Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

 

 

 

Jbg ne ide pa ne ide... Kažem ja sve je Pengos zajebo. Što se krivo rodi, vreme ne ispravi. 

Nije Pengos ništa zajebo...Sale je prvo pucao previsoko ...a kada smo ispušili sa naših 500k za milionskog igrača...nastavio je da formira roster kao da imamo top pleja. E tek nakon toga je to bilo nemoguće ispraviti...i prilično kasno. Uz rani angažman pleja ranga Kalnietis, Prepelič, Kobs i mučeni Hall bi sada imao veće samopouzdanje i jači učinak a mi poštedjeni agonije sa lajf-kouč Ročom i ovim lažnim golobradim Filipom.

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wingwalker said:


 

 


Slaviša brate...samo trepni.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 

 

:79:

 

Bukvalo mislim da bi Kolom i teri bila iskra i samo takav tandem. Videli smo vec da Kolom zna da baca pasove za alejup, ali mi nemamo takve igrace vise. jedini je bio teri.

Edited by Slavisa iz Tavankuta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Slavisa iz Tavankuta said:

:79:

 

Bukvalo mislim da bi Kolom i teri bila iskra i samo takav tandem. Videli smo vec da Kolom zna da baca pasove za alejup, ali mi nemamo takve igrace vise. jedini je bio teri.

Mogao bi Noko sad. Ali treba Kolom da se oslobodi igrača kada ga stisnu ovako. On jadan ne vidi koš, a ne da bacialejup. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Николица said:

Mogao bi Noko sad. Ali treba Kolom da se oslobodi igrača kada ga stisnu ovako. On jadan ne vidi koš, a ne da bacialejup. 

Noko nije Teri. 

Bilo je par puta i veceras da Noko ili Kuzmic ( ne secam se vise ) nisu se na vreme odvojili od pratioca. 

trebalo se dati sansa teriju.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Slavisa iz Tavankuta said:

Noko nije Teri. 

Bilo je par puta i veceras da Noko ili Kuzmic ( ne secam se vise ) nisu se na vreme odvojili od pratioca. 

trebalo se dati sansa teriju.

Pa mislim da Noku samo fali utakmica i da bi mogao on tako slično kao Teriša. Samo što je Nono i masivniji pa može i da se gura pod košem. 

Link to comment
Share on other sites

Gledajuci Colom-a u fizickom stanju nekih ucesnika IT lige koju igram sa firmom (tj igrali do korone) te Hall-ovih 4-5 minuta svaku drugu utakmicu (Silbovati ili ne pitanje je sad) voleo bih da Radanov dobije njihovu minutazu koju je izgubio  povratkom Loyd-a i boljim izdanjima Dobrica u zadnje vreme.

 

Imao je neke propuste u odbrani koje Radonjic ne voli da vidi ali ovo na sta lici Spanac pre svega je zaista kriminal blago receno. Neka proba Aleksa neki prodor, neku asistenciju, odbranu na spoljnim igracima, verujem da ce izgledati smislenije od Spanca koji tapka loptu i sve ga lakse i lakse zatvara i jedan protivnicki igrac (necu reci ni defanzivac) u napadu dok u odbrani pravi "visak" protivniku konstantno.

Edited by Borca
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Majak said:

Da predložim nešto o čemu se ovde ne priča a što zapravo možemo MI da uradimo.

 

Vidim da nisam jedini kome Kuzmanović ide na živce, naprotiv. Vidim da nas barem na ovom forumu ima mnogo. I ajde što ide po živcima, nego ih čupa jedan po jedan. On mi je definicija izreke "so na ranu". 

Zato hajde da potpišemo peticiju za njegovo uklanjanje sa pozicije "stručnog komentatora", čiji je naziv osramotio milion puta. Nije problem da ja napišem peticiju, samo da se dogovorimo da je potpišemo (u inbox mi odgovarajte da ne kočimo ovu temu). Ako - verovatno kad - SK, tj. United Media izignorišu našu peticiju, da se dogovorimo za protest pred zgradom gde je SK studio. Takođe, internet kampanje - bacajte predloge.

Privatna kompanija kao što je United Media i privatni a ne državni kanal kao što je SK, ne može tek tako da ignoriše mišljenje svoje publike, od koje zarađuje i živi.

Imas moj potpis.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, leki bg said:

Meni je Kuzma ok skroz.

Kog drugog bivseg igraca biste da uparite sa Plavsicem? 

Jesi slusao ti nekad mozda gospodina Marina Sedlaceka kako to radi ?Znam da je to sad tesko izvodljivo jer radi kao skaut u NBA ali slusati te prenose sa njegovim analizama je bilo pravo uzivanje.

Kad pomislim da nam je takvog coveka iz kluba najurio gosn Dulo,stomak mi se okrene...

Posto mislim da on vise nije dostupan,nek do kraja sezone bude svaki mec drugi konsultant(bivsi kosarkas,trener,neko iz sveta kosarke)pa da vidimo ko ima stofa za tako nesto...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U ozbiljnoj je frci bio Radonja bez angažmana kada je potpisao preuzimanje ovakvog rostera bez dovodjenja pojačanja...ali u žestokom je ludilu trenutno ako će u slučaju odlaska Job-a iskukati Vladimira jebenog. Kakvi smo čudaci ogrebaće se zvezdin vojak za dvosezonski ugovor. Kad smo već dali drvenom Kuzu daj sad i mlohavom Štimcu...nek se i mlada malo jebe u dupe.

