Jump to content

Moderacija


Recommended Posts

Draga moderacijo, kome sam ja to podmetao? Moj komentar se odnosio na ovaj post.

 

Quote

 

koca popovic

Posted November 18

Quote

 

  On 11/18/2022 at 3:17 PM, Milenko Puzigaca said:

Takođe može da se ponovi ono već rečeno. Ako je takva anticivilizacijska  bagra na toj teritoriji isto ovako kao sad radila pre WWII, a po svemu sudeći jeste, komunisti nisu dovoljno streljali kasnije. Takođe, onomad kad je bilo ono o čemu smaraju 22 godine i 22 godine plaču kao... zbog dve uvratnice nisu dovoljno zguženi, pa zato sad opet kokodaču i dižu prljave njuške. Silver lining je da priroda sve uglavnom radi sama - 850,000 (verovatno preko milion i dvesta, trista hiljada).

 

 

Pa rekoh ja nedje malo ranije da je na zalost bio samo jedan Peko. Na zalost.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ima tome nekoliko meseci kako primecujem vinjeticu uz moj avatar, menja se tu i tamo a sad na njoj pise collaborator 7/14, hoce neko da bude ljubazan i da mi objasni cemu to sluzi, cemu i kome to ja colaboriram? Mislim, ima negativnu konotaciju u mojoj glavi a i ne slaze mi se uz karakter, ja sam slobodan strelac i tako to.....

Edited by Pletilja
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Pletilja said:

Ima tome nekoliko meseci kako primecujem vinjeticu uz moj avatar, menja se tu i tamo a sad na njoj pise collaborator 7/14, hoce neko da bude ljubazan i da mi objasni cemu to sluzi, cemu i kome to ja colaboriram? Mislim, ima negativnu konotaciju u mojoj glavi a i ne slaze mi se uz karakter, ja sam slobodan strelac i tako to.....

 

To je kao u obdaništu, nagrada za učestvovanje, može se reći i za trud jer je potreban napor da se ispišu hiljade postova, kakvigod da su. 

Ništa više ne mogu da saznam ili zaključim o forumašu na osnovu tih bedževa nego na osnovu samog datuma registracije, broja postova i broja lajkova. Ni to ne znači nikakvo objektivno merilo vrednosti ali jeste nekakva informacija. Čak i ukupan broj lajkova je upitno treba li da stoji vidljivo za svakog, lajkovi su upućeni za određeni upis, podržavam napisano a ne autora generalno. Pošto ima i oko lajkova različitih mišljenja, od treba sve ukunuti do treba dodati još i pozitivnih i negativnih, evo da kažem i svoje mišljenje: svejedno mi je.

A na te bedževe više i ne obraćam nikakvu pažnju, ništa ne znače, ajde da kažem i ne smetaju, jeste glupo da neki algoritam rangira ljude, ipak smo ljudi, na osnovu kvantiteta, ali takvo je vreme, navikne se čovek na sve.

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Pletilja said:

Ima tome nekoliko meseci kako primecujem vinjeticu uz moj avatar, menja se tu i tamo a sad na njoj pise collaborator 7/14, hoce neko da bude ljubazan i da mi objasni cemu to sluzi, cemu i kome to ja colaboriram? Mislim, ima negativnu konotaciju u mojoj glavi a i ne slaze mi se uz karakter, ja sam slobodan strelac i tako to.....

Collaborator se često koristi da označi saradnika, tj. nekoga ko je na ravnoj nozi u nekom projektu, mada i na engleskom označava kolaboracionistu. Da ne gnjavim mnogo strukom, primarno značenje je ovo pozitivno Softver je takav kakav jeste, nije izvorno napisan an srpskom, ali to je sad nebitno. Da se ja pitam, stavio bih da umesto toga piše 'legenda foruma, naša draga Pletilja'. Računaj kao da ti piše ovo što sam naveo jer ovde imaš veliki ugled i poštovanje.

  • Like 20
Link to comment
Share on other sites

.....

 

Nemojte, ko Boga vas molim, plasite me......

 

.....

 

U redu, hvala vam na poverenju.

Stalo mi je da se ovaj forum odrzi, ne znam da li ima uticajnijih, pametnijih, inovativnijih, ja sam izabrala vas.

....

Vasa Pletija je jedno, ja, stvarna, je malo drugacija prica. Nju sam stvarala smisljeno sa namerom da se promovisu neke druge vrednosu u javnoj komunikaciji i ako je to naislo na podrsku u ovom nasem, forumskom svetu, onda to govori vise o vama nego o meni. I dokazuje da sam napravila pametan izbor birajuci vas za svoju virtuelnu porodicu.

 

 

Edited by Pletilja
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zbog jedine namere tog posta da provocira i ničim drugim ne doprinese diskusiji.

Dakle, _nema_ veze sa tvojim stavovima, koje si uvek dobrodošao da izneseš, da argumentovano diskutuješ i slažeš se ili ne slažeš sa drugima, ali ovo je bila baš loša ironija.

Sent from my SM-N9860 using controlled FACT 200

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

NE znam gde da pitam, da li bi neko od moderazacije bio voljan da mi odgovori na par pitanja? Uskoro treba da postanem glavni urednik i administrator-moderator jednog foruma, dace mi sifre i alate sve a ja ne znam bas puno o  tome niti kako funkcionise. Takodje se taj forum menja, tj prelazi se na novi softver, pa me zanima koji softver koristi Vox?

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Retko se , tj maltene nikada se ne oglasavam o dužini nečije kazne, ali samo 15 dana za ONO napisano od strane onog "nesretnika" je zaista malo... odavno nisam pročitao vecu gadosti( da budem blag)  na političkom delu 4uma.

Edited by Fat Zadd
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ako se radi o puzigacinom postu, u cemu je uopste njegov prekrsaj? 

Boldovani deo se odnosi na pomracenje sunca iz Jula, Avgusta 1999 kad su nam popovi

izasli na nos da ne otvaramo prozor, a ulice bile puste ko da je kraj sveta.

 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Olosh iz Junkovca said:

Ako se radi o puzigacinom postu, u cemu je uopste njegov prekrsaj? 

Boldovani deo se odnosi na pomracenje sunca iz Jula, Avgusta 1999 kad su nam popovi

izasli na nos da ne otvaramo prozor, a ulice bile puste ko da je kraj sveta.

 

 

 

Ovo sa popovima je apsolutna laž. To je bila zvanična državna preporuka, čitana tokom Dnevnika na javnom servisu tokom celog dana (i nekoliko dana pre). Zli jezici bi rekli skretanje pažnje raje sa potpisa kumanovske kapitulacije.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Stiletto said:

 

Ovo sa popovima je apsolutna laž. To je bila zvanična državna preporuka, čitana tokom Dnevnika na javnom servisu tokom celog dana (i nekoliko dana pre). Zli jezici bi rekli skretanje pažnje raje sa potpisa kumanovske kapitulacije.

Svakako drzava, ali reci apsolutna lazh za popove...oni su bili bitan deo tima. Anyways, mozda ja ipak nisam dobro razumeo njegov post...

Moderacija neka radi svoj pos'o

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...