Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

Jako će se teško išta napraviti dok su igrači/ce razjedinjeni. Za bilo kakav bojkot i povoljniju poziciju prema ATP-u treba da se složi velika većina. Ne vidim tu solidarnost u potrebnoj meri, što nažalost nije slučaj samo u tenisu nego svuda.

Link to comment
Share on other sites

Ma zabraniti mu tenis zauvek i njemu i svima koji imaju veze i simpatije za PTPA

i naravno ponistiti kazneno nekoliko titula na GS ovima i stotinak nedelja na prvom mestu za slucaj da su neki od tih groznih ljudi osvojili

Edited by ciao
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Boxy said:

 

Niko nije psovao sefa ATPa, nemoj bas toliko da spinujes

a to zakonom zabranjeno da se psuje sef ATP-a?

Nesto kao sto je turski predsednik tuzio nemackog komicara, jer ga ovaj ismevao na nemackoj tv. Uvredio mu lik i delo!

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, wwww said:

a to zakonom zabranjeno da se psuje sef ATP-a?

Nesto kao sto je turski predsednik tuzio nemackog komicara, jer ga ovaj ismevao na nemackoj tv. Uvredio mu lik i delo!

 

 

Nisam rekla da je zakonom zabranjeno, ali jeste divljao po terenu, ne znam sto toliko licno shvatas ovu moju izjavu? :classic_unsure:

 

Da je sve ovo isto Kirijos uradio i ja da napisem da je divljao, niko ni rec ne bi rekao, tj. svi bi se slozili.

Link to comment
Share on other sites

Kirgios zna dobro koga je probitačno napadati a koga nije, tako da od njega otvoreni sukob sa glavešinama nećemo videti.

A Pospišil se izvinio što je divljao, ne primetih da se Gaudenci za nešto izvinio. Ali Jupiter, vo i tako dalje...

Link to comment
Share on other sites

ali nije mi jasno , sef atp se dernja i vredja tenisera- e ( pisem u mnozini jer nije samo vasek na drugoj strani)  koji su mu inace izvor zarade, orudje za rad .kako da kazem, oni donose novac a ne neki debeloguzi glavonja koji ocigledno misli da je bog licno a pritom vidim da nije se nesto pretrgao u sklapanju sponzorskih ugovora i u obezbedjenju novca ....

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, ciao said:

A to sto se sef ATP drao na njega sat vremena to ti je u redu ponasanje?

 

Nije, nigde nisam napisala da jeste.

Ali ako se neko dere na tebe, ustanes i odes ili se svadjas i vracas istom merom. A on jeste u tom polozaju jer ne radi u nekoj fabrici gde mora da trpi direktora zbog plate, posto jedva sastavlja kraj sa krajem.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

pa vidis, tebe bi imao ko da sankcionise za takvo ponasanje, sefa ATP niko ne sankcionise. On se ponasa kako mu volja i maltretira koga mu volja, bez posledica. A moze da lepo namesti Vaseku sasvim finu radnju i da mu zezne karijeru (ovo sto je ostalo od nje).

 

Spoiler

samo se setimo kako su maltretirali Novaka tokom onog DC kad je Viktor bio suspendovan i bilo mu zabranjeno i da udje na stadion, cak i kao gledalac, a Novak mu javno pruzio podrsku. Cimali su ga 3 sata s uzorcima za antidoping test koji kao nikako da uzmu propisno. :classic_dry:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa zato treba da se ujedine, zato je trebao da ustane na tom sastanku i da ga napusti, povuce sto je moguce vise tenisera tim cinom.
Sta je dobio time sto je trpeo da ga neko vredja 90 minuta?

Vidim da je njih nekoliko pokazalo podrsku na tviteru, ali ako nema nekogo konkretnog poteza, to je sve uzaludno.

To je poenta moje price, ili se boris svim silama i svim sredstvima ili cutis, ovako nista nece dobiti, mozda im ucine nesto sitno, da im zamazu oci.

Link to comment
Share on other sites

a evo sta uvazeni media direktor Kvinsa ima da kaze

ExcTlELXAAAuJKV?format=jpg&name=large

 

pri cemu niko nije ni pipnuo sudiju, a i sam sudija to zna, nije blesav kao sto se ovaj gore pravi.

 

a evo ih i ova dvojica mamlaza se javila:

Exca7emXEAAQfJj?format=jpg&name=large

Quote

Can someone please ask

@jon_wertheim

what constitutes as a "moderate" player please. Is that a definition for a player that tows the establishment line?

 

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Boxy said:

Pa zato treba da se ujedine, zato je trebao da ustane na tom sastanku i da ga napusti, povuce sto je moguce vise tenisera tim cinom.
Sta je dobio time sto je trpeo da ga neko vredja 90 minuta?

Vidim da je njih nekoliko pokazalo podrsku na tviteru, ali ako nema nekogo konkretnog poteza, to je sve uzaludno.

To je poenta moje price, ili se boris svim silama i svim sredstvima ili cutis, ovako nista nece dobiti, mozda im ucine nesto sitno, da im zamazu oci.
 

 

to je njihova stvar koje metode ce izabrati da se bore za ono sto misle da je ispravno.

 

a ne mogu da nastupe ujedinjeni kad su Fedal, Endi, Anderson, Wawrinka i kompanija na strani establishmenta i nije ih briga za ostale. Bitno je da je njima dobro. Sto sad talasati.

 

Cekam sad da vidim hoce li Wawrinka ponovo da napise neko pismo VELIKIM SLOVIMA i posalje javnosti, a potom da potpise tekst koji mu Brigs&Co poture da je kao njegova izjava.

 

WTA vec ima Azarenku za taj deo posla.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 
to je njihova stvar koje metode ce izabrati da se bore za ono sto misle da je ispravno.
 
a ne mogu da nastupe ujedinjeni kad su Fedal, Endi, Anderson, Wawrinka i kompanija na strani establishmenta i nije ih briga za ostale. Bitno je da je njima dobro. Sto sad talasati.
 
Cekam sad da vidim hoce li Wawrinka ponovo da napise neko pismo VELIKIM SLOVIMA i posalje javnosti, a potom da potpise tekst koji mu Brigs&Co poture da je kao njegova izjava.
 
WTA vec ima Azarenku za taj deo posla.
Onda moraju da ubede vecinu tenisera, moraju da ubede mlade tenisere, ako njih 80 od top 100 krene u bojkot i da imas tu 15 od top 20 igraca, onda ce ih ATP drugacije gledati.

Ako se dobro secam, nba igraci su mesecima bili u strajku dok se nisu konacno izborili za svoja prava...
Nisu valjda ocekivali da dodju i kazu: mi hocemo vise para i ovi im kazu: aaa pa nema problema, evo vam vise para
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...