Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

gubimo ovo ladjare 10+.. job previse siluje, tako da nam je vecu nervozu uneo on nego kimki.. ako se ne adaptira vise ce nam smetati nego korisiti u nastavku sezone..

mada bi ja turio njega na 5 tu bi sa ovim divljanjem bio daleko korisniji, posto je kuzma totalno neupotrebljiv, i vratio rita u 12..:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

On 10/27/2020 at 10:55 PM, leki bg said:

Himki ima roster za F4 ukoliko bi pridodali samo jos jednu cetvorku. Mislim da je to aksiom i da nije vredan diskusije.

 

Poceli su sa osakacenim rosterom, polako se vracaju jedan po jedan, nece to biti u petak ni blizu onoga sto mogu, a mogli bi bas mnogo (naravno mislim da je tim ovog rostera preveliki zalogaj za Rinasa kao coacha).

Ostajem pri ranije izrecenom.

Link to comment
Share on other sites

Ozivesmo mrtvaka.

Poraz u Rusiji.

Nadrealna kolicina pomracenja.

Raspad bekovske linije.

Sto bi rekao muta, sve je to normalno.

Pokusavam da shvatim zasto je problem materijalizovati dobre sekvence na strani, i ne mogu da pojmim. Verovatno sami igraci osecaju to bolje. Al to se cesto ponavlja, i bilo je to naravno i kad je Radonja bio trener.

Ajmo dalje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

solidna tekma, ali protivnik bolji
vidi se da sale jos trazi pravu ulogu za roca i terija
brajant je dobio minute da se vidi sta trenutno moze. fizicki dobro izgleda, nije zapusten. ima sve sto nam nedostaje na toj poziciji. ocekujem dobar doprinos od njega kad se malo uigra

losa partija voldena, halla i dede
loyd i roc solidni
kuz isto pokazao znake zivota

idemo dalje

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Laki21 said:

Izginusmo od Mek Kalum, Time i Mikija. Jbg, nismo prelomili kad je trebalo, više puta su nam se nudili ali mi nismo umeli da uzmemo ponuđeno. Time je manje više sve rečeno.

Nudili su se, nema sta.

Ovako iz glave sta je moglo bolje.

-O brajant da ne napada licem ka kosu

-Da se nadje bolji balans petorki, jer nas je ta rezervna masakrirala na kraju 2 i 3 cetvrtine. Tu smo primili cirka 15 poena.

-sta je ideja sa Rocom? Guslanje dok se ne zabije negde i izgubi loptu?

-sta je ideja kad sut stane Lojdu?

 

Bilo je i dobrih stvari, al boli kad znas da imas sanse i da pravis greske koje ce te odvesti u poraz.

Link to comment
Share on other sites

Imali smo šansu da prelomimo, ali je nismo iskoristili.

 

Dobar tim imamo, kada se budemo još uigrali, mislim da ćemo imati šansu protiv svake ekipe. 

 

Neću da prognoziram da li će biti F8 ili ne, ali sam siguran da ćemo imati više pobeda neko prethodnih sezona.

 

Na kraju, ova dvojica hvale De Koloa da nije promašio bacanje ove sezone, a ne znaju da i Lojd nema promašaj i to uz više pokušaja.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Castio nas je taj Tima promasajima iz otvorenih pozicija u trecoj cetvrtini i ne samo on ali smo se bas raspali u napadu tad kad je trebala da se uveca razlika. 

 

Svake sezona utakmica tamo copy paste. Mislis da ih imamo, na kraju corak. 

 

Negativan utisak je da Hall i Walden ne mogu dovoljno da doprinesu u napadu kad ne ide Loyda. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, n4l1m said:

gubimo ovo ladjare 10+.. job previse siluje, tako da nam je vecu nervozu uneo on nego kimki.. ako se ne adaptira vise ce nam smetati nego korisiti u nastavku sezone..

mada bi ja turio njega na 5 tu bi sa ovim divljanjem bio daleko korisniji, posto je kuzma totalno neupotrebljiv, i vratio rita u 12..:default_coffee:

 

Slazem se od prvog do poslednjeg.

 

Sad mi deluje da imamo previse stranaca koji su sada i Davidovca gurnuli u zapecak a videli smo koliko nam je njegova rola bitna. Simonovic je ionako bio u kanalu pa nismo osetili njegovu izostavljenost. Dobric standardna rola mrvica, a sad se ne zna dal napad treba da zavrsi Roc, Lojd ili OuBrajant. Kad potonji cak ni na debiju nije imao postovanja da je novajlija pa da gleda kako da se sto bolje uklopi kako li ce se tek kasnije kad se okurazi? E to mi se ne svidja. 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

Jos jedna stvar.

Pisao sam tokom prosle sezone da sirina rostera nije bas sjajna stvar. Mi sad imamo 16 igraca. Previse.

Jako je tesko pronaci tu uloge na pravi nacin.

Radonja je imao 13 sa 2 ili 3 klinca. Prosto je efekat sinergije bolji.

Jesu se vremena malo promenila, al onda mora i sistem treninga da se promeni kako bi igraci bili spremni za vise utakmica.

Iskreno mi se ne dopada ova sirina rostera, gde Rit ne igra nakon dobrog meca protiv Cska.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Uvek kad neki tim vise zeli pobedu, nicije lopte zavrse na njegovoj starni. Nije da smo dobijali Himki tamo pa da nesto budemo posebno nezadovoljni, ali ima mesta panici i strahu, a tice se Voldena, Hola i Rocestija. Hol ponovo uzima u kljucnim trenutcima sut od koga je opadaju zadnje vlasi sa moje vremesne glavudze, Rocesti je tu jos mesec dana pa ne bih da ga kom, a Volden je bio najveci luzer veceras, krio se, potrosio brdo napada, ni 40 sek mu ne bi bilo dovoljno da organizuje napad, a one poene koje je postigao kad je sve bilo reseno nek okaci macku o rep. Mislim da je veceras jedino Kuz bio na nivou. Davidovac se raspao. Mozda je resenje da kad ode Roc, Zvezda dovede prvog pleja.

Link to comment
Share on other sites

Po meni je ovo nasa najgora partija ove sezone. Protiv Fenera u gostima, prva tekma, pa tesko moze nesto da se uradi. Zalgiris smo igrali postenu odbranu, oni su prezajebani ove sezone, bas je bila tekma na noz i meni zanimljiva za pracenje. A danas krs totalni. Himki se i dalje trazi, imali smo gomilu sansi, a odigrasmo totalno nepovezano. Sale se pogubio kao sto rekoh i na lajvu. Vukao neke ocajnicke poteze (tipa ubacivanje hladnog Simonovica), Sved nam secirao odbranu celu tekmu, Makoluma zavrsio posao. 

 

ps Miki je igracina

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...