Jump to content

Bagovi i funkcionalnosti foruma


Recommended Posts

1 hour ago, Ljubitelj baklave said:

Kako da izbrisem attachments iz svog profila tj slike koje su okacene, ne znam kako da ih izbrisem, jer attachments kvota je napunjena 100%, jel mogu ti attachmentsi da se izbrisu , uopste?

 

Nemoj da koristis "attachments." Ostavi slike/priloge na nekom od "image hosting" sajtova (licno, koristim Imgur, a postoji i Photobucket i gomila slicnih). Onda ovde ostavis link koji automatski otvara ono sta hoces da prilozis, a ne opterecuje server ovog sajta.

 

Ako nisam jasan, to je zato sto ni sam ne znam o cemu pricam, ne znam kako i zasto - ali funkcionise. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Pristup forumu preko web browsera (i na kompu i na telefonu, na različitim browserima) ne radi. Vidi se naslovna strana foruma ali kad se klikne na bilo koji podforum izađe ovakvo obaveštenje:

0bc13b485fadf335c1b67e3c1bb3ad45.jpg

Preko Tapatalka radi OK zasad.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

17 minutes ago, DJ_Vasa said:

Samo da javim da mi je proradio forum. Poslao sam poruku administraciji pre nekog vremena, a sad vidim da je sve OK.

 

Radila je pretraga, radilo PM, mogao da se otvori topic, izgleda sve osim pregleda sadržaja, tako da sam mogao i ja da javim da je proradio forum ali niko ne bi mogao da vidi. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Ovaj mali tutorial je trebalo i ranije napisati ali, dobro, nikad nije kasno.

 

Postupak mention-a kad su u pitanju korisnici sa "egzotičnim" nickom (karakteri visoko na UTF-8 mapi...)

  1. Prvo se kopira (copy) nick u originalu - iz posta ili profila korisnika.
  2. Ode se u editor posta gde se želi iskoristiti mention
  3. Otkuca se @ za Mention i zatim...
  4. ctrl+shift+V za Paste as plain text (ili ta opcija iz kontestnog menija - desni taster miša)
  5. Sačeka se sekund-dva... et voila.

Ovo je za rad u browseru na računaru, na browseru u telefonu posle @ radi paste kopiranog originalnog nicka (bez url-a) npr. iz profila.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
11 hours ago, John Terry said:

@MetalHead Da li postoji mogucnost da se napravi neki macro za quotovanje. Hteo bih to da imam na PDFu o automoto sportu, s obzirom da ce uskoro krenuti F1 fantazi pa da obavestavam ljude?

 

Nesto tipa @everyone. Samo ne bih time tagovao bas sve vec samo odredjeni broj ljudi koji ucestvuju u fantaziju.

Nema. Ali nema nas 100, mozes svakog da mention-ujes. 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...