Jump to content

Rukomet


Jurgen

Recommended Posts

Island je prejaka ekipa, njihova tri startna beka igraju zajedno i uigrani su do bola, a igraju u Magdeburgu, prvaku Nemačke i prvaku Evrope. Uz ludaka na golu kandidati su za medalju.

 

Doduše, kandidata za medalje ima podosta. Francuzi, Danci, Španci, Nemci, Norvežani, Šveđani, Hrvati, Islanđani...

 

Svaki bod protiv takvih ekipa nam znači, jer smo i dalje jedna od najmlađih reprezentacija. Danska na primer ima igrača od 42 godine u postavi 🙂.

Link to comment
Share on other sites

Zaboravio sam da ovo pocinje, ukljucio sam se slucajno u drugom poluvremenu i vidim egal protiv Islanda ja rekoh ne znam kako, verovatno ovaj nas ludak na golu brani sve, sad ce da nas izbuse al ajde da vidim, kad ono igramo relativno smisleno i dobro na obe strane.

 

I onda naravno na kraju... ja ne znam kako je ono moguce da prospes. Ovaj bod nam nece puno znaciti ako ne dobijemo dve utakmice, a garant cemo sad da potonemo kao kamen, same old story. Island je jak kao zemlja naravno, ali ako mozes da ih pobedis ne prosipaj ovo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nakon ne znam koliko godina, gledam Hrvatsku koja u napadu ne siluje nego igra rukomet. 

Ono što me brine, ako smo mi ovakvi, bolji nego zadnjih x godina, kakvi ste onda vi? Jer smo mi za vas smiješni i raspad.

Sprdam se, naravno. To su neki Mondo i drugi sportski portali kod vas lupetali.

Link to comment
Share on other sites

Španci su objasnili neke stvari sa onom gerijatrijom ludaka, a ni ranije nisu bili top 3 favoriti. Kaneljas jebeni i dalje gusla i ako ne igra profi rukomet u klubu. Ništa osim poštovanja za tu nerealnu družinu. 

 

Prehajpovani su npr. Islanđani koji će opet čoukovati kako turnir uđe u prteno, što bi rekle Nišlije. Večeras smo im baš poklonili nezaslužen bod i razobličili igru. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Bugl Khan said:

Nakon ne znam koliko godina, gledam Hrvatsku koja u napadu ne siluje nego igra rukomet. 

Ono što me brine, ako smo mi ovakvi, bolji nego zadnjih x godina, kakvi ste onda vi? Jer smo mi za vas smiješni i raspad.

Sprdam se, naravno. To su neki Mondo i drugi sportski portali kod vas lupetali.

 

Ako Srbija prođe u drugi krug bićemo u istoj grupi. Plus još Francuzi, Nemci, Španci i Island (ako bude po prognozama). Prva dva u polufinale.

Link to comment
Share on other sites

Bas su lose rasporedili ove jace reprezentacije.

 

Grupu I ce najverovatnije da cine Francuska, Nemacka, Hrvatska, Spanija, Island i Madjarska/Srbija. Bas je tesko odavde proci u polufinale.

 

Grupu J ce najverovatnije da cine Danska, Svedska, Norveska, Slovenija, Holandija i Portugal. Verujem da su ove tri poslednje reprezentacije samo nezgodne i to je to.

 

Po meni je bolje da su stavili da prva 4 idu u 1/4 finale ili da 2. i 3. razigravaju za polufinale, a prvi ide direktno. Dva od sest je bas premalo.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stiletto said:

 

Ako Srbija prođe u drugi krug bićemo u istoj grupi. Plus još Francuzi, Nemci, Španci i Island (ako bude po prognozama). Prva dva u polufinale.

Nema QF? Ne idemo nigdje ni vi ni mi. Jedino ako se Francuzi ne raspadnu, tj. ako ovo nije jedan od 7-8 turnira di im se to desi.

Link to comment
Share on other sites

Imaćete vi šansi za polufinale pošto je izvesno da prenosite 2 boda dalje.

Ako Francuzi dobiju Švabe (a verujem da hoće koliko god gurale sudije domaćina) situacija će biti nešto poput:

 

Francuska, Hrvatska 2 boda

Island, Srbija 1

Španija i Nemačka 0

 

Posle vam trebaju pobede nad Islandom i Srbijom i to je jedno 90% prolaz. 
 

Odlično vam je ovo golmanče, msm da od raspada Sfrj niste imali ovakav talenat…

Link to comment
Share on other sites

Olimpijska je godina bice dosta cudnih rezultata, pitanje je koliko od ovih favorita ce biti na 100 posto ovde, koliko od njih tempira formu za Pariz, za Francuze sam siguran, a verujem i da Danci razmisljaju na slican nacin, manje vise jedno od otvorenijih prvenstva u zadnje vreme, velika sansa za ovih reprezentacija iz drugog reda da  naprave rezultat ovde. 

Link to comment
Share on other sites

Tri beka pimplaju dok jedan ne šutne, eventualno akcija na pivota. Krila ne postoje. Isto smo gledali i pre 5 i 10 godina... u odbrani čunj ne možemo zaustaviti...

Ovakva bukva kao ovaj Marsenić nije videla rukometni teren...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...