Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

opet pricamo u proslom vremenu

pitanje je bilo u kontekstu koga bi doveli danas

moj utisak je da je hall doveden kao backup, dok se pucalo na pangosa ili sl. kvalitet za prvog pleja

kako se trazeni kvalitet nije nasao(za raspolozivi budzet) potpisao se roc na kratkotrajni ugovor da se vidi da li moze dok se ne popravi situacija na trzistu(citaj doceka egzodus g-ligasa)

no do dan danas taj egzodus se nije desio

 

moze biti i da ja gresim, i da je sale od pocetka hteo bas langstona za prvog pleja

u tom slucaju sam pao, sam se ubio

Edited by Takeshi_Kovacs
Link to comment
Share on other sites

Posto smo seljacki klub vrlo brzo smo potrosili i Sasu, a kad potrosimo i Radonjica ne znam ko bi onda mogao da nam bude trener... stvarno nemam pojma.
 
Mada ima jedan perspektivan u najavi, samo da stekne trenersku licencu... 
Ima slobodnih trenera Kari, Žoc, Saša..
Znamo svi da lobiraš za pravog ćelavog.. Pa iskusno spinuješ na Fiću. Posle kad nam postave prevaru da svi kažu uhhh dobro je nije Fića..
Šalimo se malo ali nadamo se da Radonja ostaje duži period.
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Losmi17 said:

Nije moj posao da se bavim imenom.

Imali su bezmalo 6 meseci da nadju nesto.

Cak i kod igraca koji su zauzeti. Nije da Misko to ne zna da sredi, u proslosti smo se toga nagledali.

Mislim argument daj ime ili si nerelevantan u diskusiji je nivo srednje skole.

Ja sam pisao o greskama ovde pre 2 meseca, kad je vecina zatvarala oci.

Rekoh 10 dana pred otkaz obradu da je verovatno bivsi.

Voleo bih da nisam ni za sta bio u pravu, al najlakse je zmureti, cuvati vatru itd.

 

Što ne kažeš odmah da nemaš ime (sem Pengosa, jelte), da uštedimo vreme. 

 

Ako je nivo srednje škole što te ljudi pitaju da navedeš konkretnog igrača, onda je nivo osnovne škole verovanje da smo mi nekako mogli do Kevina Pengosa, pored Zenita koji ga je targetirao kao glavno pojačanje.

 

Ovako je najlakše napisati "bolje da smo doveli jednog baš kvalitetnog pleja nego tri prosečna", no shit Sherlock... Zašto se zaustaviti na pleju, daj po jednog takvog na svakoj poziciji. Kao da smo mi finansijski gigant u EL okvirima, jbt PAO-u pleja od početka sezone glumi Howard Sant-Roos koji je u suštini pre SG/SF, a mi se ovde sablažnjavamo kako je moguće da 1 Zvezda nema igrača koji pravi razliku na ubedljivo najvažnijoj i samim tim najtraženijoj poziciji u evropskoj košarci.

 

5 minutes ago, Perdida said:

Hoćete ima igrača koji je bolji od Halla , a da nam je bio dostupan? Nema problema. Semaj Christon. Otišao u Tofaš da igra Fiba LŠ, ako smo bili u priči sa Pangosom, a jesmo po svim insajd informacijama, mogli smo sigurno i do Semaja koji je jeftiniji igrač. I nesumnjivo bolji od Halla.

 

I ove sezone šutira 7/36 (19.4%) za tri poena...  

 

Inače solidan predlog, slažem se i da je bolji od Hola, al' je i igrač sa vrlo ozbiljnim manama, naročito u half court-u. Pošto je raspala kamenjarčina i daleko od plejmejking genija, ubeđen sam da bi ga ovde razvlačili isto kao što se razvlače ovi koje smo doveli, uz iščuđavanje kako ne nađosmo nekog boljeg od ovog prosečnog EC igrača.

  • Like 7
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Koliko god se ovde pisalo negativno o Obradovicu, ja nemam takav stav prema njemu. Jedan poraz u ABA, nesto losije u EL, ali svakako realan plasman u odnosu na nas i kvalitet drugih timova. Negde nije bilo srece, negde znanja, mogli smo sigurno 2 pobede vise da imamo. Neke poraze su mogli i igraci da sprece boljim odlukama ili kvalitetnijom igrom (off reb Sikme za produzetak, O'Brajantovo ispadanje kod kosa Printezisa)
 
Da to nije KKCZ, covek bi ostao do kraja sezone i, da li na laksi ili na tezi nacin, osvojio bi titulu ovde. Nemam dilemu uopste.
 
