Jump to content

Moderacija


Recommended Posts

 

14 hours ago, Drug Crni said:

Ode definitivno forum u krasni kad je i AgroLaki (AgroUrban) promenio nick :smiley5::kece:@40Wins:smiley33::classic_biggrin:

 

Mislim da sam se registrovao na forum u maju 2013. god, tako da je ovo prvi put da sam promenio nik i sliku posle tacno 10 godina. (Osim izmene u ''Laki'' kao moja iskrena podrska @Laki21 nakon direktnih pretnji od strane udbasa i kriminalca Nebojse Covica)

Nisam imao prilike da ranije promenim nik, posto Sakramento od 2006. Nije usao u plejof. 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

^

 

Meni su u glavi još samo Alcesta* i Zoe s takvim "učinkom". Možda i Kronos, mada on nema potpis čini mi se. Mada su oni nekoliko godina godina kraće na forumu nego ti.

 

Kako vam ne dosadi? :classic_biggrin:

Edit: i Romantik ima isti nick i sliku od dolaska na forum a da je stariji forumaš.

 

*Edit2: alcesta je na početku imala drugu mačku na slici :classic_biggrin:

Edited by 4th and Goal
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, 4th and Goal said:

^

 

Meni su u glavi još samo Alcesta* i Zoe s takvim "učinkom". Možda i Kronos, mada on nema potpis čini mi se. Mada su oni nekoliko godina godina kraće na forumu nego ti.

 

Kako vam ne dosadi? :classic_biggrin:

Edit: i Romantik ima isti nick i sliku od dolaska na forum a da je stariji forumaš.

 

*Edit2: alcesta je na početku imala drugu mačku na slici :classic_biggrin:

Meni je potpis na avataru, samo se ne vidi u kruzicu. :classic_biggrin:

 

gotmyown.thumb.gif.2403f83ef99ed110ba11a

Link to comment
Share on other sites

Eh, setio sam se starih drugara aktivista Eraserheada i Croqyja :s_w:

 

Ma zeznuto je što ne mogu da pretražujem po toj arhivi, (a nije ni cela, na žalost) pa je to bukvalno prvo na šta sam naleteo a da ima mog četvrtastog Garfielda :classic_biggrin:

 

E, ozbiljno... kakav fleš kad sam pogledao nickove... usput, videh tu negde na politici Perkosa i Džudi od ljudi koji su i sad ovde.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, fancy said:

Eh, setio sam se starih drugara aktivista Eraserheada i Croqyja :s_w:

 

Ma zeznuto je što ne mogu da pretražujem po toj arhivi, (a nije ni cela, na žalost) pa je to bukvalno prvo na šta sam naleteo a da ima mog četvrtastog Garfielda :classic_biggrin:

 

E, ozbiljno... kakav fleš kad sam pogledao nickove... usput, videh tu negde na politici Perkosa i Džudi od ljudi koji su i sad ovde.

 

Možeš da pretražuješ  preko Google-a, na primer upit "fancy site:forum.b92.net" mi je kao drugi link dao da si Bumble Bee 😄

 

https://forum.b92.net/topic/33065-koja-ste-zivotinja/

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/19/2023 at 3:27 AM, 40Wins said:

 

 

Mislim da sam se registrovao na forum u maju 2013. god, tako da je ovo prvi put da sam promenio nik i sliku posle tacno 10 godina. (Osim izmene u ''Laki'' kao moja iskrena podrska @Laki21 nakon direktnih pretnji od strane udbasa i kriminalca Nebojse Covica)

Nisam imao prilike da ranije promenim nik, posto Sakramento od 2006. Nije usao u plejof. 😄

 

Uh brate, osta ti u Sakramentu nakon ovih 40 wins jos mnogaja leta.

Mi smo spremali evekuaciju u slucaju raspada fransize,

ali vidim da te ceka novi ugovor.

 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Olosh iz Junkovca said:

 

Uh brate, osta ti u Sakramentu nakon ovih 40 wins jos mnogaja leta.

Mi smo spremali evekuaciju u slucaju raspada fransize,

ali vidim da te ceka novi ugovor.

 

 

 

Jbg, prva ljubav zaborava nema. Sta kaze Filipinac, jel mu SAC iznanadjenje ili je ocekivao da shurimo ove sezone?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 40Wins said:

 

Jbg, prva ljubav zaborava nema. Sta kaze Filipinac, jel mu SAC iznanadjenje ili je ocekivao da shurimo ove sezone?


 Nestade mi post, ali da Filipinac iz nekog svog razloga gotivi Sakramento

i pricao je puno Sabonisu  i plej ofu. 
 

Sad mu je glavna preokupacija klupa Feniksa, zgrozen je njihovim kvalitetom i ‘dobila bi ih reprezentacija Filipina’ 

Link to comment
Share on other sites

On 4/19/2023 at 11:39 AM, fancy said:

Eh, setio sam se starih drugara aktivista Eraserheada i Croqyja :s_w:

 

Ma zeznuto je što ne mogu da pretražujem po toj arhivi, (a nije ni cela, na žalost) pa je to bukvalno prvo na šta sam naleteo a da ima mog četvrtastog Garfielda :classic_biggrin:

 

E, ozbiljno... kakav fleš kad sam pogledao nickove... usput, videh tu negde na politici Perkosa i Džudi od ljudi koji su i sad ovde.

Ja sam od 2002  na b92 forumu i nisam menjao nick sve do one podrške zvezdaša forumašu Laki21 u borbi protiv Nebojše Čovića, tad je dosta forumaša u znak podrške Laki 21 menjalo svoj nick. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Perkos2 said:

Ja sam od 2002  na b92 forumu i nisam menjao nick sve do one podrške zvezdaša forumašu Laki21 u borbi protiv Nebojše Čovića, tad je dosta forumaša u znak podrške Laki 21 menjalo svoj nick. 

Ja sam se prijavio par meseci pre tebe...imao sam avatar spacer.png neko vreme sam imao Jon Lorda, a već dugo držim svoju fotografiju iz RL.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Azazelkg said:

Odavno sam na forumu, oduvek isti nik, a i avatar... Ali, ja sam totalno nebitan ovdašnjem forumskom stanovništvu 🙂


Nije isti avatar, imao si onu maskotu Radničkog iz Kragujevca valjda s košarkaškom loptom (neka zvijer je u pitanju).

Edit: lažem, bila je to pantera iz Železnika 😁

Ovako nešto

 

spacer.png

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...