Jump to content

corona zajebancja


zoran59

Recommended Posts

10 hours ago, mare80 said:

93847321_10222261863837859_5048246736573

 

 

 

Cirilica ponedeljak 21:00 - Maric otkriva da je jos u Dugi pisao o leku za koronu i sebi, Cedi i Dragoslavu Bokanu ubrizgava mesavinu sperme i krvi Zmaja od Sipova

Edited by SunZero
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, SunZero said:

 

Cirilica ponedeljak 21:00 - Maric otkriva da je jos u Dugi pisao o leku za koronu i sebi, Cedi i Dragoslavu Bokanu ubrizgava mesavinu sperme i krvi Zmaja od Sipova

Kristijan bas sad izasao iz tvorza? Slucajnost?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, CLakiSH said:

Znas kako BG prozivaju Pancevce, NS i sve ostale za voznju.

 

3 hours ago, Laki21 koji lebdi said:

Znam, znam 😉 Sve znam! 🙂

 

3 hours ago, todorovic said:

Neki Pančevac verovatno stao na žuto, ova iza je uradila jedinu ispravnn stvar

 

- Ko vozi putem PA-BG, verovatno se nekada nervira kad ga sustize i vidi da neko sa PA tablama vozi skroz levom (obilaznom) trakom, a srednja (vozna) je slobodna (krajnja desna je zuta traka). Nemojte se nervirati, covek se samo na vreme prestrojio u traku za skretanje za Beograd 😄 

- Moje zene zet (to mu dodje pasha, jel tako?), udari ga jedan pancevac od pozadi, neki mlad decko. Uplasio se pa ponudi pare samo da ne zovu policiju. I ovaj uze pare iako mu je branik vec bio ispucao, svakako bi ga menjao, nije da je neku veliku stetu napravio pancevac... ali kad vec daje 🙂 nije proslo mnogo svastiku udari takodje pancevac (ili bese pancevka sad ne znam)... Hajde tu je jos i bilo neke dodatne stete i osiguranje je pokrilo - taman oni sredise auto kako dolikuje, i pashu opet neki pancevac udari od nazad. Rekoh mu "to ti je sve zato sto si onom prvom uzeo pare iako nisi morao" 😄 

- Realno, Beogradjani prozivaju Pancevce iz razloga sto su najcesce non-BG tablice u Beogradu, a svakako je normalno da se ljudi van Beograda slabije snalaze u velegradskom saobracaju... Slicno kao sto NS proziva Rumu. Moje prvo iskustvo je bilo "Pazi! Crveno na semaforu! - A gde je semafor?!" a semafor bio u krosnji prolistalog drveta... posle x godina, i kada sam poceo da zivim ovde, vozio sam jednom oca. Cuti sve vreme i samo jednom "Poceo si da vozis kao ovi beogradjani!". Kao da mi je kompliment dao a ne prekor 😄 Ja se vodim onom fudbalskom "kad vidis prostor, uleti u njega" 😄 

- Kao sto mi je pokojni Niki Lauda jednom rekao "Od svih pancevaca samo ti i Dusan Borkovic znate da vozite, a za ovog drugog nisam bas potpuno siguran u poslednje vreme"... 😄 

 

p.s. mnogo me nervira kad neko stane na zuto. 😄 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, DJ_Vasa said:

Novi Beograd, a na uglu sa leve strane se nalazi perionica Petošević. Poprečno se nalazi Ulica omladinskih brigada. Ulica koja ide pravo vodi ka Mostu na Adi.

 

Uvek sam se oduševljavao sa znakovima na novom beogradu koji vam govore da skrenete levo ako hoćete u novi beograd 🙂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, RatzenStadt said:

 

Ne znam na koju misliš. Zadnje tri koje sam krenuo sam batalio u nekom momentu. "The man in the high castle" posle sezone i po. "Westworld" posle nekih šest ili sedam epizoda"...i ne sećam se više šta je bilo treće...

Nije nužno do samih serija, više do mene... koliko sam nadrndan i koliko mi je pun kufer svega.

 

Inače, ako vam je teško da sedite kući tokom policijskog časa, zamislite da vam pride rikne kablovska i net a da pri tom mobilni net čas radi čas ne radi...e to se meni desilo...od juče posle ručka do pre 15 minuta. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Charlie Foxtrot said:

 

Ne znam na koju misliš. Zadnje tri koje sam krenuo sam batalio u nekom momentu. "The man in the high castle" posle sezone i po. "Westworld" posle nekih šest ili sedam epizoda"...i ne sećam se više šta je bilo treće...

Nije nužno do samih serija, više do mene... koliko sam nadrndan i koliko mi je pun kufer svega.

 

Inače, ako vam je teško da sedite kući tokom policijskog časa, zamislite da vam pride rikne kablovska i net a da pri tom mobilni net čas radi čas ne radi...e to se meni desilo...od juče posle ručka do pre 15 minuta. 

S merakom odgledah Blejka, Servalan i kompaniju.:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...