On je prevashodno otisao zbog losih rezultata u EL i sto je tim izgubio samopouzdanje. Da li smo se raspali, kako se pise? Moje je misljenje da nismo. 
 
Tim se "raspao" jer se Loyd zarazio, a novi centar jos nije stigao, uz Coloma sa par treninga.
 
Najvece zamerke strucnom stabu je izbor pojacanja. Da li je Obradovic kriv ili onaj Karaicic, to ne znam, ali jesu fejlovali. Mislim da mu je Karaicic dobro podmetao nogu preporukama. Opet, sa Nnokom umesto Terija, zdravim Lojdom i Colomom...i bez Radonjica bi to izgledalo znatno bolje za neku nedelju.
Najmanji su problem rezultati (pogotovo u EL). Ali jbg kad izgubiš od Budućnosti kući onda dođe na naplatu i to nezagrađivanje koša protiv Albe pa čak i pitanja tipa da li je moglo više protiv Reala.. Igra je u pitanju. Mučili smo se i u Aba, raspad je visio nad glavom i kulminiralo je protiv Zenita.
I ne možemo gledati da je babi muda, jbg da je Feldin ubacio ili Lesor prikucao ko zna gde bi bio Alimpije.
Ja bih prešao preko svih s.anja i odluka, izmena i pojačanja da smo držali bar odbranu konstantno. Uhvatio bih se za to, peglamo odbranu 40 minuta, trpi napad, neke izmene i odluke su zbog toga, selekcija isto.. Ima tu filozofiju, uporan je i izguraće svoju priču. Međutim, osim energije i na momente dobre odbrane, počela je da puca sve češće, otvorene trojke smo dozvoljavali konstantno i svima, p&r loše branjen, svičovalo se na pomisao, faulovi loše korišćeni itd.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, mister-no said:

Ima slobodnih trenera Kari, Žoc, Saša..
Znamo svi da lobiraš za pravog ćelavog.. Pa iskusno spinuješ na Fiću. Posle kad nam postave prevaru da svi kažu uhhh dobro je nije Fića..
Šalimo se malo ali nadamo se da Radonja ostaje duži period.

 

A nisam mislio na Ficu. Ovaj je dosta visociji, mada nije bas nesto pokretljiv a trenutno je u trenerskoj skoli i svi kazu da je veliki talenat. 

I nije celav, pa pretpostavljam da ce onda vecini biti prihvatljiv. 

🙂

 

Djordjevic je bio kratko u igri u sezoni kada je doveden Tomic, ali na srecu nije se daleko odmaklo sa njim, jer je on poslednji trener koga bih zeleo u Zvezdi. Pa mi smo jednog Sasu Obradovica, koja je nasa najveca igracka legenda medju trenerima, sazvakali i ispljunuli ga kao trulu jabuku a sta bismo tek uradili sa njim? Za Zoca isto vazi a i on ne bi nikada dosao u Zvezdu, dok je Kari prakticno pred penzijom. Nema sve smo potrosili, a nove ne stvaramo niti gajimo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mister-no said:

Najmanji su problem rezultati (pogotovo u EL). Ali jbg kad izgubiš od Budućnosti kući onda dođe na naplatu i to nezagrađivanje koša protiv Albe pa čak i pitanja tipa da li je moglo više protiv Reala.. Igra je u pitanju. Mučili smo se i u Aba, raspad je visio nad glavom i kulminiralo je protiv Zenita.
I ne možemo gledati da je babi muda, jbg da je Feldin ubacio ili Lesor prikucao ko zna gde bi bio Alimpije.
Ja bih prešao preko svih s.anja i odluka, izmena i pojačanja da smo držali bar odbranu konstantno. Uhvatio bih se za to, peglamo odbranu 40 minuta, trpi napad, neke izmene i odluke su zbog toga, selekcija isto.. Ima tu filozofiju, uporan je i izguraće svoju priču. Međutim, osim energije i na momente dobre odbrane, počela je da puca sve češće, otvorene trojke smo dozvoljavali konstantno i svima, p&r loše branjen, svičovalo se na pomisao, faulovi loše korišćeni itd.

