Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

20 minutes ago, Kankkunen said:

Bitno je dobiti poslednju utakmicu ... ništa sad ne znači prednost domaćeg terena, prazne dvorane su prazne ... jbg.

mala prednost ipak je . treniramo u toj dvorani skoro svakodnevno. znaš je  kako 'diše'. i mekoću obruča. u seriji od par utakmica ja  tu vidim određenu prednost, ne veliku ali ipak prisutnu.

Edited by bodo
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Dobrić razotkriven kao u Dogvilu. Svaka njegova igračka mana je večeras izašla na svijetlo. 

 

Pa to je greska i trenera pomalo. Radonjic ima previse poverenja u njegove igracke kvalitete pa mu se sve vise daje lopta u ruke da sam iskreira nesto a Dobrivoje jednostavno nije za to. Mada je Radonja pomalo i primoran na to zbog sveopsteg nedostatka kreacije u timu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VISOKOLETAC said:

Jedno zapazanje na tabeli. Na dve smo pobede od 14 mesta. Mozda uspemo da zaradimo jos neki euro 🙂

U isto vreme je Valensija na deobi 8og, pa bi mogli da krenemo da navijamo za Valensiju, jer bi nam znacilo da udju u 8.

Ovo nesto kao gubimo 6 razlike, utakmica na dve lopte

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Cavani said:

Aj jos jednom, Radonjic je izveo Voldena i Lojda u istom trenutku jer su crkli, baldisali, riknuli.

Prvo je Volden trazio izmenu, a onda na pauzi i Lojd, kada je baldisan prisao klupi, popricao sa Radonjom i izasao. 

Sta je trebao Radonjic da radi, da ih ostavi sa lipsaju na terenu? Uostalom na kraju je Lojd i prelomio kad je uhvatio dah.

 

A moglo je da krene i naopako zbog tog odmarnja. Jebiga, desilo se da ovaj puti pobedimo. Nisu bas ni pretarano mnogo proveli vremena na parketu. Vidim Volden za njegaove standarde "samo" 20 minuta a Lojd 25. Sta znam, cini mi se da se previse rizikivao poraz zbog Podgorice. Mozda je i pre meca bilo nekog dogovora, da ako malo osete umor da traze zamenu. Jebiga, znamo da neki igraci sibaju i po 35 minuta ako su jako bitni za rezultat.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vlada_79 said:

 

A moglo je da krene i naopako zbog tog odmarnja. Jebiga, desilo se da ovaj puti pobedimo. Nisu bas ni pretarano mnogo proveli vremena na parketu. Vidim Volden za njegaove standarde "samo" 20 minuta a Lojd 25. Sta znam, cini mi se da se previse rizikivao poraz zbog Podgorice. Mozda je i pre meca bilo nekog dogovora, da ako malo osete umor da traze zamenu. Jebiga, znamo da neki igraci sibaju i po 35 minuta ako su jako bitni za rezultat.

Ako neki igrac sam trazi zamenu, sa tim nema zajebancije, pogotovo ako su u post covid fazi. 

Nije njihov problem sto ne mozemo minut dva da ne ispustimo deset razlike bez njih.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cavani said:

Ako neki igrac sam trazi zamenu, sa tim nema zajebancije, pogotovo ako su u post covid fazi. 

Nije njihov problem sto ne mozemo minut dva da ne ispustimo deset razlike bez njih.

 

Ma da vidis kako ce da izgaraju po 30+ minuta kada bude bio bitan mec.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Kankkunen said:

Bitno je dobiti poslednju utakmicu ... ništa sad ne znači prednost domaćeg terena, prazne dvorane su prazne ... jbg.

Ne mogu manje da se slozim.

 

Domaci teren je i u ovoj situaciji prednost, a ja bih rekao cak i solidna prednost. Ima tu dosta sitnih faktora, ali npr. sigurno ti nece isto suditi u Pioniru i u Moraci. 

 

20210319_225349.thumb.jpg.9ce33930960b0a8b1a2e8c65bea0a6d4.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Cavani said:

Ovo nesto kao gubimo 6 razlike, utakmica na dve lopte

Pa tako nesto. Ispred nas su PAO, Alba i Makabi. Sa Albom i Makabijom igramo jos po jednom, a oni imaju dosta tezi raspored do kraja, mada ni nama nije bas najlaksi. Igramo jos protiv CSKA, Makabija, Milana i Albe. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Vlada_79 said:

 

A moglo je da krene i naopako zbog tog odmarnja. Jebiga, desilo se da ovaj puti pobedimo. Nisu bas ni pretarano mnogo proveli vremena na parketu. Vidim Volden za njegaove standarde "samo" 20 minuta a Lojd 25. Sta znam, cini mi se da se previse rizikivao poraz zbog Podgorice. Mozda je i pre meca bilo nekog dogovora, da ako malo osete umor da traze zamenu. Jebiga, znamo da neki igraci sibaju i po 35 minuta ako su jako bitni za rezultat.

