Jump to content

Atletika


Jurgen

Recommended Posts

17 minutes ago, Kankkunen said:

Za Britance ne važi prestup kao za sirotinju iz Kube, Nigerije ... kakva su to govna  :smiley26:

Devojka je pre svega diskvalifilovana. Dali su joj šansu da trči, pošto je uložila žalbu, ali je kasnije diskvalifikovana.

A za ovo mora da ide ban, žao mi je.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stiletto said:

Ne mogu da verujem koliko režisera boli uvo za ženski skok u dalj.

 

Posle 4 serije, Ivana i dalje prva.

Boli ga uvo za sve discipline van staze. Juče nije prekidao trku na 10000 ni malo, a išlo je odlično finale u kugli.

Elem, imala je Smitova sa Jamajke problematičan skok, mašina je pokazala prestup kamera da nije, i nisu joj računali i ostala je na 11.mestu. Elem, sada vidim da skače i dalje pa imamo 9 u finalu.

Johnson-Thompson ❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Htedoh reci slabasna trka na 100m u finalu, a onda vidim da je to skoro pa najbolji rezultat sezone. Ko mi je kriv kad sam odrastao uz Bolta, Pauela, Geja, Getlina, Blejka... gde se 9.83 smatralo prosecnom trkom.

Edited by diego
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast Ivani!

 

Konacno i vrhunski rezultat na najvaznijem takmicenju, dosta je medalja i zlata izgubila sa slabijim nastupima na glavnim takmicenjima u prethodnih 10ak godina.

 

Prva medalja za Afriku u sprintu je bila i ocekivana, ali ne za Bocvanu vec za Keniju. Mnogi su podbacili. Lajls dosao vrhunski spreman ovde ocigledno. Ocekujem da lagano odbrani zlato na 200.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...