Razumemo se. 

Ali ako smo vec resili da pravimo doselekciju ponovo, ako je Nnoko bio pred potpisom, stigao novi plej i ako su vec i Radonjicu obecali 1/2 pojacanja, meni ne bi bila neverovatna stvar da smo i pod Obradovicem za mesec dana poceli da igramo 50% bolje, posebno sto smo delili prvo mesto na tabeli u tom trenutku. Nije nas Obradovic u tom smislu uvalio i velike probleme.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Guru said:

 

Što ne kažeš odmah da nemaš ime (sem Pengosa, jelte), da uštedimo vreme. 

 

Ako je nivo srednje škole što te ljudi pitaju da navedeš konkretnog igrača, onda je nivo osnovne škole verovanje da smo mi nekako mogli do Kevina Pengosa, pored Zenita koji ga je targetirao kao glavno pojačanje.

 

Ovako je najlakše napisati "bolje da smo doveli jednog baš kvalitetnog pleja nego tri prosečna", no shit Sherlock... Zašto se zaustaviti na pleju, daj po jednog takvog na svakoj poziciji. Kao da smo mi finansijski gigant u EL okvirima, jbt PAO-u pleja od početka sezone glumi Howard Sant-Roos koji je u suštini pre SG/SF, a mi se ovde sablažnjavamo kako je moguće da 1 Zvezda nema igrača koji pravi razliku na ubedljivo najvažnijoj i samim tim najtraženijoj poziciji u evropskoj košarci.

 

 

I ove sezone šutira 7/36 (19.4%) za tri poena...  

 

Inače solidan predlog, slažem se i da je bolji od Hola, al' je i igrač sa vrlo ozbiljnim manama, naročito u half court-u. Pošto je raspala kamenjarčina i daleko od plejmejking genija, ubeđen sam da bi ga ovde razvlačili isto kao što se razvlače ovi koje smo doveli, uz iščuđavanje kako ne nađosmo nekog boljeg od ovog prosečnog EC igrača.

Ma naravno, daleko od toga da je savršen, ozbiljna nekonstantnost u šutu spolja. U Baskoniji i Limožu to je bilo i korektno. U Limožu je imao nešto bruku asistencija u proseku, iako nije ni najbolji asistent. Uglavnom, sigurnija i bolja opcija od Hola. Kad Hol krene na prodor i kad Semaj krene na prodor to je razlika nebo i zemlja...

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Guru said:

 

Što ne kažeš odmah da nemaš ime (sem Pengosa, jelte), da uštedimo vreme. 

 

Ako je nivo srednje škole što te ljudi pitaju da navedeš konkretnog igrača, onda je nivo osnovne škole verovanje da smo mi nekako mogli do Kevina Pengosa, pored Zenita koji ga je targetirao kao glavno pojačanje.

 

Ovako je najlakše napisati "bolje da smo doveli jednog baš kvalitetnog pleja nego tri prosečna", no shit Sherlock... Zašto se zaustaviti na pleju, daj po jednog takvog na svakoj poziciji. Kao da smo mi finansijski gigant u EL okvirima, jbt PAO-u pleja od početka sezone glumi Howard Sant-Roos koji je u suštini pre SG/SF, a mi se ovde sablažnjavamo kako je moguće da 1 Zvezda nema igrača koji pravi razliku na ubedljivo najvažnijoj i samim tim najtraženijoj poziciji u evropskoj košarci.

 

 

I ove sezone šutira 7/36 (19.4%) za tri poena...  

 

Inače solidan predlog, slažem se i da je bolji od Hola, al' je i igrač sa vrlo ozbiljnim manama, naročito u half court-u. Pošto je raspala kamenjarčina i daleko od plejmejking genija, ubeđen sam da bi ga ovde razvlačili isto kao što se razvlače ovi koje smo doveli, uz iščuđavanje kako ne nađosmo nekog boljeg od ovog prosečnog EC igrača.

Sta kazes na Crailsheim PG-a Trae Bell Haynes,  dobar mladi finski trener i povukao ej dosta stranaca iz slabijih liga, prosle sezone je imao isto velike uspehe...Pa jeste malo fizicki slabji, ali igra kao u transu momak kao i cela ekipa.

