Jump to content

corona zajebancja


zoran59

Recommended Posts

Satirične novine, The Onion,  America's Finest News Source. je brigu javnosti i domaćica oko brojeva istražio i našao da su NY vlasti u brojeve preminulih i zaraženih uključili i crnce i one rođene u drugim državama. Ako je tako, onda su katastrofalne brojke Amerike (sa navodno najboljim zdravstvenim sistemom) možda i "fake news"?

 

The Onion - Donald Trump: U broj zaraženih preminulih uključeni i crnci i drugi ne-Amerikanci

 

Ovo je njihov sajt : The Onion

 

Google ima ugovor sa The Onion da mu daje duhovite pop up oko kada se nešto (user name, password, svašta) radi a da ne bude bljutavo.

Edited by Yoyogi
Edit: link j etu, može da se otvori, nije radilo samo na "Preview post". Tu je.
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Belgrade said:

 

Bilo bi dobro da neko sabotira liftove, ukoliko se gamad ponovi odluci na ovaj potez.

 

p.s. za veceras sam kupio 10 paketa po 15 komada petardi jacine 5, idem kasnije da podelim po naselju. Kod mene ce da grmi 😄 

Kompresor je napunjen, nastavak za punjenje guma i ultravucna pistaljka  za rasterivanje pasa montirani jos sinoc.

Bice zavijanja u sirokoj okolini

:classic_ninja:

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

"Revoltirani penzioneri vicu uaaa lopine opozicionim liderima i Djilasu ispred skupstine"....vest na pinku...covek je dovukao penzionere da napravi cirkus...i onda treba da slusam njega i njegove doktore...🤣 Kaze izrevoltirani sto ne mogu da setaju zbog Djilasovih placenika....leb te jebo sta je ovo...

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, MetalHead said:

 

 

Cekaj, stani, daj da im objasnimo - mada sam i ja zbunjen, da li treba glasno da kazu "NE" ili je dovoljno bilo koje jacine da kazu "GLASNO NE"? 🤔

Stoka botovska.....lepo su im na Limanu odgovorili, samo kad bi to njihov mentalni sklop prihvatio i izvukao pouke...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...