Jump to content

Rukomet


Jurgen

Recommended Posts

Nenadic vise nije ni zainteresovan da igra za reprezentaciju.
Djordjic nikad nije isporucio ono sto se od njega ocekivalo.
Ali ok, imamo sto imamo. Samo da se ne lozimo i smanjimo ocekivanja. Savez je decenijama u raspadu, para nema, deca idu na fudbal, kosarku i odbojku, pa ne moze da bude ni velikih rezultata.
Pa Nenadic se vratio u tim sa Djeronom. On je i bio sa igracima do pred kraj kada se videlo da nema nista od oporavka tako brzo.
Imamo rupcagu na desnom beku i to je jasno. Steta sto se dobra Cuparina partija nije bolje iskoristila. Na kraju njihova serija 3-0 na pocetku i na kraju prvog poluvremena nas je kostala da udjemo u drugo poluvreme sa par golova viska. Posle je doslo do pada i u intenzitetu i u igri i dosta nekih glupih tehnickih gresaka.
Steta sto cemo ispasti ,ali realno smo mi ovde jurili iznenadjenje.
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Azazelkg said:

Ne nego će da kaže, ajd da im damo loptu da daju još koji gol, kad već i sami znate da pojma nemate i da će Francuska da vas razbije... 

 

Vaj sou sirius?

2 minutes ago, Cilemile said:


Francuzi su nas već zajebali u kvalifikacijama za Olimpijske igre kad su u zadnjem kolu izgubili od Portugala taman dovoljno da nas izbace. Ništa ne treba isključiti.

Nisu nas zajebali Francuzi nego raspored odigravanja utakmica. Da je bio drugačiji išli bi mi a ne Portugal. I da su nas išli zajebat namjerno, sumnjam da bi to radili u zadnjoj sekundi utakmice. 

Link to comment
Share on other sites

Nisu nas zajebali Francuzi nego raspored odigravanja utakmica. Da je bio drugačiji išli bi mi a ne Portugal. I da su nas išli zajebat namjerno, sumnjam da bi to radili u zadnjoj sekundi utakmice. 

Pa i sad je raspored isti. Ni ja ne mogu sa sigurnošću tvrditi da su nas namjerno izbacili, ali su odigrali s pola snage i Portugalci su to iskoristili.
Link to comment
Share on other sites

Bzv se stvorila atmosfera "sad ili nikad". Pojela nas je trema, sve vreme smo imali kočnicu, iako nije imalo razloga za tim. Za ovakve utakmice treba imati srce i nedostatak respekta. Tu je Toni malo podbacio. Kao da nije ocekivao takav grč.

 

Inace Hrvati nisu bili bolji veceras, razliku su napravile tehničke greške. Imali smo 9:8 i primili gol. U tom trenutku je bilo oko 2 min do kraja i nasa lopta. Dakle najvise 2 nasa napada i najvise 1 njihov. Pomislih, u najgorem slučaju biće nerešeno. Ako odigramo baš loše biće minus 1. Zavrsilo se sa 11:9 za njih. Onda u drugom poluvremenu čista kontra i početnička greška u dodavanju. Umesto -1, oni odoše na +3. Mnogo za ovakvu utakmicu.

 

Dva zicera Marsenića, čiste pozicije za Djukića i Ilića sa krila samo su posledica nervoze i pritiska. Šteta śto nismo bili hrabriji jer bi bilo zanimljivo kako bi oni igrali da su usli u minus u drugom poluvremenu.

 

Ima Djirona jos puno posla ovde. Samo da ostane sto duze.

Edited by Profesor
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Čvarkov said:

I ja ne pratim rukomet kao ranije ali čini mi se da će mali Borzas biti strašan igrač, svidja mi se njegov stav.

 

Šta ja znam. Izgleda kao potencial, ali užasno me nerviraju ti veliki bombarderi, koji se mnogo predomišljaju. Digne se na šut 10 puta, opali jednom. Ma idi...

 

Meni je danas manje razočarenje bio Kukić. Inače mi se sviđa kao igrač, ali danas je bio nekako bezidejan i neodlučan. Nije se rešavao lopte na vreme, dozvoljavao im je da ga ustavljaju malim faulovima i totalno nam sasjeku ritam.

Link to comment
Share on other sites

Šta je tu je, Hrvati bili bolji, idemo dalje.

 

Za prolaz treba pobediti Francusku sa dva ili više razlike (preciznije, da nas Francuzi puste da ih pobedimo :smiley50:) Dovoljan je i jedan razlike ali uz 26 i više datih golova.

 

Petar Đorđić neće igrati zbog korone, ali se u tim vraća Petar Nenadić.

 

Do početka utakmice svi igrači će imati još po jedno testiranje, pa ćemo videti ko još igra / ne igra.

Link to comment
Share on other sites

On 1/15/2022 at 10:28 PM, Cilemile said:

Pa i sad je raspored isti. Ni ja ne mogu sa sigurnošću tvrditi da su nas namjerno izbacili, ali su odigrali s pola snage i Portugalci su to iskoristili.

Ako su pustili tada Portugal, sada ne verujem da su u mogućnosti da tako nešto urade, pošto će sebi iskomplikovati život u narednoj rundi, pošto se prenose bodovi.

3 minutes ago, Issey said:

Francuzi ako izgube neće preneti nijedan bod u drugu fazu? U svakom slučaju, nema šanse da ih dobijemo... pretanki smo u napadu...

Tako je, mi bi imali 2, oni nula.

Link to comment
Share on other sites


Neke stvari je rekao ok ali se za neke malo izlupetao. 
Interesanto gde pominje pomalo neka vremena kad je on igrao.

Ali šta su ti pravila, na primer pobedimo Francuze sa 3 razlike, na tabeli grupe oni su prvi a mi odnosimo 2 boda :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

U našoj polovini kostura veliki favoriti za prva dva mesta i polufinale su Francuska i Danska i niko drugi im nije ni prići. Island, Slovenija, Mađarska ili Holandija, mi ili Hrvati, počistiće sve.

 

Zato možda Francuzi večeras sklone najbolje igrače sa terena da ih odmore i sačuvaju od eventualnih povreda. Tako će verovatno i Danci protiv Severne Makedonije.

 

U tom slučaju nam šanse rastu sa 1% na nekih 10%, ali nadaju se ljudi sedmici na lotou i na debelo manjoj verovatnoći :classic_biggrin:

 

Svet je lep kada sanjamo... :87:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...