 

Gledao sam ih pripreme i mislio sam da ce ispasti ili biti dole, oni imaju tipa 7-1 i gaze, a mali ima 22ppg i 8apg..bas igra neverovatno. Nije nesto bio u Frankfurtu, ali to mu je bila prva sezona u Evropi...

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

„Spremamo se za duel sa Panatinaikosom sa nadom da ćemo odigrati bolje nego što je to bilo u prethodnom duelu. Uz opterećenja koja su prisutna, izostanke pojedinih igrača, trudićemo se da damo u sredu naš maksimum. Panatinaikos je u više navrata pokazao da ima kapacite da odigra dobro, imaju odlične igrače, fizički potentne. Očekuje nas težak meč, kada bi upoređivao sa Laktašima, ovaj meč ima drugu konotaciju“, rekao je Radonjić.

„Nećemo imati nekoliko igrača, uz Lojda i Noka, Hol nije spreman, Simonović je bolestan. Zato sa ovih 12 igrača moramo da odigramo maksimalno kako bismo odgovorili svih 40 minuta na fizičku igru Panatinaikosa, stvari koje rade u odbrani i napadu. Ako tako budemo konkurentni do samog kraja, i ukaže nam se prilika da dođemo do pobede, to bi zaista bilo sjajno“.

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Markoss said:

 

Sta smo ga potrosili? Covek dosao u idealnom trenutku, imao dobru pocetnu poziciju, tim koji je sam doveo, prvi favorit ABA lige, itd itd i raspao se?

 

Idealan trenutak? Igras celu sezonu bez domacih navijaca koji su glavni faktor u Evropi, i to u sezoni koja se ne zna kako i da li ce se uopste zavrsiti. Nikad gori trenutak rekao bih. 

 

I pritom najavljivan kao trener na duze staze sto zvuci kao neka dugorocnija strategija da bi ga onda sutnuli posle 3 meseca takmicenja. Meni to zvuci kao sazvakavanje i ispuvljavanje. Pravis dugogodisnju strategiju a onda posle 3 meseca kazes PU (onomatopeja pljuvanja) -  ipak cemo iz fundamenta drugacije. Pa valjda prvo uprava treba da da ostavku zbog pogresne strategije (ako se ona vec posle 3 meseca procenjenuje kao pogresna) majku mu? 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, L' Imperatore said:

Ja neznam jesam li ja lud, ili sam slabo pratio košarku poslednjih godina. Ali ovde se piše kao da je Colom nekada bio građen i eksplozivan kao Russell Westbrook, a sad se kod nas pojavio u Harden agregatnom stanju. Ja ga pratim možda negde od tih Unics dana i on je uvek bio neka mnogo lošija verzija Teodosića. Igrao je na vic, vrtio taj pnr, a što se tiče fizikalija na toj poziciji, reko bi da je uvek bio u bottom 5% u takmičenju gde je nastupao.

 

Ljudi su popasli oni priču od 11kg viška na brzinu, umesto da realno sagledaju situaciju. Evo ako se upali koji highlights iz Unicsa ili Valencie, on izgleda otprilike isto. Doduše malo sporije, ali to može biti i do fluidnosti u samom napadu, gde se za sad nezna gde udaramo. Nešto do godina, nešto do forme itd. Ali da je sad on u nekom katastrofalno lošijem fizičkom stanju, u poređenju sa prošlim njegovim sezona - nije. Samo možda neki nisu mnogo gledali Coloma, pa su očekivali neznam ti ja šta...

 

A skroz druga priča je to da se on ne uklapa u košarku koju mi želimo da igramo (predpostavljam) pod Radonjićem.

Meni jedino nije jasno što mnogi misle da će on da bude šilbovan kad je on jedini igrač na bekovskim pozicijama koji može nešto da iskreira, izuzev naravno Lojda koji može, ali za sebe 

Link to comment
Share on other sites

Znam da nije vezano za aktuelni trenutak, ali moram da podsetim ljude na nesto. Pricalo se ovde pred utakmicu sa Himkijem kako su oni strasan tim, nego eto slucajno su pred duel sa nama imali skor 0-5 ili cak 0-6. Pravio se ovde neki alibi kako oni eto ipak moraju nekog da dobiju. Ja sam govorio "a zasto bi to bili bas mi?". Naravno, nas su dobili tu utakmicu, koga bi drugog?! A onda su nakon toga vezali 8 poraza. Ubedljivo su zadnji na polusezoni. Prosto neverovatno sta se nama sve dogodilo ove sezone u Evroligi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Dropkick Murphys said:

Koliko god se ovde pisalo negativno o Obradovicu, ja nemam takav stav prema njemu.

