Jump to content

corona zajebancja


zoran59

Recommended Posts

8 hours ago, John Dies at the End said:

 

Štićenik (93) izašao iz doma u Smederevu koji čuva Vojska, ni sam ne zna kako http://rs.n1info.com/Vesti/a591531/Sticenik-93-izasao-iz-doma-u-Smederevu-koji-cuva-Vojska-ni-sam-ne-zna-kako.html

 

Vulin bio požarni...

 

5 hours ago, Stoned Laki21 said:

 

iskreno, čupav sam ko majmun,  zarasto kao četnik omladinac sa sve onom kosom koja prelazi preko ušiju fazon, a kad ustanem usutru, kao da sam spavao unutar HE Djerdap 2  znači jednom rečju Ivan Tasovac meets Radoš Bajić mi je outlook trenutni  i ponekad sam sam sebi smešan, a Gospodji i nisam baš...  al iskreno do juna mene frizer neće videti bude li zabrana ukunuta 11,5. kao što pričaju.  Zovite me mali Kalaba, Vojvodo, Džona Lenona Tata ili kako god...  ali presonalna distanca je personalna distanca,  pogotovo ako imam u vidu da će prvi dan da se navali na salone kao da se deli ozon u zgradi pinka, da ne kažem sendviči na konvenciji SNS-a.

 

 

Brate, prijatelju, delimo istu muku. Sve sam bliži očaju i mašinici.

 

4 hours ago, Stoned Laki21 said:

 

Mislim da sam ispratio udradke mlade J. Krunićke   i nisam zadovoljan odma da ti kažem.  Moraš nekog ozbiljnijeg autoriteta, tipa maju Galičić iz Zemuna ili nekog takog  :s_d:

 

Drago mi je kad se zaista javi struka :thumbsup:

 

2 hours ago, Sprivel said:

c329a2b1498e5a43d3f0ab9d0fd3f540.jpg

 

    

 

2 hours ago, Angelia said:

Sta su veziri?

iznogud.jpgiznogud.jpg

  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Laki21 said:

Brate, prijatelju, delimo istu muku. Sve sam bliži očaju i mašinici.

 

Ja sam danas odradio masinicu i ispalo je bolje nego sam ocekivao. Zena je odgledala nekoliko instrukcionih video uradaka na YT dok se masinica punila strujom i kao naucila. Onda sam sjeo na stolicu u basti i pocela je nesto da me melja onom masinicom, sve dlaku po dlaku dok nisam popizdio, uzeo masinicu i sam se osisao. Kasnije sam je zamolio da mi poskida od pozadi i da malo dotjera koliko je moguce. Imam samo jednu nepopravljivu rupu sa lijeve strane ali kaze da ce nestati za 3-4 dana.  Stvarno je ispalo bolje nego sam ocekivao, a olaksanje sto nema onolike dlake sa strana je neprocjenjivo. Masinica je spas.

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@frizura

ja da se malo izblajham bio bih kao Billy Idol iz mladjih dana... Jednom sam samo imao tako dugu kosu, kad sam operisao slepo crevo pa se nesto iskomplikovalo, pa sam dugo mirovao i prakticno nisam izlazio, mozda jedno 2 meseca ukuno bez shishanja... 

8EEZ Playlist: Billy Idol

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Honey Badger said:

 

Ja sam danas odradio masinicu i ispalo je bolje nego sam ocekivao. Zena je odgledala nekoliko instrukcionih video uradaka na YT dok se masinica punila strujom i kao naucila. Onda sam sjeo na stolicu u basti i pocela je nesto da me melja onom masinicom, sve dlaku po dlaku dok nisam popizdio, uzeo masinicu i sam se osisao. Kasnije sam je zamolio da mi poskida od pozadi i da malo dotjera koliko je moguce. Imam samo jednu nepopravljivu rupu sa lijeve strane ali kaze da ce nestati za 3-4 dana.  Stvarno je ispalo bolje nego sam ocekivao, a olaksanje sto nema onolike dlake sa strana je neprocjenjivo. Masinica je spas.

 

 

 

Jbg, za ovo jedino mačku da zamolim ako oće da pomogne.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Laki21 said:

 

Jbg, za ovo jedino mačku da zamolim ako oće da pomogne.

 

Osisaj se na 0, to mozes i sam. Moji celavi drugovi godinama se sami sisaju.

 

Ionako neces nigdje medju ljude sigurno jos neko vrijeme, a i tada najbolje sa nekom kapom na glavi, maskom i naocalama.

Ko ce te prepoznati?

 

Sad je prilika za napraviti neke poteze koje inace ne bi, a moze biti zabavno. Mozda cu sutra skalpirati i ovo sto je ostalo, vidjecu kako se budem osjecao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Honey Badger said:

 

Ja sam danas odradio masinicu i ispalo je bolje nego sam ocekivao. Zena je odgledala nekoliko instrukcionih video uradaka na YT dok se masinica punila strujom i kao naucila. Onda sam sjeo na stolicu u basti i pocela je nesto da me melja onom masinicom, sve dlaku po dlaku dok nisam popizdio, uzeo masinicu i sam se osisao. Kasnije sam je zamolio da mi poskida od pozadi i da malo dotjera koliko je moguce. Imam samo jednu nepopravljivu rupu sa lijeve strane ali kaze da ce nestati za 3-4 dana.  Stvarno je ispalo bolje nego sam ocekivao, a olaksanje sto nema onolike dlake sa strana je neprocjenjivo. Masinica je spas.

 

 

Pogotovo sad kad se slabo izlazi, a i maska mora da se nosi, pa nas ljudi ne prepoznaju bas. 🙂 

 

edit: ja se sam redovno sisam masinicom.

Edited by I, Ja Sam Laki
Link to comment
Share on other sites

Ja se sam "podašišam" makazama. Realno svi izgledamo ioanako kao divljaci tako da mi ljudi još prilaze i pitaju gde sam našao bricu. Jeste problem nazad ali do daljnjeg šišam samo repove jer to mogu na napipavanje da odradim.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Laki21 koji lebdi said:

 

Jasta. Niti cigarete, niti ista slicno, kafa jednom-dvaput mesecno, a sto se alkohola tice - dva piva mi mesecima vec stoje u frizideru, nikako da ih popijem. Jedino sto s vremena na vreme stucem koka kolu, ali gledam da to izbacim. Mislim se cesto: "Jbem ti ovakvog coveka" 🙂

 

Da parafraziram mog dedu, "ko ne pije, ne puši ili ne juri ženske, njemu će đavo na neki četvrti način da dođe glave." :evil:

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

@Stiletto Hebe me fizicka neaktivnost. Posto prilicno putujem s posla i nazad, nemam dovoljno vremena; a sad, kad vremena imam, ne sme se. Na 180 cm vec dve godine imam konstantno 94-95 kg i osecam da moram to da regulisem. Ne bih rekao da je situacija bas strasna, ali jbg. Imam 33 godine i bolje misliti na vreme.

Edited by Laki21 koji lebdi
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Laki21 koji lebdi said:

@Stiletto Hebe me fizicka neaktivnost. Posto prilicno putujem s posla i nazad, nemam dovoljno vremena; a sad, kad vremena imam, ne sme se. Na 180 cm vec dve godine imam konstantno 94-95 kg i osecam da moram to da regulisem. Ne bih rekao da je situacija bas strasna, ali jbg. Imam 33 godine i bolje misliti na vreme.

U onda sam ja dobar, ja doguram do 93 na 186cm 🙂

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...