastao, bio kapiten, nigde nije bio toliko voljen i cenjen... izvini, to je meni bas bljutavo. Blago receno. 

Link to comment
Share on other sites

Plašim se da će ovo čoukovanje i gomila gluposti (ziceri, lopte koje iz ruku ispadaju u aut) debelo da nam dođu na naplatu.

 

Futura je večeras odigralo go kurac od tekme, nisu ličili ni na šta i doslovno su se nudili čitav meč, samo što zbog nedostatka muda ili gluposti kod nas to nije imao niko da uzme.

 

Sami smo ih vratili u život i dali im veru da mogu nešto da urade.

 

Neće oni više odigrati ovakvu bedu od utakmice, možete se kladiti u imanje.

Edited by Laki21
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dl91 said:

Ma daj druze, pusti mi tu korektnost, gomila nas drhti za svaki poen/gol Zvezde. Da dobijem sansu da igram protiv Zvezde ginuo bih za svaku loptu, skok, sta god. To je normalna stvar i tu nema sta da se zamera. Ali da sebi dozvoli da se raduje protiv kluba gde je nastao, bio kapiten, nigde nije bio toliko voljen i cenjen... izvini, to je meni bas bljutavo. Blago receno. 

Radovao se pobedi svog tima, a ne porazu Zvezde. 

Stisnuo je pesnice posle prvog slobodnjaka Dela Valea, tad su bili sigurni da imaju bar produzetke. Nije se kreveljio, klimao glavom provocirajuci i ostalo. Odreagovao je onako kako treba i nije bilo nista sto mu se treba zameriti.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Redstar0356 said:

Slazem se da je moralo bolje al' to ne znaci da je moralo da se sudi ovako, mi ne mozemo da znamo iz kog tacno razloga nisu mogli bolje, jer svakako  nisu igrali  bez srca. Tako kaze i navijac Buducnosti, da su mogli bolje. AL' ne moze se uvek bolje i ne moze se uvek na maks, nisu to roboti. Zato je bitno da ne zatvaramo oci pred ovakvim sudjenjem i trazimo krivca samo u Zvezdi.

 

Pa ne trazim "krivca" samo u nama, rekoh "da polazim prvo od nas". A potom sam i rekao "Ne sporim da je bilo domacinskog sudjenja"... 

 

Moras malo pazljivije da citas. 😉 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...