 

Da li smo se raspali, kako se pise? Moje je misljenje da nismo. 

 

a šta smo...?

nakon šest meseci rada kao iskusan trener u usponu proizveo je ISO igru koja bi dala više rezultata da su se igrači sami menjali kada se umore umesto onih hokejaških rotacija koje će ostati misterija. Kliknuo je sa igračima do nivoa da par puta ne prave traženi faul u raspletu. Napad nema pika, nema popa, nema kontri, nema specijala, nema crtanja na tajm-autu i nakon svakog opet napad bez glave, numemo loptu da ubacimo u teren, jedva smo utekli Megi i znatno slabijem Partizanu. Da je ostao da sa sistemom i timom koji je napravio odradi i Igokeu...manje bi se kukalo za potrošenom legendom. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nismo se raspali, ma ne.

Sta je Sasa Obradovic dobro ostavio u amanet?

Pa nista. Ne postoji akcija u napadu, sem daj loptu Lojdu.

Cak i ta odbrana koja je znala da bude dobra, ne postoji vise.

Kuriozitet je da mi postizemo mizeran broj poena iz kontranapada, a navodno imamo fin difens. Nesto tu smrdi..

Tim sa 16 igraca, bez uloga, bez glave i repa.

Tim u kojem ce 4 igraca biti silbovano nakon sto je on otisao.

Prica se da je rezultat u aba ok, a mi se provukli kroz iglene usi u par meceva, u nekim se blamirali cak.

Svaku neizvesnu zavrsnicu u EL smo izgubili njegovom krivicom.

Njegove izjave su bile sve samo ne sjajne.

 

Kosarkaski grof od mojkovca je pokazao da pojma nema. Bar kod nas.

Overall mislim da je bolji trener nego sto se cini sad.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, StephenBob said:

Znam da nije vezano za aktuelni trenutak, ali moram da podsetim ljude na nesto. Pricalo se ovde pred utakmicu sa Himkijem kako su oni strasan tim, nego eto slucajno su pred duel sa nama imali skor 0-5 ili cak 0-6. Pravio se ovde neki alibi kako oni eto ipak moraju nekog da dobiju. Ja sam govorio "a zasto bi to bili bas mi?". Naravno, nas su dobili tu utakmicu, koga bi drugog?! A onda su nakon toga vezali 8 poraza. Ubedljivo su zadnji na polusezoni. Prosto neverovatno sta se nama sve dogodilo ove sezone u Evroligi.

E sad ono tvoje pitanje. “A zasto se bas nama sve  to dogodilo?”


Salim se malo. Sam cu izaci.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, velja03 said:

Meni jedino nije jasno što mnogi misle da će on da bude šilbovan kad je on jedini igrač na bekovskim pozicijama koji može nešto da iskreira, izuzev naravno Lojda koji može, ali za sebe 

 

Ma dobro nebi ja to shvatao preterano ozbiljno. Kad bi stvarno odradili šilbovanje po ukusu forumaške komisije, u timu bi ostao Loyd, Radonja i ekonom

  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Wingwalker said:

 

a šta smo...?

nakon šest meseci rada kao iskusan trener u usponu proizveo je ISO igru koja bi dala više rezultata da su se igrači sami menjali kada se umore umesto onih hokejaških rotacija koje će ostati misterija. Kliknuo je sa igračima do nivoa da par puta ne prave traženi faul u raspletu. Napad nema pika, nema popa, nema kontri, nema specijala, nema crtanja na tajm-autu i nakon svakog opet napad bez glave, numemo loptu da ubacimo u teren, jedva smo utekli Megi i znatno slabijem Partizanu. Da je ostao da sa sistemom i timom koji je napravio odradi i Igokeu...manje bi se kukalo za potrošenom legendom. 

Kako smo jedva utekli Megi i Partizanu, tako smo izgubili od nekoliko evroligasa. Ne razumem. Mi treba u ABA da dobijamo 20 razlike, sto bi znacilo da u EL treba nas svako da puni toliko.

