Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

2 minutes ago, Sector said:

Volio bih da jedno od dva preostala mjesta za nove igrace popuni Vlada Stimac.

 

Ne samo da bi igracki bio pojacanje vec je i odlican za hemiju u ekipi.

Samo nam fali ta pihtijasta lozana bez pokrica.

Mislim da bih se definitivno slogirao na pola sezone.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Ne vjerujem da bi nam Simonović pomagao previše, ali zato za Petruševa glavu dajem da bi bio instant pojačanje.

 

simonovića nisam gledao ali za petruševa bih se složio da je instant-pojačanje isključivo kada bi imali kreativnog plejmejkera kojem je hleb & puter 2na2 igra.

nisam ni koloma gledao pa ne znam ume li on to.

 

u suprotnom, tj u aktuelnom kontekstu, mislim da je debelo zavaravanje da bi čak i petrušev bio bolji od o'brayanta. mislim, za euroleague je valjda jasno svejedno, ovo mislim za aba plej of.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Losmi17 said:

Kao sto rekoh, verovatno je stondiran dosao u emisiju.

Osoba zdravog razuma ne moze to da izgovori.

Kakav top8, bices top 3 al kad tabelu okrenes za 180 stepeni.

 

 

niste razumeli, mislio je na level ispod:

 

5265.jpg?width=1200&height=1200&quality=

Edited by Wingwalker
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da od Petruševa nema ništa, možemo samo da se nadamo. Što se tiče Simonovića , pa možda realnija opcija ali svakako u ovom sastavu sa ovim bekovima i njemu bi bilo izuzetno teško, ne bi pružao partije kao u Megi. Treba plej pod hitno ali pitanje šta ima dostupno.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Orthodox89 said:

Mislim da od Petruševa nema ništa, možemo samo da se nadamo. Što se tiče Simonovića , pa možda realnija opcija ali svakako u ovom sastavu sa ovim bekovima i njemu bi bilo izuzetno teško, ne bi pružao partije kao u Megi. Treba plej pod hitno ali pitanje šta ima dostupno.

Šta predlažeš? Da uz Simonovića iz Mege dovedemo i Tepića, jer ovi naši bekovi ....

Bez sve šale, nama je plej pod moranje.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, pavijan2 said:

Šta predlažeš? Da uz Simonovića iz Mege dovedemo i Tepića, jer ovi naši bekovi ....

Bez sve šale, nama je plej pod moranje.

Baš to...nemamo pleja cele sezone krajnje je vreme...ali kao što rekoh šta sad uopšte ima dostpuno pitanje je 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kankkunen said:

Novi igrači su sjebali hemiju, pomenuo je svu trojicu (Džoni, Roč i Teri) e sad ih menjamo za najnovije koji će to da ispeglaju ... :lol_2:

On se inače ne meša u posao struke, samo deli otkaze.

ja inace nisam to tako bas shvatio...da je on optuzio da su igraci sjebali hemiju

vise kao eto, imali smo nove igrace koje treba uklopiti, pa se poremetila hemija...sto je nesto normalno u takvoj situaciji

cak je i naglasio da su to sve ok momci, nema niko problematican

 

doduse, nisam ga slusao direktno na prvoj, vec zakljucke izvlacim iz onoga sto u preneli portali

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Citam jos jednom sizhe gazdinog gostovanja na Prvoj tv..vidim da je spomenuo,potkacio neke udruge (hrvatski termin za udruzenja),rekao da "Zvezda uvek najavljuje zemljotres"..a malopre cuh vest da je siru okolinu Zagreba (i Sisak,Petrinju) opet pogodio (srecom) slabiji zemljotres..pa se pitam:jel moguce da je toliko zastranio u nekoj mrznji da je zaista namerno koristio ovakvu terminologiju..aludirajuci na prirodnu nepogodu u komsiluku?

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Chaos Is Me said:

Stručnom štabu bi umesto čekanja mesije koji neće doći bilo bolje da se okrene ekipi koja je takva kakva je ali svakako nije za bambusanje od strane Igokee 20 razlike. Bez unutrašnjeg rasta i napretka džaba nam ove igračke vrteške kao na železničkoj stanici.

Мислиш да их Радоња није закључао и прогутао кључ Пионира? Онакви шутеви за 3п у Лакташима ми то говоре..промашаји попут оних (у серијама), читаве конструкције коша обично долазе након жестоких тренинга и тешких руку. 

Морамо се мало стрпити, жртвовати неколико утакмица да екипа колико толико заличи на тим. Сада смо дужи период у Београду, то треба искористити...послије неће бити ни оволико времена за тренинг 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...