Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

1 hour ago, Crni Bombarder said:

Himki - Crvena zvezda 30.10
Crvena zvezda - Krka 02.11
Asvel - Crvena zvezda ?
Bajern - Crvena zvezda 06.11
Primorska - Crvena zvezda 08.11
Crvena zvezda - Real 13.11
Crvena zvezda - Split 15.11
Milano - Crvena zvezda 18.11
Barselona - Crvena zvezda 20.11
Partizan - Crvena zvezda 23.11
Crvena zvezda - Efes 26.11
Buducnost - Crvena zvezda 06.12

Pakleni novembar + Futura u decembru
 

 

Užasan raspored.

11 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ima li neki info kada će Džoni debitovati?

 

Registrovan je za nas, tako da zavisi samo od Saše.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Manu said:

Moguce je i dalje da bude vracen u igru, to se nije menjalo. Za NBA je vec moguce da postoji drugacije pravilo, ne znam kako je tamo.

U NBA ako igra igrac ne moze da izvede bacanja, zavrsio je mec.

Sto je neko pisao, cini mi se @Obi-Wankod krvarenja sacekaju da se zaustavi krvarenje, gledaju da ga sto prije osposobe za izvodjenje bacanja pa onda tajmaut i izvedu ga iz igre.

Uopste nisam znao za ovo u Evropi ali nesto novo se naucilo👍

Link to comment
Share on other sites

protiv Mege bas mnogo igraca nije bilo nikakav faktor...to se najbolje vidi u +/- statistici...

  Rocesti i u ovom stanju je bolje resenje od Sykes-a i slicnih polovnjaka...nije na nekadasnjem nivou, vidno je izgubio na brzini al videcemo kad se malo kondiciono dovede u red hoce li biti nekog poboljsnja...ali bez obzira na to siguran je na lopti, odlican asistent i to je ono bez cega ne bi mogli da funkcinisemo...gledati Walden-a na PG-u je bilo jezivo....inace sto se njega tice odlicno se uklopio po meni...ima standardan doprinos u napadu, odbranu igra kao da mu zivot zavisi od toga...samo neka nastavi ovako i super...inace potpuno nerealno deluje da je on u Izraelu davao brdo poena posto mu je napadki skillset prilicno ogranicen...

 zakljucak, imamo materijala da se nosima sa svima sad je sve do trenera, ekipe i zdravlja...imam dobar osecaj za ovu sezonu...

Link to comment
Share on other sites

Najveći hendikep u najavi imamo ispod koša, posebno ako Obrijani Džoni ne bude u 12, jer Himkiju su igrači koji imaju minute i koji su u formi upravo visoki: Buker koji je Realu dao 22 poena, izuzetno je snažan i Jerebko sa deset NBA sezona iza sebe. Njih dvojica su jedini koji su odigrali svih 5 EL kola, Miki je odigrao dve a Monro samo jednu uz 15 poena, Šved samo protiv Makabija ali 44 minuta i postigao 32 poena sa 50% za tri...Himki je izuzetno snažan fizički, sigurno među prvih pet u EL i ako sudije dozvole oštriju igru to samo njima ide uprilog. Zaebano, kako god da okreneš sem da nas krene šut spolja...ali onako momački.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

Himki je sve samo ne fizicki snažan. 

Njihovi visoki su odlični napadači, a ispodprosecni defanzivci sem Mikija. 

Tima, Buker, Monro i Jerebko su smešni defanzivci i pobedicemo ih lagano ako Sved bude šutirao 1 od 12 za tri kao protiv Avtodora. 

Generalno su ekipa kao COL I ako ne krene sut gube sigurno, a pogotovo kad nema Jovica koji jedini zna da is kreira pozicioni napad. 

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

Ali kako si uspeo da ih uporediš sa COL? To ni u astralnoj projekciji ne bih uspeo.

 

Imaju Monroa pod košem koji može lagano da iškoluje sve naše visoke. Njihov problem je što nemaju stretch opciju na 4, tu nešto Jerebko i može ali je smešan pokušaj da Mickey igra četvorku. Nakrcali su se na 5 bezveze, a na 4 tankoza. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, propolis said:

Himki je sve samo ne fizicki snažan. 

