Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

 sad manje više, ko ga je doveo...

...ali ako se ovo boldovano predskazanje obistini, onda mi drugih briga nemamo:

 

'' GORI MALI KALEMEGDAN: Zvezda dovela brutalno pojačanje! ''

''...Iskusni 32-godišnji organizator igre koji je potpisao ugovor na jednu sezonu

sa opcijom produženja na još jednu...:64:

 doneće na poziciji organizatora igre veliki kvalitet i neophodno iskustvo....''

 

...tim kojem Kino može da donese veliki kvalitet,

taj ima vazdan da dere jarca po BoneyM-2 ligama. 

 

inače, ovo i ne zvuči kao samo dve nedelje:

''Kada sam video njihovo interesovanje i strpljenje koje imaju da me sačekaju i da ne traže drugog igrača, to je bio ključ da znam da je to mesto gde želim da budem".

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Wingwalker said:

''Kada sam video njihovo interesovanje i strpljenje koje imaju da me sačekaju i da ne traže drugog igrača, to je bio ključ da znam da je to mesto gde želim da budem"


 

Quote

 

"Vrlo jednostavno, Rochesti potpisan na 2 meseca dok ne nadjemo boljeg ( otišao posle mesec, a znao moj sistem od pre , totalno nespreman došao ), N’noko je trebao da bude tu od prvog dana a ne Terry ... a od prvog dana se traži plej, i ne nađje ga niko!!! NEMA!!!"

 

 

Da je Filip od Spanije znao da ce da izadje ovaj Saletov tvit, ne bi mu palo na pamet tako da se tako nalupeta i providno samopromovise... 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Takeshi_Kovacs said:

slazem se da je to sve vrlo otvoreno, ali reci da ako futura bude finalista EC sigurno igra EL je isto nagadjanje

 

Nije Bartomeu toliko lud da se igra sa EC. Buducnost ce svakako u EL osim ako oni sami ne odustanu ili nemaju elementarne uslove (vec su jednom igrali pa to otpada).

 

Bartomeu je sam rekao da "ABA liga ima prioritet kao jedina liga koja nema licencu" u trci za WC, mislim da je on ovo i izveo da ne bi morao da dolazi u situaciju da ima dva (ili u nekom ludom scenariju, tri) predstavnika iz ABA lige.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Čović da je pametan kao što nije pa da Radonjić dobije otkaz a da vrati Saleta, da vidimo kako bi to izgledalo sa kompletnim rosterom. Pa možda da pokušamo da vratimo i Džonija iz turske. Teri je u NBA, to je već nemoguća misija. Ja garantujem da bismo u EL imali koju pobedu više a Split bismo odrali barem 10 razlike, lagano.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Knipex said:

Rešenje za forum je da Čović vrati Obradovića pa da on i Radonjić budu pomoćnici jedan drugom, ionako ga plaćamo.

 

I da se Džoni vrati. Mada, vidim da se u TT već nametnuo kao jedan od lidera. Nakon 2 utakmice već je u top 3 što se FGA tiče, procenti sasvim solidni. Od Kuridže je svakako bolji igrač.

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Chucky said:

Ja bi i Radonjica i Obradovica na parket a Colum-a i Radanova za trenera (Simanic kondicioni)

 

19 minutes ago, kokodakalo said:

Simanic samo kao motivacioni

 

Eto dokaza da je na ovom topiću moguća konstruktivna rapsrava 🙂

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Sector said:

Himki je u naletu, dobili skoro Real pa onda u gostima Zenit u VTB ligi

 

Bice pretesko. Momci neka dobro ozuljaju koljena, Radonja da isuce carobni stapic i da se nadamo najboljem.

A između te dve izgubili od Albe 20 razlike ... šta je sad na redu :smiley33:

Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...