Pika bi bilo sa Colomom. Mi smo se raspali kako smo izgubili i Halla za pleja, koji nije vrhunski pik igrac, ali je bar plej. Od njegove povrede su dosli redom porazi od Efesa, Makabi, Oli, Alba. Igrali smo bez pleja. Kako moze da bude normalna organizacija igre? Specijala ima, posebno iz ceonog auta. Vise puta prolazilo. Kontra jeste problem.

 

8 minutes ago, Losmi17 said:

Nismo se raspali, ma ne.

Sta je Sasa Obradovic dobro ostavio u amanet?

Pa nista. Ne postoji akcija u napadu, sem daj loptu Lojdu.

Cak i ta odbrana koja je znala da bude dobra, ne postoji vise.

Kuriozitet je da mi postizemo mizeran broj poena iz kontranapada, a navodno imamo fin difens. Nesto tu smrdi..

Tim sa 16 igraca, bez uloga, bez glave i repa.

Tim u kojem ce 4 igraca biti silbovano nakon sto je on otisao.

Prica se da je rezultat u aba ok, a mi se provukli kroz iglene usi u par meceva, u nekim se blamirali cak.

Svaku neizvesnu zavrsnicu u EL smo izgubili njegovom krivicom.

Njegove izjave su bile sve samo ne sjajne.

 

Kosarkaski grof od mojkovca je pokazao da pojma nema. Bar kod nas.

Overall mislim da je bolji trener nego sto se cini sad.

Ne znam losmi, u poslednje vreme tvoji postovi mi lice na random komentare po fejsbuku. 
Kad neko napise "ne postoji akcija u napadu, sem daj loptu Lojdu" apsolutno nemam inspiraciju ni da odgovorim, jer to apsolutno nije tacno. Samo da napisem akciju "spusti loptu O"brajantu na post" vec samo povecao broj akcija za 100% od onoga sto ti kazes. Nase kretnje i akcije su bile dobre do zavrsnice utakmica gde se neobjasnjivo menjala taktika i onda se uglavnom svodilo na Loyda. Sta je bio razlog, ne znam, ali da akcije u napadu ne postoje, nema smisla govoriti.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Kankkunen said:

Kad li je ovo štampano :classic_biggrin:

 

kkcz-kalendar-2021-600x600.png

 

Pozitivne stvari:

-Boriša se smeje

-Colom smršao

-Simon dao upravo trojku

-Laza izbacio biceps u prvi plan

-JOB gleda kome će da baci pas

 

Negativne stvari:

-Radanov skrajnut i na kalendaru 

-Lojd nema Karate Kid traku

Edited by Čvarkov
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Čvarkov said:

 

Pozitivne stvari:

-Boriša se smeje

-Colom smršao

-Simon dao upravo trojku

-Laza izbacio biceps u prvi plan

 

Negativne stvari:

-Radanov skrajnut i na kalendaru 

Photoshop 🤣

    Ladno sam procitao ,,Radanov skinut i na kalendaru". 😂

Edited by VISOKOLETAC
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ako mi je komentar na nivou fejsbuka ili netacan, daj razlozi ga na froncle.

Gle cuda, imamo akciju i na Joba.

Voleo bih da cujem sta je netacno od onog sto sam napisao.

Da li smo medju boljima odbranama EL? Koliko poena postizemo iz kontranapada? S koliko igraca smo pogodili od lagera koji smo doveli?

Sta cini nas offensive set?

Bojim se da odgovori ne sugerisu nista dobro.

Al nekima ne sugerisu nista.

Nema raspada, sve regulare.

Link to comment
Share on other sites

Samo cu reci da smo do povrede Hall-a imali skor 4-6 i da smo potom igrali bez ijednog plejmejkera, osim Uskokovica, koji nije faktor. Ne znam sta si stvarno ocekivao od organizacije napada i kako je to moglo da izgleda dobro, a ne raspad.

 

Oporavkom Hall-a i dolaskom novog pleja koji je dobar organizator igre, a da se bukvalno nista drugo ne menja, dize se kvalitet za 30%. O centru da ne govorim po 5. put.

 

Izbaci po 2 pleja svakoj drugoj EL ekipi, pa da vidimo kako ce biti i za oko i kakav ce im biti skor.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...