Jump to content

Rukomet


Jurgen

Recommended Posts

17 minutes ago, MrTripleDouble said:

A sta se desava sa onim malim Dodicem?

 

Kolko sam ispratio klupski rukomet seljakaju ga iz kluba u klub, a sada ga nema u reprezentaciji. Povreda ili je jednostavno toliko stagnirao da nema mesta i u ovako slabom timu?

 

A bio je najavljivan kao novo cudo...

 

Pokidao ligamente kolena, ne igra od proletos. Čuo sam skoro da je počeo sa treninzima sad za Novu godinu.

7 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Po ovom komentatoru sa RTS nek se cuvaju Danci, Francuzi i ostali.

 

Imamo nevjerovatne talente

 

Kos, Kojadinović, Dodić, Rogan jesu talenti. Da li će postati dobri igrači, videćemo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, McLeod said:

Rukomet prvo treba da ogranici vreme napada. Potpuno je suludo da pokusavaju neke promene bez toga, pravilo da je neaktivan napad sudijska procena je antisportsko.

 

Zamislite to pravilo u kosarci.

 

Pa ne bi se jedan derbi ovde zavrsio, krv bi pala bukvalno.

Slušao sam nekog našeg bivšeg igrača zašto to nije, niti će biti napravljeno. Obrana bi radila faul na faul i na taj način ekipi koja napada kratila napad.
Btw, pasivan napad više nije slobodna procjena. Postoji broj dodavanja nakon kojih se diže ruka ja mislim, ili nešto slično.

40 minutes ago, Мџе said:

@Bugl Khan A brate ko bi tebi bilo šta objasnio. Verovatno nogom nisi kročio u neku dvoranu u Makedoniji ali sve znaš. Budi pozdravljen. 

Moram proznat da sam i očekivao slične argumente.

24 minutes ago, Milko Miller said:

Ne znam sta se desilo sa Djeronom, katastrofalan posao uradio na ovom turniru.

Jel nije i na prošlom turniru ostvario 3 poraza i kući?

Link to comment
Share on other sites

Klasična naša priča,prva utakmica se odigra kvalitetno i kreće neminovni pad.

Ne može ni Djerona,a nijedan strani trener da promeni.

Taj naš mentalitet.

 

Marsenić je uvek katastrofalan u napadu,redovno maši zicere.Rastko Stojković i Toskić su za njega bili igračine u reprezentaciji.Da ne pričamo o Ratku Nikoliću.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jezivo je koliko ovo je pičkasta ekipa. Na prvu neprijatnost protiv Islanda sve puca u paramparčad. Umesto da se izgine protiv Mađara i CG za prolaz u drugu fazu sa bodovima i borbom za OI kvalifikacije oni završili turnir posle jedne večeri. Stari prdonja Vujović ispade u pravu, Đerona je sve pripremio u teoriji, međutim ovima mlakonjama trebaju šamari i nož u zubima na svakom meču.

 

Jedini spas može biti ova generacija klinaca. Kos, Dodići, Kojadinović, Rogan. Pegla mi se od mrtvog Orbovića, Vejina, tremaroša Marsenića i sličnih. To mora uskoro da se preseče i au pm više. 

Edited by Molina23
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Milko Miller said:

Nije

U pravu si. Pomješao sam sa EP 2022 kad ste u kvalifikacijama tukli Francusku i došli na prvenstvo s velikim očekivanjima. Ali je, što se tiče nekog rezultata, nakon 3 utakmice sve bilo gotovo. Na SP prošle godine ne znam kako ste prošli.

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, L' Imperatore said:

Ne kapiram ništa sad. Šta Crnogorci onoliko proslavljaju? Idu li dalje sad oni ili ne?

I ženska i muška MNE reprezentacija su ispostave cetaških degenerika, lafo komita. Njima je pobeda nad Srbijom jedina svrha u životu, draža od medalje.

 

Ironija života da je predvodnik zaumnog plemena Vuk Lazović. Veliki Danilo bi još dva puta umro da zna danas šta je napravio. 

Edited by Molina23
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...