Jump to content

Atletika


Jurgen

Recommended Posts

1 minute ago, Kosjan Willavić said:

U dvorani je bolja nego na otvorenom. Ja jos ne mogu da prebolim ono cetvrto mesto na OI prosle godine 😞


Ja nekako uvijek propustim dan kad je finale ženskog dalja, kako danas tako i to olimpijsko, uvijek nešto iskrsne 😐Znam da joj je malo falilo na OI, kao i na svjetskom (to sam eto gledao 😁). Onda su te titule vjerojatno i dvoranske i one na otvorenom, svejedno, fenomenalan uspjeh.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Don Juan said:

Pa naši vole da sabiraju, da bi ispalo malo veće, ali dobro.

Druga zlatna medalja na otvorenom, tri su dvoranska.


Haha, pade mi na pamet onaj slučaj sa Olimpijskih Igara u Riju kad je bilo “računanje” svih ekipnih medalja na način da se u ukupan broj osvojenih medalja računa svaki pojedinac u ekipi i broji njegova medalja 😁 čini mi se da je Vučić bio u pitanju 😁

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, gledan van, ludilo 1 said:


Haha, pade mi na pamet onaj slučaj sa Olimpijskih Igara u Riju kad je bilo “računanje” svih ekipnih medalja na način da se u ukupan broj osvojenih medalja računa svaki pojedinac u ekipi i broji njegova medalja 😁 čini mi se da je Vučić bio u pitanju 😁

Ne bi me iznenadilo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, McLeod said:

Steta za Gardasevicku jer je poslednji skok bio na nivou 6,80 a prestup manji od jednog centimetra. Moguce da ne bi bila medalja, ali jako, jako blizu.

Verovatno ne bi. Kada razmislim i bolje što je bio prestup. Zamisli da je izbila na treće mesto, pa da je Britanka "preskočila" u zadnjem skoku. Na kraju sam je video da je ona jedina prišla da teši Ukrajinku.

Edited by Don Juan
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Stiletto said:

Angelina Topić u finalu skoka u vis.

 

1,87 iz prvog pokušaja bilo dovoljno za finale.

Mozda je glupo ovo reci, ali meni deluje da je cak talentovanija od oca. I nadam se da nece zakucati u zid poput njega. Ova progresija i talenat mi se cini da ide daleko preko dva metra.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kankkunen said:

Teško je odrediti, ima tu i neravnina i senki ... al sad, nije ni bitno.

sk-02.jpg

Pa ne može u cm, ali se vidi gde je doskok, a to je na onu narandžastu liniju koji označava rezultat Ukrajinke. i na to oduzmi još 2cm zbog prestupa i to je u negde od 6.75-6.80

 

edit. i odmah da ti kažem da je ovo slabiji skok od onog koji je imala Britanka. Ne mnogo, ali slabiji.

 

edit2. na kraju krajeva, nije ni bitno :), ali ovo nije 6.90 nikako.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

Odlicno vece, Alekna je brutalan, drago mi je i za Bek Romancuk posle onakvog zavrsetka skoka u dalj, izdominirala danas. I zbog Mikele, zena bukvalno 10 godina ulazi u finale u skoro svim takmicenjima nikad nije uzela medalju, i eto sada je uspela.

 

Bol ocekivano izdominirala, Varholm ne na nivou od prethodne godine (ocekivano), ali ipak rutinski zlato, Kopelo klasika nekako se ugurao u medalje 😄

 

I naravno cestitke Mudjingi i meni je jako simpaticna 🙂

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...