Jump to content

corona zajebancja


zoran59

Recommended Posts

Da vam ispričam nešto....imam svastiku(nije rođena), koja je pomalo tupava i koja večito nešto paniči. Sa Coronom sam je "preživeo" ali brate sa 5G mrežom ne da smara. Napravih malopre, dok sam pušio na terasi dve fotkice i pošaljem joj...kažem, evo kod nas podižu i postavljaju 5G toranj. Em što je digla paniku kod moje žene da prodamo stan(ove) i brišemo odavde, em što mi je napravila da se preganjam sa ženom po kući...."Jao bre, što si bezobrazan, pa znaš kakva je, sad će da se brine"....rekoh "Ma ko je **be kad je glupa"  Izgleda da sam ostao bez ručka danas :smiley33:

spacer.pngspacer.png

 

Naravno u pitanju je kran-dizalica sa susednog gradilišta...

  • Like 3
  • Ha-ha 25
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Constantin said:

Da vam ispričam nešto....imam svastiku(nije rođena), koja je pomalo tupava i koja večito nešto paniči. Sa Coronom sam je "preživeo" ali brate sa 5G mrežom ne da smara. Napravih malopre, dok sam pušio na terasi dve fotkice i pošaljem joj...kažem, evo kod nas podižu i postavljaju 5G toranj. Em što je digla paniku kod moje žene da prodamo stan(ove) i brišemo odavde, em što mi je napravila da se preganjam sa ženom po kući...."Jao bre, što si bezobrazan, pa znaš kakva je, sad će da se brine"....rekoh "Ma ko je **be kad je glupa"  Izgleda da sam ostao bez ručka danas :smiley33:

spacer.pngspacer.png

 

Naravno u pitanju je kran-dizalica sa susednog gradilišta...

 

 

Hebes ručak, vredelo je :lol_2:

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kronostime said:

+ imas izdajnicki TotalTV. :lol_2:

Ostavili kreteni antenu, nisu hteli da skinu...kažu neka ti. Nisam ni ja dirao inače imam Exe optiku. Inače, promenio sam ih zato što nisu imali brži net...a inače imam EON..

1 minute ago, kalistenika u rutini said:

 

 

Hebes ručak, vredelo je :lol_2:

Uvek mi je bio moto "merak nema cenu"....zato sam valjda i Meraklija...a za ručak, slede pregovori...nikad se ne predajem, uvek ima nade. :64:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kod mene u komšiluku ložili oficira u penziji da je kutija sa optikom lokalne kablovske na banderi ispred njegove kuće ustvari ta 5G antena i to samo za naš kraj jer smo slabo glasali za Vučnjaka na prošlim izborima...i najverovatnije je ludak pre par dana izbušio malokalibarkom.

 

 

 

 

 

  • Ha-ha 7
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mare80 said:

Samo se ti zezaj..kad se prica prosiri pa neka panjina zapali kran,bice veselo...:s_d:

Besplatna predstava.....

Ponekad se zadubim u razmišljanje i pitam se, da li ti ljudi stvarno tako misle ili se samo kvalitetno zajebavaju....nisam načisto.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Kronostime said:

ZGwhDnK.gif

Sve vise izgleda da je zapravo jedan takav monolit preko potreban sirokim narodnim masama da se opamete (kao sto je majmune "naucio" da koriste orudja i naprave evolucijski iskorak) i prestanu da lupetaju guposti o 5G, vakcini itd.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...