Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

I oni da donesu jednom pametnu odluku. Ovo 20:0 nije imalo nikakvog smisla. Ili da nađu način da se odigraju sve utakmice ili da se sezona uopšte ne igra. Do sad je ličilo na cirkus. Kao što neko reče, shvatili su i oni da će morati i protiv nedodirljiv ekipa u nekom trenutku da registruju 20:0, sigurno nisu doneli ovakvu odluku iz nekog razumnog razloga.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ZiS said:

'beš mi sve ako smo mi normalni... Gruvamo nikad jače u tim a boga pitaj hoće li se sezona i završiti a prethodnih godina razne fiće, kešelji, antići, bjelice... Logika nam je jača strana... 😁

Ovo je mozda i najjeftiniji tim u prethodnih par godina.

Kakvo gruvanje.

Pa proslogodisnji tim je bio 30% skuplji.

Ponovicu se, ponovo se formira tim u 3.kolu EL, a novalije ce krenuti da igraju do 7.kola negde.

Link to comment
Share on other sites

Osim ako se Nebojsi ne prividjaju neke pare od Borise (pa da bude i jare i pare, i smanjen broj cetvorki i neka finansijska pozitiva), ne znam zasto nova cetvorka? 

 

Jesmo tanki tu, ali jbt, sto smo onda dovodili igrace... onda nam Reath i nije bio potreban. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ZiS said:

'beš mi sve ako smo mi normalni... Gruvamo nikad jače u tim a boga pitaj hoće li se sezona i završiti a prethodnih godina razne fiće, kešelji, antići, bjelice... Logika nam je jača strana... 😁

 

To su ti vizionari Covke & Family.

 

E onda kad dekintiramo nacisto jer gotovo sigurno da necemo imati prihode od karata, ni od pobeda nesto preterano jer ne ocekujem vise od 40% pobeda, a verovatno dosta manje i od drzave zbog cele ove situacije i globalne krize... onda se okrece ceo krug i verovatno se sincic vraca u tim da 'pomogne' za 150.000-180.000 eura godisnje jer necemo imati pleja.

Edited by StephenBob
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...