 

Jeste, po minutama to ne izgleda nešto mnogo. Ali treba uzeti u obzir intenzitet naše košarke. Više se potrošiš za 20 minuta u dresu Zvezde, nego za 35 minuta u dresu ekipe koja igra malo opuštenije.

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sta je sa Reathom?

 

Prestrogi ste prema Dobricu, valjda znate da on ne moze da igra poziciju 2 ni u Krku, da ne govorim o EL. Covek je elitni suter i jako los sa loptom u rukama.

 

Panathinaikos bas ocajan ove sezone, izgubila im se ta aura OAKE. Nebitan mec, drago mi je da smo odigrali dostojanstveno, ali pobedili izgubili isto nam dodje.

 

Inace, EL je jeziva ove sezone, 19 pobeda 90% nece biti dovoljno za ulazak u 8, Zenit moze da ispadne sa 20, bas je ovo tezak format za klubove sa manjim budzetom i bukvalno mora svaki mec da se igra na samom maksimumu.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Del Piero said:

Ne mogu manje da se slozim.

 

Domaci teren je i u ovoj situaciji prednost, a ja bih rekao cak i solidna prednost. Ima tu dosta sitnih faktora, ali npr. sigurno ti nece isto suditi u Pioniru i u Moraci. 

 

 

PO je posebna priča, suđenje ne bih komentarisao ... postoje neke sitnice koje nisu toliko bitne, al mogu biti izgovor za loše odigranu utakmicu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goldberg said:

Sta je sa Reathom?

 

Prestrogi ste prema Dobricu, valjda znate da on ne moze da igra poziciju 2 ni u Krku, da ne govorim o EL. Covek je elitni suter i jako los sa loptom u rukama.

 

Panathinaikos bas ocajan ove sezone, izgubila im se ta aura OAKE. Nebitan mec, drago mi je da smo odigrali dostojanstveno, ali pobedili izgubili isto nam dodje.

 

Inace, EL je jeziva ove sezone, 19 pobeda 90% nece biti dovoljno za ulazak u 8, Zenit moze da ispadne sa 20, bas je ovo tezak format za klubove sa manjim budzetom i bukvalno mora svaki mec da se igra na samom maksimumu.

Neki problem sa zadnjom lozom.

 

Sto se Dobrica tice tu si u pravu, ali on u poslednje vreme izlazi iz svojih opanaka i pokusava da bude ono sto nije. Mozda mu se to isplati, a mozda i ne, u svakom slucaju ce vreme pokazati.

Ja sam vec pisao za EL, ali su ovde neki pisali da je Real tankovao protiv nas, a sada i nije bas siguran za 8. Jako je tesko igrati EL ove sezone, jer ima jako mnogo dobrih ekipa i dubke punih rostera. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kokodakalo said:

Na pocetku trece je bio odlican. Tad smo i poveli 7 razlike. Dve asistencije, kradja. Spoljasnja i unutrasnja linija u napadu povezane. Lepo je to izgledalo i to bez Lojda i Voldena.

I odmah potom gubili 10 razlike, gubili lopte na prenosu, u napadu nam isticalo vreme opet i Simon zavrsavo u 24- oj sekundi preko ruke.. Uostalom koliku mu Radonjic veruje pokazalo se po tome sto ga nije vise uvodio u igru.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kokodakalo said:

Na pocetku trece je bio odlican. Tad smo i poveli 7 razlike. Dve asistencije, kradja. Spoljasnja i unutrasnja linija u napadu povezane. Lepo je to izgledalo i to bez Lojda i Voldena.

 

Ima Hall naravno svojih mana. I jeste bio jedan od krivaca za onaj spor početak, mada nam to postaje tm, nevezano za to dal on počinje ili ne.

 

Ali treba reči i da se je fino oporavio za drugo poluvreme i imao pristojnu partiju, kao što si ti rekao. Njegov največi kvalitet je što stvarno odlično vidi teren. TAmo u polu-tranziciji je našao dobrića za onu otvorenu tricu. Pa pogodio u prsa Nnoka za otvoreno zakucavanje, ali ovaj nije uspeo da uhvati loptu. Pa Reath u čošku za otvorenu tricu (mislim da je promašio), kad su skupili previše u odbrani od pika... 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, bodo said:

Danas je čak i komentator na SK1 Cro spominjao dvogodišnju licencu za EL :classic_unsure:

ma nema od toga nista, samo je prenosio abrove.. a zna se iz cije to kuhinje dolazi i zasto bas u ovom momentu..

Link to comment
Share on other sites

Meni se cini da Hola u zadnje vreme, kako ga sve vise klupiraju, da je on sve vise opusteniji u igri. U fazonu, boli me uvo i onako jedva cekate da mi vidite ledja. Pa ima i po koju pametnu asistenciju ali jebiga ima i da veceras za 8 minut proda tri lopte. Sto je mnogo , mnogo je.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kankkunen said:

Bitno je dobiti poslednju utakmicu ... ništa sad ne znači prednost domaćeg terena, prazne dvorane su prazne ... jbg.

 

Kako da ti objasnim... Postoji teorija kvantne dualnosti. Dvorana istovremeno može biti i puna i prazna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...