Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Davno je El pustena niz vodu...

Ovo veceras se i moglo dobiti, stegla se odbrana u 2.pol, oni pre toga svasta ubacili uz nas slab napad.

Svakako tuzno koliko nam treba plej al nema od toga nista, da je sigurica ovo sad u Abi bas i nije, al verujem u Radonju onako ciganjski.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pa da su igrali svi igraci koje je Obradovic doveo, mozda bismo i pobedili.

Ne dolivaj so na ranu. Džoni O Brajant je prepotentni magarac i treba da se ohladi. Da nisu napravili onu prednost na početku, pa smo morali da jurimo rezultat, možda bi bilo drugačije. Ubio nas je Noris Kol i nemanje pojma kako se igra odbrana pik igre.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Neki besposleni treneri (ko je rekao sasa obradovic) bi mogli da naprave elaborat o ovome sta se desava u nasem timu ove sezone.

Ovde ima razlicitih knjiskih primera sta je lose. Bukvalno tihi don moze da se napise.

Jednostavno ce cudo biti ako se sezona zavrsi dobro.

Edited by Losmi17
Link to comment
Share on other sites

Mekano smo ušli u meč, pa se izvukli.

Klasično samoubistvo sa Kolomom i iz toga se izvukli.

Na kraju presudio Kol, ma da po meni bitnije nedostatak snage Lojda i Noka u finišu. Lojd nije mogao da napravi nikakvu prednost u napadu, Noko ništa da odbrani, ni da uhvati u finišu.

Hol je pokazao da je solidan EL bekap. Za nivo ove Zvezde odličan. Držao je odbranu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Borca said:

Skupljanje sa Noue i njegova trojka posle trojke Dobrica za +4 je po meni bio dosta bitan momenat, drugi ona lopta koju pokupise posle promasaja na -1 i 9 sekundi do kraja iako je cini mi se padala izmedju dva igraca Zvezde, posle toga faul na Kolu koji pogadja oba bacanja za konacnih +3.
 

Mislim da je Howard dao trojku, ako mislimo na onu iz kornera, ali bitno je da je Davidovac skupio, po obicaju. On skuplja kao da je najbolji defanzivac na svetu pa ce da stigne svuda, a ne moze ni da pomogne ni da sacuva svog. Treba ga izvaditi iz igre svaki put kad nepotrebno skupi pa mozda i nauci.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Imamo mi 2 pleja i spanski potato, ali dzabe kada treneri forsiraju Voldena na poziciji 1. Trinkijeri cim je dosao u kk komsiluk pomerio je Voldena na 2, kao i Pejdza i tada su procvetali kao tim. Radonjic to ne vidi i onda mora da kaze da smo igrali soft. A i on je bio soft. 

 

Ja mogu da potpisem da nema trika da bi Uskokovic bio stetniji od spanskog potatoa...ispadao bi i on u odbrani ali bi uneo neku agresivniju energiju. A zasto nije bilo Hola u pp, ne bih znao.

Edited by mmajstor
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hol je verovatno bio planiran za šilbovanje, zato ova čudna minutaža i uloga. Sumnjam da je Radonja baš toliko lud. Pa se odustalo jer je napravljen ogroman promašaj sa Kolomom. Valensija još slavi jer se rešila njegove plate i ugovora. Ako je Kolom u ovakvom stanju doveden da bi se ponovo doveli kevin panter i Štimbara kao "spasioci", onda i da razumem. 

 

Ali MJK batica... koju li je on utakmicu igrao, u kojoj hali i u kom gradu... treba ga pitati...

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Issey said:

Hol je verovatno bio planiran za šilbovanje, zato ova čudna minutaža i uloga. Sumnjam da je Radonja baš toliko lud. Pa se odustalo jer je napravljen ogroman promašaj sa Kolomom. Valensija još slavi jer se rešila njegove plate i ugovora. Ako je Kolom u ovakvom stanju doveden da bi se ponovo doveli kevin panter i Štimbara kao "spasioci", onda i da razumem. 

 

Ali MJK batica... koju li je on utakmicu igrao, u kojoj hali i u kom gradu... treba ga pitati...

Apsolutno ne mogu da razumem sta se desava s Holom.

Te ima finu minutazu, pa ne igra, pa igra tek u drugom...potpuna misterija.

Mislim da se moramo resiti koloma sto pre, taj ekser nam je zakucao o'bradovic kad je odlazio.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Fali nam mesa. Ne znam da li je ovo dovoljno za titulu. Bilo je i bice mnogo poraza, a porazi donose gubitnicki duh, a gubitnicki duh vodi novim porazima. Vicious cycle. 

 

Gledam koju komparativnu prednost imamo u odnosu na konkurenciju. Jedino Lojd. Volden jeste dolidan ali i konkurencija ima solidna resenja na toj poziciji. Pozicije 4i5? Uh ne. Na trojci mozda Dobric, i to je sve. Nemamo bas taj neki suvi kvalitet koji favoriti obicno imaju... 

Link to comment
Share on other sites

Pa Hol ne igra zato sto Kolom igra, to ti je povezano. Treba videti ko je Kolomov menadzer... 

 

Radanov je skrajnut zato sto su se u roster vratili Hol i Lojd, pa Dobric moze da igra i na 3. On je prinudno dobio minutazu a ne na racun nekog igraca. Verovatno ce dobiti neke minute jer Simona nema, inace da je i Simon tu on bi bio na tribinama. 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...