Njihovi visoki su odlični napadači, a ispodprosecni defanzivci sem Mikija. 

Tima, Buker, Monro i Jerebko su smešni defanzivci i pobedicemo ih lagano ako Sved bude šutirao 1 od 12 za tri kao protiv Avtodora. 

Generalno su ekipa kao COL I ako ne krene sut gube sigurno, a pogotovo kad nema Jovica koji jedini zna da is kreira pozicioni napad. 

 

uh uh uh koje preterivanje, druže da se iza ovog MI nalazi Majami Hit, ne bi bila realna ova tvoja priča, a kamoli KKCZ na gostovanju u Rusiji...sa 2 legit EL igrača od kojih je jedan rovit....

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Obi-Wan said:

 

uh uh uh koje preterivanje, druže da se iza ovog MI nalazi Majami Hit, ne bi bila realna ova tvoja priča, a kamoli KKCZ na gostovanju u Rusiji...sa 2 legit EL igrača od kojih je jedan rovit....

 

Ko je rovit? 

Zavrsili prošlu tekmu regularno. To da su roviti moze biti samo neka alibi priča. 

Istegnuca skočnog zgloba su "najnormalnija" povreda u kosarci i tu nema da li si rovit, ili mozes da igras ili ne mozes. 

 

Roviti su igrači koji se vraćaju iz teških povreda tipa Klajburn, a videli smo kako momak kida i posle onakve povrede. 

 

Tako da to rovit posle blagog istegnuca zgloba, no way!

 

 

Edit, to što sam napisao lagano ne moras bas bukvalno da shvatiš. 

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ali kako si uspeo da ih uporediš sa COL? To ni u astralnoj projekciji ne bih uspeo.

 

Obe ekipe žive isključivo od suta za 3.

29 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Imaju Monroa pod košem koji može lagano da iškoluje sve naše visoke. Njihov problem je što nemaju stretch opciju na 4, tu nešto Jerebko i može ali je smešan pokušaj da Mickey igra četvorku. Nakrcali su se na 5 bezveze, a na 4 tankoza. 

 

Da, ali njima centri služe da bi Svedu pravili blokove i kada ovaj bas ne može da završi ide pas ka centru. 

Čak mi je opcija Buker bolja od Monroa, a sigurno bi mi prvi centar bio Miki u tom izboru. 

Da su ostavili Gila umesto Monroa bilo bi mnogo bolje. 

 

Jerbko je očajno usao u sezonu, a Miki svakako nije stretch opcija. 

Link to comment
Share on other sites

Himki...kako god da ga okreneš ima 4 centra a mi polu-Kuza, rudara kombo-Kuridžu i red bull Terija...Džoni još nije registrovan a

možda i njemu, u odnosu na volumen u kojem se pojavio, ponudimo ugovor do katoličkog Božića.

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Wingwalker said:

Himki...kako god da ga okreneš ima 4 centra a mi polu-Kuza, rudara kombo-Kuridžu i red bull Terija...Džoni još nije registrovan a

možda i njemu, u odnosu na volumen u kojem se pojavio, ponudimo ugovor do katoličkog Božića.

 

Što mračiš ... :ranting:

vidiš da je licenciran.
 

Quote

 

Johnny Lee O'Bryant III

Ime roditelja:

nn

EBR:

0000120055

Datum Rođenja:

01/06/1993

Mesto rođenja:

Mississippi, USA

Poslednja licenca:

Klub

KK Crvena zvezda

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da se možemo i te kako nositi sa njima. Makabi ih je lošom igrom svladao. Dorsey ubacio čini mi se 8 trojki i onaj Caloiaro dvije kada su stizali minus na kraju regularnog dela. Himki je ruku na srce trebao dobiti taj meč ali glupost Jerebka na kraju ih je skupio koštala. Iako bi se tu moglo diskutirati i o potencijalnim faulom nad njim. Čudi me da je Monroa zaboravio na klupi a ovaj iz dominirao u trećoj. Sve u svemu nismo bez izgleda tamo. Osokoljeni pobjedom protiv jedne od najboljih ako ne i najbolje ekipe u El možemo valjda pružiti dobru igru pa šta nam bog da. 

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...