Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

9 hours ago, VISOKOLETAC said:

Pa hteli smo da ga angazujemo, ali on nije hteo. Sto se tice Volkapa, pominjao se samo na forumu, posto je imao vazeci ugovor u Zalgirisu. Sto bi on dosao kod nas?

Imas jucerasnji  intervju Koloma gde je rekao da nije hteo da ide iz Valensije i da je hteo da pokusa jos jednom iako su mu rekli da im ne treba.

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/intervju-kina-koloma-reprezentacija-mi-pomogla-da-naem-klub-zvezda-bila-strpljiva/374696

Zbog ovog intervjua bi mu dao otkaz,u mojim usima ovo zvuci.Nisu me hteli pa dosao kod ovih bednika.Ne bi mi video Naćose do gostovabja Kataloncima.Jeb... ti strpljenje i ko ga izmisli kao ljudsku oaobinu.

Link to comment
Share on other sites

Čitam sad intervju...pa mi smo dokoni čekali Koloma da se smiluje i ispuši na još par mesta sem Valensije zbog uslova koje je zahtevao. Ne želi da napusti klub iako je izbačen iz rostera...i tri meseca očigledno bez treninga pažljivo vaga ponude umesto svog dupeta debelog i na kraju razočaran i tako zapušten ipak ide '' ...tamo gde ga žele''. Sad ima smisla i onaj čudan info da je ,,prijavio'' manju kilažu...pitaj pamet pre koliko vremena je ostvaren taj prvi kontakt.

Veze nema njegov angažman sa impulsivnom kupovinom: nema se izbora - daj šta daš. Kolom je očigledno bio target i projekat Sašinog preskauting tima koji su bili spremni da ga čekaju ,,...i da ne traže drugog igrača'' i kad su ga dočekali ovako prepariranog nisu ga ni ozvaničili po dolasku...najverovatnije šokirani ali ga zato ostavili Radonji da ga vraća u formu i revitalizuje mu karijeru. Ovde se još zbog frusta neiznalaženja smislenog razloga za takav potez provlače i teorije u kojima ga je Ra doveo sa sobom...grešna nam duša ciganjska.

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, n4l1m said:

malo je reci da je zasluzio govnjivu motku taj ko je skautria i doveo koloma.. da bi doveo kilazu u normalu trebalo bi mu jos jedno godinu i po dana, a da ne govorim da i kad je fit u odbrani je krater, najblaze receno..

 

Zato imamo novog trenera koji ce katovati jednog pleja...hoce li biti greska ako ne katuje njega nego nekog drugog - npr. ovog jedinog koji od sva 3 prisutna igra odbranu? 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mmajstor said:

 

Zato imamo novog trenera koji ce katovati jednog pleja...hoce li biti greska ako ne katuje njega nego nekog drugog - npr. ovog jedinog koji od sva 3 prisutna igra odbranu? 

pa ako se katuje hall umesto koloma, to nece biti samoubistvo nego trostruko samoubistvo..

pametan coek bi katovao koloma vec posle prve, al pametan ga ne bi ni potpisivao..

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, n4l1m said:

u kom smislu bolji? colom je tip igraca koji protivniku daje min 15 poena pre nego sto tekma i pocne.. 

 

Koji su kvaliteti Halla na EL nivou? Samo nemoj reci defanzivni specijalac jer je daleko od toga. Colom je dokazao da moze odlicno da razigrava ekipu i na ovom nivou. Sut mu nije jaca strana kao ni odbrana. Opet ima dosta bolji ulaz i zavrsetak na obrucu nego Hall. Vjerujem da je Colom dosao u avgustu da bismo sad bili nesto manje razocarani sto nije doveden mamojeb za startnog pg. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sector said:

 

Koji su kvaliteti Halla na EL nivou? Samo nemoj reci defanzivni specijalac jer je daleko od toga. Colom je dokazao da moze odlicno da razigrava ekipu i na ovom nivou. Sut mu nije jaca strana kao ni odbrana. Opet ima dosta bolji ulaz i zavrsetak na obrucu nego Hall. Vjerujem da je Colom dosao u avgustu da bismo sad bili nesto manje razocarani sto nije doveden mamojeb za startnog pg. 

 

Nije bas tolika razlika. Ako uzmemo onu sezonu za koju je tesko ocekivati da ce je ponoviti - Kino 4,2 asista u odnosu na 3,4 Hola, i 7,3 poena u odnosu na 6,1 Hola. 

 

Onda je samo pitanje da li su ta 3-4 poena razlike veca nego sto je veca razlika u odbrani Hola u odnosu na KinoA. U ostalim segmentima su manje vise slicni, sem sto za Hola je manji uzorak, ali bolji od toga nemamo. 

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...