Jump to content

Rukomet


Jurgen

Recommended Posts

3 zicera na pivotu, 2 na krilu, omasen sedmerac i jako izgledna kontra. Sve u poslednjih 15 minuta. Od tih 7 situacija, 3 bi nam garantovalo barem bod.

 

Idemo dalje, da dobijemo Katar, pa posle sta bude.

Dosta dobro smo odigrali, ali za ovu Nemacku nam treba savrsen mec.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako smo igrali prethodnih godina ova Svetska prvenstva, ovo sad je bio skok napred jedno sedam milja. Večeras nažalost nije bilo dovoljno za pobedu, jedna lopta tamo ovamo i moglo je biti obrnuto. Jebiga.

 

Sad nekako pobediti Katar i preneti dva boda u sledeću grupu, a tamo šta bude, biće.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Profesor said:

3 zicera na pivotu, 2 na krilu, omasen sedmerac i jako izgledna kontra. Sve u poslednjih 15 minuta. Od tih 7 situacija, 3 bi nam garantovalo barem bod.

 

Idemo dalje, da dobijemo Katar, pa posle sta bude.

Dosta dobro smo odigrali, ali za ovu Nemacku nam treba savrsen mec.

 

 

Mozda ne savrsen mec ali bolji golman to sigurno. Neko kao Milosavljev na primer. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Loš početak nas koštao pobede.Dosta sporo smo se vraćali u odbranu,Nemci sa brzim centrom davali lagane golove i još na to Cupara ne može vola da odbrani.Ne pratim aktivno rukomet,samo ova reprezentativna takmičenja,ali mislim da na svakom prvenstvu je Cupara imao ovakve utakmice gde ne bi ništa mogao odbraniti.

Svakako je ovo ozbiljan napredak na prethodna takmicenja.Može se dobiti Katar,idemo dalje.

Link to comment
Share on other sites

Završen je prvi krug takmičenja u prve četiri grupe:

 

Grupa A

Grupa-A.jpg

 

Grupa B

Grupa-B.jpg

 

Grupa C

Grupa-C.jpg

 

Grupa D

Grupa-D.jpg

 

 

Prva tri iz grupa A i B formiraju grupu I, prva tri iz grupa C i D formiraju grupu II, bodovi se prenose:

 

Grupa I:

Grupa-I.jpg

 

Grupa II:

Grupa-II.jpg

 

 

Edited by Stiletto
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/16/2023 at 3:20 PM, Perkos2 said:

lepa igra Srbije ali bez rezultata, da li su Nemaci toliko jaki u napadu ili nam je odbrana šuplja pokazaće  meč protiv Katara

 

Ovo malo što sam ja gledao, šuplji smo kao sir. Napad je solidan, ali odbrana ne postoji. Skoro svaki napad primamo gol. Evo i protiv Katara za sad...

Link to comment
Share on other sites

Ovo je već nešto. Golman plus raznovrsnost u napadu, što nam je falilo ranije. Ovog malog Dodića gledam prvi put, vidi se da dečko zna, ima baš lep osećaj za asistenciju. Nek postane naš Balić pa da plešemo narednih godina...

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Alex_Serbia said:

Prvi put gledam nase posle xy godina.

 

Radivojevic je ocito u fazonu pokazacu ti koja HBO serija i lik su mi omiljeni bez da ti kazem koja HBO serija i lik su mi omiljeni.

 

Oberyn Martell ili debelo grešim...?

 

2 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Da smo ga imali s Nemcima,dobili bismo

 

Teorija zavere on: igra u Nemačkoj i nemački doktori ga pustili da igra tek posle meča sa Nemcima. Slučajnost?

 

 

A da, umalo da zaboravim: pametnom dosta.

 

😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...