Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

a šta nam to sad vredi što smo bili bolji. i kome da se žalimo na suđenje. a i sami smo malo krivi na +12 i osam minuta do kraja Loyd pocinje ispucavanje i Radonja uvodi Simketa i kola kreću nizbrdo

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sudjenje presudno, na zalost moram reci. Fantomski faulovi svirani od Peteka i Nikolica, faul sa 15 metara od Pukla koji se veceras takodje nije proslavio. Uz to, ovu utakmicu je izgubio i Radonjic. Jebiga, nije mu prvi put da mu ekipa ispusta krvavo zaradjenu prednost. Mislio sam i da je ukapirao sta treba da igra izlaskom Reeda i onda primamo ono sto ne smemo (trojke) kojim ih vracamo u igru, a onda nase centre skoluje Nikolic. Pa, znas sta...

 

Mi smo u prednosti i verovatno dobijamo, pogotovo ako nije Reed tu. Ali, ovakve utakmice su izuzetno frustrirajuce kad ih ovako izgubis.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

ja ovu ligu vise ne bih igrao

stagod da je posledica

Ma jok.

Ugostiti ih sa sve prijateljima kluba i par hiljada redara, cisto da se stavi do znanja da ono od dole nece proci, Radonja da spremi tekmu i da im se useremo u zivot. 

Na kraju gospodski pozdrav, pa da se vidi sta i kako za ubuduce sa ovim brukama dole.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dobiješ dva meča u Bg, ideš u Pg, a svima je jasno šta nas čeka i znaš da gubiš obe utakmice. Izgubiš obe utakmice oružanom pljačkom, što je i slepcu jasno i nikom ništa. Ajd da je prvi put, ali zna se da ne možeš dobiti playoff utakmicu u Pg i niko ne odgovara. Smrdljiva liga da smrdljivija ne može biti.

 

Jesmo mi grešili, svaka ekipa greši, ali sama pomisao da nemaš prava na grešku stvara jos veći pritisak jer su tu trojica po naređenju da ti oduzmu pobedu.

 

Veliki naklon našim momcima. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, drakon1 said:

Sudjenje presudno, na zalost moram reci. Fantomski faulovi svirani od Peteka i Nikolica, faul sa 15 metara od Pukla koji se veceras takodje nije proslavio. Uz to, ovu utakmicu je izgubio i Radonjic. Jebiga, nije mu prvi put da mu ekipa ispusta krvavo zaradjenu prednost. Mislio sam i da je ukapirao sta treba da igra izlaskom Reeda i onda primamo ono sto ne smemo (trojke) kojim ih vracamo u igru, a onda nase centre skoluje Nikolic. Pa, znas sta...

 

Mi smo u prednosti i verovatno dobijamo, pogotovo ako nije Reed tu. Ali, ovakve utakmice su izuzetno frustrirajuce kad ih ovako izgubis.

Ma da izgubio Radonjic nema veze sto smo pola 4 igrali sa igracima sa 4 faula i to cela petorka.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, 12Laki said:

Ma da izgubio Radonjic nema veze sto smo pola 4 igrali sa igracima sa 4 faula i to cela petorka.

"i Radonjic"...

 

Edit: Mi smo imali odlicnu sansu da ih nokautiramo kad smo dali dve-tri trojke, Reed izasao, oni nista nisu mogli da pogode, a mi krenuli da ih silujemo preko Nnoka. I sta ti se onda desi? Njihove trojke. Promasaji Loyda (sa Radonjicevim blagoslovom ili bez istog). Poezija jebenog Z. Nikolica. Da smo tu nastavili kako smo krenuli, a ne se opet poslovicno usrali od straha zbog dvocifrene prednosti, mogle bi sudije da lagano sviraju sta hoce tj. i kurcu, ne bi to Buducnosti pomoglo. Ovako su oni bili u nekom naletu, sudije to otpratile, a mi ostali posrani. Besan sam.

 

I da, koji je to fazon kada vodimo i onda pocne neka kalkulacija/cuvanje rezultata/divljanje/ispucavanje. Ako se protivnik sam ne samoubije, uvek se prednost istopi i pocne klackalica. Sve znam, losa smo ekipa itd., ali ovo je bas frustrirajuce. Koliko se Buducnost nudila u ove dve utakmice i pogotovo danas, to je cudo. Ne mislim da ce nam se ovo osvetiti u 5. utakmici i ne mislim da su oni u prednosti. Ali, ako mi uvatimo ovako los dan, bojim se da bi bio bas horor dan u kojem bi Buducnost uspela da iskoristi pobedu. E, tada bih prestao da pratim kosarku neko vreme.

Edited by drakon1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, drakon1 said:

Sudjenje presudno, na zalost moram reci. Fantomski faulovi svirani od Peteka i Nikolica, faul sa 15 metara od Pukla koji se veceras takodje nije proslavio. Uz to, ovu utakmicu je izgubio i Radonjic. Jebiga, nije mu prvi put da mu ekipa ispusta krvavo zaradjenu prednost. Mislio sam i da je ukapirao sta treba da igra izlaskom Reeda i onda primamo ono sto ne smemo (trojke) kojim ih vracamo u igru, a onda nase centre skoluje Nikolic. Pa, znas sta...

 

Mi smo u prednosti i verovatno dobijamo, pogotovo ako nije Reed tu. Ali, ovakve utakmice su izuzetno frustrirajuce kad ih ovako izgubis.

Kako komentarišeš mrtvu loptu kad prvi put Ivanović, a na minut do kraja Delavale skaču na Voldena. Nema faula, mrtva lopta.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

ceka se goldberg da objasni da odnos faulova ne znaci nista, i da se milojevi puleni samo mnogo uigrani

 

Е узе ми реч из уста. Хтедох рећи шта је сад ово било? Да ли да се опет не обазиремо на суђење.

Link to comment
Share on other sites

Tačno Čović ima recept za ova govna.

 

Četa kockoglavih u prvom redu i basket pred meč.

 

Tačno tako i nikako drugačije treba dočekati ova govna u petak, a smradovima u sivom staviti do znanja da ako nastave sa lopovlukom neće živi izaći s terena.

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 

Коментатори (а посебно дует са Арене) су обично резервисани за судијске одлука али код лажног фаула Лојда када није ни пипнуо противника је морао то констатовати. И реално брука како се навлачи за овај мафијашки клуб. Опет са друге стране на све то морали смо ово завршити и једнако сам се изнервирао када је Радоњић забаговао кад га Лазић пита шта да ради.

Шта је ту је, припремити се за петак, набријати се од прве секунде и узети титулу!

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ne mozemo da istupimo iz lige dok daje prohodnost u EL.

 

Ali, da, ovo je najbesmislenija utakmica koju sam gledao u zivotu. Ja ne znam i dalje sta su oni sudili...mozda je deo nekog plana da Zvezda dobije petu da ne bude sranja, drugo objasnjenje nemam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi jednostavno nismo imali sanse da pobjedimo posle ovakovog kriterijuma. Cim je Ivanovic zasluzio da bude ovako zasticen, a sta smo to pa mi uradili da nas ovako tretiraju. 

Ok ne trazim nista da sude u nasu korist, al ako zauzmes stav da sviras faulove nad Ivanovicem kad ga ostro pogledas, onda sviraj tako nad svim igracima.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...