Jump to content

Domaće serije


deez nuts.

Recommended Posts

8 minutes ago, Ruby Rhod (koji lebdi) said:

Dobra bre ova Kiciceva serija 🙂

Meni je to najprijatnije iznenađenje kod nas, tipa, ikad.

 

Ne znači da je nešto epohalno, ali očekivao sam jedno ništa a dobio fin proizvod.

 

Edited by MilošVB
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Chaos Is Me said:

Jeste Sumpor odličan, verovatno zato što je karakter sličan Kičićevom privatno. Ali svaki izlazak izvan tih "budalastih i blentavih likova" mu je baš skroman.

Po meni je recimo u Senkama pokidao, a nije nimalo budalasta i blentava. On je i reditelj ove serije i filma, mislim da je i sa te strane dobar posao odradio. Jeste da ima taj neki svoj fazon kako glumi, i nema mnogo izleta iz tih "budalastih i blentavih likova", ali nije da ne zna da odigra nešto drugačije likove.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Meni je u Senkama prilično bezveze. 

 

U ovoj seriji je dosta drugaciji od onoga na sta nas je navikao. Kao sto rekose kolege, OK je kao karakterni glumac, samo sto to postaje repetitivno i verujem da ovom serijom pokazuje da je bas on umoran od toga.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Chaos Is Me said:

Meni je u Senkama prilično bezveze. 

 

Njegova uloga u Senkama je kao stvorena za Sergeja, steta sto on nije glumio Alempija. 

 

A privatno poznajem lika koji ima ''Kicicev'' karakter i smorim se kad god smo u istom drustvu pa moram da ga slusam. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sta znam meni su smadrljali zadnje 3 epke, al dobro to je nasa produkcija.

 

Krenula nova serija na Superstar TV, 12 reci , Tihomir Stanic u ulozi djavoljeg advokata i Viktor Savic kao pocetnik advokat koji je kaznjen zabranom da bude advokat posto je polagao pravosudni za druge, nekako po atmosferi ali ne po radnji me podseca na ZeroZeroZero. Zasad izasle 2 epke. Nije lose, polako se uvode likovi, za sad obecava , videcemo kako ce da se razvija dalje. Dobra je i uvodna spica. Jedina zamerka mnogo muzickih efekata koji se preklapaju da dijalogom pa se dijalog i ne cuje.

 

 

 

 

https://www.danas.rs/kultura/od-21-novembra-pocinje-emitovanje-serije-12-reci/

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tacno sam znao da ce biti ovakvih komentara:lol_2: Nema nikakve veze sa Suits-om.

 

Glavni baja je Tihomir Stanic koji gleda da izvuce mafijaskog bosa Pejakovic i zatvora a to podrazumeva i brisanje dokaza, a kad on glumi to ne moze da ne valja, ali dosta je rasirena radnja. 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

On 11/23/2020 at 4:07 PM, Mile1 said:

Kosti ljudi moji to je serija

 

Odgledah Meso, odlicna serija , samo mi je sranje finale serije. Zbrzali su nesto nepovezano. A bas i nije nesto toliko bas teska serija kao sto ste pricali. Ja ocekivao srpski Leftovers kako ste pisali.

 

Spoiler

Nisam shvatio sta se deslio nakon sto je Mirko zapalio lokal, da li je otisao na dobos, da li ga je prodao sta se desilo, kako su dosli do stana, kako je umro onaj Slavkov stric i ko je onaj lik na kraju sto ce kao da ubije Slavka.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...