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Decembarski said:

Jesi slusao ti nekad mozda gospodina Marina Sedlaceka kako to radi ?Znam da je to sad tesko izvodljivo jer radi kao skaut u NBA ali slusati te prenose sa njegovim analizama je bilo pravo uzivanje.

 

 

Dobar je Sedlacek ali je kosarkaski geek, dok je Kuzma vise covek iz naroda. E sad sto nekog nervira, toga ce uvek biti jer je to pitanje senzibiliteta... meni to nije toliko bitno, bitno mi je samo da ne skrece previse paznju sa glavnog desavanja. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Откад су склонили Милошевића са рекламе од кога сам доживљавао скоро буквалне фрасове, много сам толерантнији на све, па и на Кузму и Плавшића, мада оно што су говорили за Зоа је био чист криминал, као да им је жене и сестре обешчастио, срамота. Овде се понадао да ћемо их опрати, па је почео да говори о враћању тимске хемије, али су му ови унередили концепт погодивши пар тешких шутева у првој, и после још неколико грозних периода (један са Коломом) нам није било помоћи, ипак смо на крају остали без горива, Кол и Фал су нас решавали као на баскету. И да, већ је неко рекао, чим су три пута поновили да смо примили 12 поена до оног тренутка, осећао сам да ћемо изгубити.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Tunji Awojobi said:

 

Ma ne, nego je značio nešto u grupi sa 6 timova gde 4 idu dalje, a jedan je Zelena gora. 🙂

 

Stoji da svako može da pobedi po neku tekmu na oruk ili na umor protivnika, ali taj umor važi i za tebe, posebno ako se kolješ u domaćoj ligi za plasman u EL sledeće godine, dok ta Barsa može da ladi jaja. A koncentracija kvaliteta je nikad veća i borba za plej of i poziciju u plej ofu daje važnost skoro svakoj utakmici, bar za jedan tim. Tako da, sve u svemu, pobede u ovom sistemu mogu da budu samo vrednije. 

 

Ok, ima puno tekmi i to čini da svako uzme po neki skalp, ali dugoročno, na uzorku od 5+ sezona, procenat pobeda je i te kako dobar pokazatelj.

 

Sad, stoji da poslednje dve sezone u EL kvare utisak. Ne toliko zbog rezultata, koliko zbog koncepcije tima i nedostatka vizije. 

 

Ne znam sto su tu ljudi stalno gledali prolaz, bilo je bitno i ko ce sa koje pozicije da ode dalje. Ne igraju kosarku samo Barcelona, Real i CSKA (koji su te faze zavrsavali sa 8-2, 9-1 ili 10-0, maltene perfektno), meni je bilo tu bitno ko ce biti 2., ko 3., pa borba za 4. mesto. Da ne pricam o 4x4 grupama, tu bukvalno nisi imao nevazan mec.

 

Evo sad ekipa koja je rutinirala Real u Madridu ne moze da se sastavi ni protiv Barcelone ni protiv Efesa ni ranije protiv Valencie, sa Asvelom igramo egal mec.

 

Pustite vi te nerealne pobede u gostima i vodjstvo od 10 razlike protiv velikana, mi smo mozda dve neizvesne zavrsnice dobili u sezoni.

 

Asvel, Alba, Zalgiris - tri najlaksa rivala kod kuce, sva tri porazi. Uz to i Olympiacos i Fenerbahce. Od 7 pobeda, 2 su u neizvesnim zavrsnicama protiv ekipa sa kojima smo se klali od prvog do poslednjeg minuta kuci, ostalih 5: ubedljiva pobeda u Francuskoj, pobeda u Milanu, pobeda u Madridu, igranje sa Baskonijom i +18 protiv Panatinaikosa u jednom trenutku.

 

Meni ta koncepcija tima i totalno rasulo najvise i smetaju. Hall - cas igra, cas ne igra, JOB - jedan trener ga je forsirao, drugi nece da ga trpi, Loyd - raspao se u potpunosti nakon duge pauze, Colom - ne igra nista, Radanov - protagonista pa klupa, Dobric se digao, Reath nekad igra, nekad ne, Walden se trosi na pleju, potpuno rasulo.

 

I onda vidis u poslednjih 14 meceva, 3 pobede i 11 poraza, od kojih su dve pobede bile protiv protivnika koji su igrali katastrofalno. Drazi su mi i ovi porazi gde smo nesto pokazali i borili se protiv motivisanih ekipa, nego, eto, svako mora da kljucne neku pobedu, pa da li u Moskvi, Barceloni, Madridu, bice kad se najmanje nadas.

 

Nama je ostalo jos 11 meceva do kraja sezone, tu se moze dobiti jos Khimki kuci, Maccabi, Armani, Zenit i Bayern bas tesko, mozda 1 ili 2. U gostima mozda samo Alba.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Slavisa iz Tavankuta said:

:79:

 

Bukvalo mislim da bi Kolom i teri bila iskra i samo takav tandem. Videli smo vec da Kolom zna da baca pasove za alejup, ali mi nemamo takve igrace vise. jedini je bio teri.

 

Jedino što kolom pokušava je da nekako preživi na parketu i sačuva živu glavu, kakvi crni pasovi te spopali.

  • Like 5
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

  • Ridji featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...