Jump to content

Domaće serije


deez nuts.

Recommended Posts

Bacio sam malo pogled na ove nove Kamiondžije, to je serija ni o čemu, ne znam, nekako su mi uvek tužna ta dela bez scenarija kad moraš nešto da nabubecaš samo da kao ima neku radnju. Gluma nije tako loša po mom mišljenju, ne može se mnogo bolje od dvojice glavnih likova, potpuno se promenio kontekst i vreme u odnosu na originalne Kamiondžije.

 

Pogledah i jednu epizodu serije Drim tim, jeste sranje al meni donekle simpatično jer me Ristovski u seriji izuzetno podseća na mog matorog, kako vizuelno tako i karakterom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kamiondzije u startu krecu iz minusa zbog imena. Sto se ne zovu Prevoznici npr, sto Kamiondzije kad nikakve dodirne tacke nemaju sa orginalnim likovima 

pricom? Naravno da razumem zasto Kamiondzije ali ne svidja mi se pocetna ideja da bude rimejk serije koja je i vise nego uspesna, aj napravimo rimejk Otpisanih 

al nije '42-a nego 1999-a i Kosovo. 

 

 

 

Edited by Tamburinjo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Toma je bio antiheroj svog vremena. Kazu ljudi, covek dobre duse i velikog srca ali generalno tragican lik. Dosao iz blata, dotakao zvezde i prilicno se slomio pod teretom istih. Stvarno ne zasluzuje da bude predstavljen kao neki tralala fic firic

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Licni problem koji imam sa biografskim filmovima muzicara je da je vecina na isti kalup sa glavnom premisom samo nikako ne zameriti se njegovim obozavateljima a ni porodici. 

Uvelicaj vrline, sakrij mane koliko mozes sto ne mozes stavi u kontekst vremena i oprastajuce greske, na sredini filma je vrhunac sa laznim prijateljima i gomilom love

na 3/4 katarza shvatamo da je sve to lazni sjaj na kraju ipak cenimo ljubav, detinjstvo, iskrene emocije, zaboravicemo silovanja, drogu, gomilu nepriznate dece, hajde da uzmemo neki dobar auto. 

Aj nesto malo orginalnije ovo je vidjeno u apsolutno 90% filmova na tu temu (i ne samo na tu temu) 

 

Najbolji film vezano za nekog muzicara ostaje do dana danasnjeg Amadeus. Pa 10 mesta prazno da ne bude zabune. Pa Spinal Tap. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

On 1/6/2021 at 3:01 AM, Shunsuke Nakamura said:

 

Sudeći po ovim scenama ovo će biti neka sprdačina. Ambijent mi uopšte ne odgovara početku 70-ih godina. Ove scene na kraju kao da je neki Baća iz Južnog vjetra. 

Scenografija horor, ili su nešto pojebali sa kamerom, mogli su da je provuku kroz neki filter.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Dosta ljudi je sa podsmjehom komentarisalo film Boj na Kosovu, ali taj film za dvije klase ima bolje napisane i odglumljene likove od Nemanjića.

 

Ma lik koji je glumio Lazara u BnK je kralj Teoden licno za ovog Stefana Nemanju. Cak nije ni do glumaca koliko su im dijalozi jadno napiseni.

 

''Ja i svi drzavni zvanicnici'' - Jel ovo intervju za tanjug?

''Vodi ga u zivot, na more, na zabave'' - Ko da prica Baća iz Južnog vetra. 

 

Čak najmanje mogu da zamerim što car Fridrih Barbarosa priča na srpskom, ali brale: ''Ne planiram još da otegnem papke''.... WTF????

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AgroLaki said:

Slucajno naleteo upravo na RTSu na Nemanjice, umrecu od cringea, kakav dilentantizam majko mila. Dijalozi kao da se radnja desava u Bloku 61.

 

Stefan Nemanja: ''Jesi ti care normalan?!''

 

Zali boze miliona bacenih. 

 

151899586793_prvi_prvi_na_skali_prosigoj

 

:classic_ninja:

Edited by Kronostime
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AgroLaki said:

 

Ma lik koji je glumio Lazara u BnK je kralj Teoden licno za ovog Stefana Nemanju. Cak nije ni do glumaca koliko su im dijalozi jadno napiseni.

 

''Ja i svi drzavni zvanicnici'' - Jel ovo intervju za tanjug?

''Vodi ga u zivot, na more, na zabave'' - Ko da prica Baća iz Južnog vetra. 

 

Čak najmanje mogu da zamerim što car Fridrih Barbarosa priča na srpskom, ali brale: ''Ne planiram još da otegnem papke''.... WTF????

 

Milos Zutic je bio sjajan glumac, nije bas tamo neki lik 🙂

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...