Jump to content

corona zajebancja


zoran59

Recommended Posts

Naravno, sada je sve jasno. Ljudi iz Marvela sve ove godine pokušavaju da nas upozore, a mi mislimo da je to sve samo zabava. Ne, tome konačno treba, i mora doći kraj.

Ali nemote se plašiti, koliko ima zlih vanzemaljaca koji su iz nekog razloga baš se okomili na zemlju, imamo prijatelje u svemiru tu je Thor, tu su Čuvari Galaksije, tu je Kapetan Marvel, uz njihovu pomoć, ali i uz pomoć Doktora Strejndža, Blek Pantera, Aleksandra Vučića, Ant Mena, i ostalih, pobedićemo ovo zlo.

 

I ono što je svima sada jasno - Osvetnici nam trebaju više nego ikada.

Edited by Don Laki Juan
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Don Laki Juan said:

Naravno, sada je sve jasno. Ljudi iz Marvela sve ove godine pokušavaju da nas upozore, a mi mislimo da je to sve samo zabava. Ne, tome konačno treba, i mora doći kraj.

Ali nemote se plašiti, koliko ima zlih vanzemaljaca koji su iz nekog razloga baš se okomili na zemlju, imamo prijatelje u svemiru tu je Thor, tu su Čuvari Galaksije, tu je Kapetan Marvel, uz njihovu pomoć, ali i uz pomoć Doktora Strejndža, Blek Pantera, Aleksandra Vučića, Ant Mena, i ostalih, pobedićemo ovo zlo.

 

I ono što je svima sada jasno - Osvetnici nam trebaju više nego ikada.

Sta ce nam svemirci - i ovi nasi Zastitnici k`o da su pali s` Marsa.:default_coffee:

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Don Laki Juan said:

 

Ali nemote se plašiti, koliko ima zlih vanzemaljaca koji su iz nekog razloga baš se okomili na zemlju, imamo prijatelje u svemiru tu je Thor, tu su Čuvari Galaksije, tu je Kapetan Marvel, uz njihovu pomoć, ali i uz pomoć Doktora Strejndža, Blek Pantera, Aleksandra Vučića, Ant Mena, i ostalih, pobedićemo ovo zlo.

 

 

 

Naši prijatelji Agenti Džej i Kej

f3da028a74071bb9f609e710714214ec2602b61a

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Constantin said:

 

 

iskreno, čupav sam ko majmun,  zarasto kao četnik omladinac sa sve onom kosom koja prelazi preko ušiju fazon, a kad ustanem usutru, kao da sam spavao unutar HE Djerdap 2  znači jednom rečju Ivan Tasovac meets Radoš Bajić mi je outlook trenutni  i ponekad sam sam sebi smešan, a Gospodji i nisam baš...  al iskreno do juna mene frizer neće videti bude li zabrana ukunuta 11,5. kao što pričaju.  Zovite me mali Kalaba, Vojvodo, Džona Lenona Tata ili kako god...  ali presonalna distanca je personalna distanca,  pogotovo ako imam u vidu da će prvi dan da se navali na salone kao da se deli ozon u zgradi pinka, da ne kažem sendviči na konvenciji SNS-a.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...