Jump to content

Predlozi, pitanja, problemi


zoe Bg

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 12/21/2021 at 11:30 PM, alcesta said:

 

 

Dobro bi bilo da neko od modova prebaci sve ovo na temu o tenisu i koroni, za ovu temu ima valjda i drugih vesti.

Koji modovi? 

 

Bez, ali zaista bez ikakve nemere da dižem tenzije ili radim nekakav atak, ovde, koliko sam shvatio više niko ne moderiše. U razloge ne idem i verujem i da su opravdani pa ih samim tim i cenim, ali ovo je neozbiljno ipak. 

 

Ako je neko sprečen da moderiše ili mu je dozlogrdilo (i mi forumaši smo često teški kao tuč) neka se pronađe zamena.. Ili zamene.. 

 

Predaleko je otišlo ovo "mamaisanje" na ovom pdf, ako je ikada i bilo simpatično. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Molim moderaciju da preispita svoju odluku oko trajnog bana za @jevrem69 (ako sam dobro shvatio). Njegov post svakako zaslužuje neki ban ali ovo je do sada bilo mjesto gdje se definitivno nije sprovodila strogoća kao na nekim drugim PDF-ovima a Jevrem je, koliko mi je poznato, sudjelovao gotovo isključivo na teniskom PDF-u tako da je moguće da nije do kraja bio upoznat sa davanjem trajnih banova za takve stvari (a kažem, sve i da jest ovo je bio drugačiji PDF po pitanju kažnjavanja, ne sjećam se da je itko dobio trajni na tenisu (moguće je da griješim)). Čovjek je jako dugo na forumu, koliko mi je poznato nije imao nekih (duljih) banova do sada, mislim da zaslužuje šansu.

  • Like 7
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, svi pjevaju said:

Molim moderaciju da preispita svoju odluku oko trajnog bana za @jevrem69 (ako sam dobro shvatio). Njegov post svakako zaslužuje neki ban ali ovo je do sada bilo mjesto gdje se definitivno nije sprovodila strogoća kao na nekim drugim PDF-ovima a Jevrem je, koliko mi je poznato, sudjelovao gotovo isključivo na teniskom PDF-u tako da je moguće da nije do kraja bio upoznat sa davanjem trajnih banova za takve stvari (a kažem, sve i da jest ovo je bio drugačiji PDF po pitanju kažnjavanja, ne sjećam se da je itko dobio trajni na tenisu (moguće je da griješim)). Čovjek je jako dugo na forumu, koliko mi je poznato nije imao nekih (duljih) banova do sada, mislim da zaslužuje šansu.

Ozbiljan si gospodin, svaka cast

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Kako trajni ban, nisam razumela da je trajni? :classic_ohmy:

 

Edit: samo još da pojasnim, slažem se sasvim sa gornjim postom, ako je tačno da je jevrem stvarno dobio trajni ban, da mu treba dati šansu jer nije inače tip koji ima ovakve ispade. Dovoljno je postova ispisao na ovom pdfu da ga toliko poznajemo, sigurna sam da neće ponavljati slične stvari jer mu to ni dosad nije bio običaj.

Edited by alcesta
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Boxy said:

PItanjce, je l ovo znaci da imamo novog moderatora i sta je sa @zoe Bg i @Petar 91 :classic_smile:

 

Doći će pojačanja za moderisanje Tenisa, radi se na tome. Zoe i Petar su zauzeti u rl već duže vreme, to je za sada sve što znam da vam kažem. Kako god bilo, suštinski se ništa neće promeniti u funkcionisanju PDF Tenis, a to je najvažnije. :classic_smile:

 

1 hour ago, Silvanus said:

Можда да се тема привремено затвори?

Када се на овом делу форума могло прочитати оволико увреда, непримерених квалификација?

 

Zatvarati temu, u trenutku kad celi svet gleda u pravcu Novakovog (ne)učešća na AO, bilo bi kontraproduktivno. Treba pisati o svemu a ako baš ima nekih problema, reportujte slobodno. Ima tu svega, poradićemo i na provetravanjima...

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

A bilo bi dobro da porazgovarate i sa moderatorom koji vec treci put ponavlja da je Srbija š... Evrope. Dno dna! 

Pa sta da se ocekuje od obicnih forumasa ako moderator krene tako da casti Srbe koji su se rodili u š... Evrope? A ista ta drzava mu je omogucila da besplatno (ako je bio redovan student) dobije diplomu koja mu je posluzila kao odskocna daska za beli svet...Nije dovoljno brisanje postova, javno izvinjenje svim forumasima rodjenim u Srbiji je najmanje sto se od moderatora ocekuje. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...