Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

21 minutes ago, Rajon Rondo said:

Tek mi sad nista nije jasno oko JOB-a.

-Delovao mi je kao ok momak i nisam zeleo da verujem u price oko remecenja hemije i da ga ekipa ne podnosi.

-Onda je sve slutilo na raskid ugovora i tu mi je jedino objasnjenje da je decko stvarno dileja i da ima debelih razloga za rastanak.

- Sada ce izgleda igrati na kupu posle 15 dana suspenzije, kada smo priterani uza zid jer nemamo pola igraca? Ne verujem da bi neki sujetni, nabedjeni, problematicni amer pristao da igra posle toga.

To takodje znaci da je on, ako bude igrao, svo ovo vreme bio vredan i trenirao. 

Ja ipak i dalje mislim da je on ok momak i nadam se da je sve to bio samo nesporazum i vaspitna mera i da ce sve biti ok sa njim.

 

Kacio je vec @Kankkunencini mi se ali evo opet

 

O'Bryant je navodno trenirao individualno sa Klipom i jos nekim trenerom dok je bio suspendovan.

Edited by Borca
Link to comment
Share on other sites

Cisto da upisem da NEMAM misljenje o obe stvari:

 

- sanse da stranci samo fasuju COVID su jednake onim brojevima zarazenih pred izbore. Kako se desilo? Nemam misljenje.

- JOB suspenzija 10, pa 15 dana, pa fasovao, pa jedini stranac koji nije fasovao nista sem suspenzije, pa ide doma, pa ipak ide na KRK. Nemam misljenje. 

 

Srecno nam protiv Raskove druzine, kad pocne da plodi k'o nekad sa Igorom iz pika, pa niski post, pa tranzisn u 5.deceniji...

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Rajon Rondo said:

Tek mi sad nista nije jasno oko JOB-a.

-Delovao mi je kao ok momak i nisam zeleo da verujem u price oko remecenja hemije i da ga ekipa ne podnosi.

-Onda je sve slutilo na raskid ugovora i tu mi je jedino objasnjenje da je decko stvarno dileja i da ima debelih razloga za rastanak.

- Sada ce izgleda igrati na kupu posle 15 dana suspenzije, kada smo priterani uza zid jer nemamo pola igraca? Ne verujem da bi neki sujetni, nabedjeni, problematicni amer pristao da igra posle toga.

To takodje znaci da je on, ako bude igrao, svo ovo vreme bio vredan i trenirao. 

Ja ipak i dalje mislim da je on ok momak i nadam se da je sve to bio samo nesporazum i vaspitna mera i da ce sve biti ok sa njim.


Pa bas kad bi otvoreno odbio da igra verovatno bi otvorio Čoviću priliku da mu raskine ugovor. 
 

Mislim kad klub mora da te plaća iako ne igraš jer te šilbuju valjda je normalno da i ti moraš da igraš, ako nisi povredjen, kad se od tebe to traži 

Link to comment
Share on other sites

KRK je najbolja prilika da vidimo da li JOB hoce da igra sta mu Radonja trazi ili nece. 

 

Raspad nam je sastav tima na visokim pozicijama, pa ce JOB imati puno minuta za dokazivanje. 

Raspad nam je sastav tima generalno, pa bi bez JOBa tesko uzeli KRK, pa mozemo da rizikujemo sa njim (u slucaju da zeli da isfula). 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, pavijan2 said:

Na Kupu će imati priliku da igra baš ono što on voli.

Dobije loptu i završava.

Ako nije dovoljno dobar da uz svoju igru dominira protiv ovakvih protivnika, onda nemamo o čemu dalje da pričamo.

 

a sta ako ga suspenduju jer igra ono sto voli? you gotta look at that

 

i ja isto ocekujem da izdominira nakon 15ak dana ubacivanja lopte kroz kos sam sa sobom, to je najcesca pojava u kosarci.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Rajon Rondo said:

Tek mi sad nista nije jasno oko JOB-a.

-Delovao mi je kao ok momak i nisam zeleo da verujem u price oko remecenja hemije i da ga ekipa ne podnosi.

-Onda je sve slutilo na raskid ugovora i tu mi je jedino objasnjenje da je decko stvarno dileja i da ima debelih razloga za rastanak.

- Sada ce izgleda igrati na kupu posle 15 dana suspenzije, kada smo priterani uza zid jer nemamo pola igraca? Ne verujem da bi neki sujetni, nabedjeni, problematicni amer pristao da igra posle toga.

To takodje znaci da je on, ako bude igrao, svo ovo vreme bio vredan i trenirao. 

Ja ipak i dalje mislim da je on ok momak i nadam se da je sve to bio samo nesporazum i vaspitna mera i da ce sve biti ok sa njim.

jedna rec objasnjava sve to

pocinje sa prezimenom jednog naseg bivseg igraca

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, đubrivo. said:

 

a sta ako ga suspenduju jer igra ono sto voli? you gotta look at that

 

i ja isto ocekujem da izdominira nakon 15ak dana ubacivanja lopte kroz kos sam sa sobom, to je najcesca pojava u kosarci.

Raško Katić i Veličković već 5+ godina pauziraju od ozbiljne košarke. Ako ne može protiv njih protiv koga može?

 

Link to comment
Share on other sites

Slažem se sa @Cavani sa JOB imamo dva najbolja igrača na turniru i mlade nade koje bi trebale da imaju i pokažu  ogromnu želju i da iskoriste minute pa i ulogu koju će dobiti. Ne zaboravimo, ovi isti igrači treba da nam drže igru i posle kupa dok se ostali ne oporave 100%. Mi u ABA ligi nemamo prvo na neki kiks ako želimo prvo mesto u reg delu sezone tako da sve pozitivno i dobro što izvučemo od ovih igrača na KRK je zlata vredno sada u ovoj situaciji. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

samo da ga ne lože da su bolji fade away suteri [emoji53]

I da ga ne lože...objasniće slikovito. Očekujem hasl tekmu tek u finalu. Petrušev jedva čeka fajt sa igračem tog kalibra. Na Džoniju je da u jednom trenutku taj duel shvati i lično...ne mora sav motiv da crpi samo iz osećaja odgovornosti ka dresu i želje da opravda ukazano poverenje trenera.

 

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...