Jump to content

Rukomet


Jurgen

Recommended Posts

Statično i bezidejno u napadu, naročito kad smo imali igrača više.... I pored toga smo mogli da vodimo na poluvremenu... Prevagu, za sada, pored gore navedenog nosi Cindrić, dok je to na početku radio Jaganjac... Mislim da se ovo može okrenuti, videćemo šta nosi drugo poluvreme... 

Link to comment
Share on other sites

Ne pratim ovo kao nekad, a vidim da se podigao hajp.

Pa nasa bekovska linija je 2 klase ispod njihove. Ne znam cemu se nadamo.

Cindric, Martinovic, Jaganjac naspram Orbovica, Kukica i Sretenovica.

Necemo da se salimo.

Postoje neki pozitivni znaci, ali smo realno tanki.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Losmi17 said:

Ne pratim ovo kao nekad, a vidim da se podigao hajp.

Pa nasa bekovska linija je 2 klase ispod njihove. Ne znam cemu se nadamo.

Cindric, Martinovic, Jaganjac naspram Orbovica, Kukica i Sretenovica.

Necemo da se salimo.

Postoje neki pozitivni znaci, ali smo realno tanki.

 

Tako je, na bekovima su realno mnogo jaci. Odbrana nam uopste nije losa, ali u napadu je to ipak nivo ispod. Ima pozitivnih pomaka, krila su konacno dobila neku svrhu, igraci su motivisani i disciplinovani, ali treba jos mnogo da se radi, i uz to da se nadamo da ce iskociti neki talenat na beku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nenadic vise nije ni zainteresovan da igra za reprezentaciju.

Djordjic nikad nije isporucio ono sto se od njega ocekivalo.

Ali ok, imamo sto imamo. Samo da se ne lozimo i smanjimo ocekivanja. Savez je decenijama u raspadu, para nema, deca idu na fudbal, kosarku i odbojku, pa ne moze da bude ni velikih rezultata.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Betolingar Misdongard said:

Tačno. Cindrić je trenutno taj tas na vagi između ove dvije selekcije. Srbija ima skromnu bekovsku liniju, Kukić je tu jedini siguran izbor. Krila su dobra, golmani su ok, Marsenić je dobar pivot ali danas je kiksao sa nekim zicerima. 

 

A jbg, morali su i njihovi vratari nesto da odbrane. One gluposti sredimom drugog poluvremena su nas kostale neke neizvesnosti, ali ja nisam nezadovoljan. Sta ocekujemo, pa Hrvati decenijama brizljivo neguju rukometnu kulturu, dok je kod nas to najgori sportski savez (gori od fudbala). Djerona je doveo u red ono sto je mogao, ali treba tu jos mnogo da se rudari.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odlučilo loše zatvaranje pp i gubitak lopte u kontri kada smo imali igrača više. Inače zadovoljan sam. Bar da imamo jednog klasnog igrača.

1 minute ago, Bugl Khan said:

Jel to Girona računa gol razliku nakon što Srbija pobjedi Francusku?

 

Lagano ih dobijamo. :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bugl Khan said:

Jel to Girona računa gol razliku nakon što Srbija pobjedi Francusku?

 

M dobro znamo kako se dobijaju Francuzi 🙂 Al kako se dobijaju Hrvati ne znamo, jbg.

 

P.S. Iskreno sam ocekivao poraz od 2 razlike, tako da je to otprilike to. Da nije bilo onih gluposti sredinom prvog poluvremena moglo je da bude cak i preko naseg maksimuma.

Edited by Prijatelj Mitar
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bugl Khan said:

Jel to Girona računa gol razliku nakon što Srbija pobjedi Francusku?

Ne nego će da kaže, ajd da im damo loptu da daju još koji gol, kad već i sami znate da pojma nemate i da će Francuska da vas razbije... 

Edited by Azazelkg
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...