Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

38 minutes ago, Darth Steva said:

 

Sasa pokusava nesto drugo da kaze ali verovatno zbog vegan lobija ne sme direktno nego mora ovako da kruzi... trenutni sistem bodovanja je skandalozan i sve te nedelje koje se iz nekog razloga i dalje racunaju u poslednjih godinu dana treba da budu null and void posto jedino to moze zadrzati integritet sporta. Mozda ce se neki igraci na tour-u osetiti osteceni ali to je samo iz razloga jer im je sistem prvo dozvolio da profitiraju na racun pandemije... simple as that.

Jesi li se ti nekad bavio ribolovom? Na bućku mislim!? 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Boxy said:

Da, ona dupla operacija kolena je samo prica, prava istina je da ne zeli da se cima i da putuje :smiley53:

Ili je korona smisljena, zato sto je ipak isao duplu operaciju kolena, ali mu je trebala zastita da ostane u top 10, a svi znamo da je ortak sa Gejcom :smiley13:

Jbg., sad ne znam koja je prava zavera ili se mozda menjaju po potrebi :smiley33:

Nista od toga nisam rekla, ti sad mutis bistru vodu i pokusavas buckom da uhvatis soma :lol_2: mozda na nekom drugom mestu ti i podje za rukom..

Zna se sta se radi u slucaju teze povrede ili operacije. Delpo i Marej su primer. 

Edited by Milica
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milica said:

Nista od toga nisam rekla, ti sad mutis bistru vodu i pokusavas buckom da uhvatis soma :lol_2: zna se sta se radi u slucaju teze povrede ili operacije. Delpo i Marej su primer. 

 

Steva ti isprozivao ljubljenog Djokovica, a ti se macujes sa mnom: ili ne smes da mu odgovoris ili se slazes sa njim, izaberi sta ti se vise svidja.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Milica said:

Ni Steva ni Novak nemaju veze sa ovom pricom, radi se oZverevu i Federeru i o vesti koju si ti donela i ismejala, a koja je sasvim ok. 

 

 

Onda nisi shvatila stevin post, sto je najtuznije :classic_sad:

Link to comment
Share on other sites

I ti si sad kao faca i moze ti se.. 

Svaku argumentovanu kritiku kad vise nemak kud zavrsis gluposcu, kao PreCednik kad odgovara na pitanje nepozeljnih novinara, vredja i prica sta on hoce, a odgovora ni na pomolu :thumbup: 

Sta se radi sa renkingom povredjenog (operisanog) igraca? 

Link to comment
Share on other sites

ma imam bolji predlog: hajde da sve resetujemo: svi osvojeni GS-ovi i sve sedmice na #1, svi osvojeni mastersi i ostale titule da se sad svima svedu na 0. Ipak je pandemija, nema smisla. A i kad prodje - nece svi ljudi biti vise isti, mnogi ce prelezati coronu, mnogi ce biti vakcinisani/cipovani (pa ce postati mutanti) i kako sad to da poredis s icim od ranije?

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Basilasvilija nakon pobede u Dohi i velicanja i slavlja koje je usledilo, napali na drustvenim mrezama neki Gruzijci, borci za ljudska prava i nevladine organizacije tako strasno da je advokat morao da se zali ombusmanu. 

Jedan tip je izjavio kako je i Staljin Gruzijac, bio uspesan i jak covek ali ga ipak Gruzijci ne slave.. 

https://www.ubitennis.com/blog/2021/03/16/troppi-festeggiamenti-per-basilashvili-in-georgia-ce-chi-protesta-il-suo-avvocato-lo-difende/

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Men's grand slams must be three sets - it is the only way to save Roger Federer and Andy Murray

 

Vecu glupost davno nisam procitala :ajme:

 

It’s time to switch formats at the majors. By asking these grand old men to play best-of-five sets in every round, we will only usher them into retirement all the sooner. “That’s life,” you might say. “They’ve had their turn.” But the younger challengers would benefit from sharing the stage with them as equals. Or now, increasingly, as superiors.

My solution would prioritise skill over endurance in the first week of a slam. Both genders should play the less onerous best-of-three-set format until the fourth round, and then switch to best-of-five for the second week, just as the matches at snooker’s World Championships keep expanding on their way to a showpiece final.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Brigs je najveci idiot medju tzv. teniskim novinarima. Tip je do 2011 valjda izvestavao o kriketu (i jos nekom slj sportu), pa je, cini mi se, slucajno upao da uzvestava o tenisu jer je bio u Australiji u vreme AO, a neko je trebalo da pise o Endiju za te neke novine za koje je radio. I onda rekli njemu da ode da polgeda meceve.

Idiot nad idiotima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Endi ne moze ni chelendzere da osvoji, niti male ATP turnire, koji su svi Bo3 i gde se ne srece s top 10 igracima. Kako li ce onda na GS-ovima nesto da uradi?

A nece valjda da Feda razvlace i teraju da igra i kad covek napuni 50 godina samo da bi turniri grabili pare.

Link to comment
Share on other sites

Ko ono beše još gura tu agendu za best of 3 na slemovima, Rotenberg?

 

3 hours ago, Milica said:

Basilasvilija nakon pobede u Dohi i velicanja i slavlja

Prvo sam pročitala posle venčanja. Onda mislim nije se valjda opet oženio, je li stigao da se razvede uopšte i šta će mu sad to posle svega. Onda dolazi deo o borcima za ljudska prava a ja već čitav scenario sastavila :classic_wacko:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...