Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

koliko mi je bio antipatican dok je igrao sad kad je penzioner mi se sve vise dopada 

andyroddick 

 

 

Quote

I agree w this. In many other sports someone at his ranking would be called an “all star” or “all pro”. Tennis does a disservice to itself w condescending terminology, largely from our own broadcasters and journalists

Quote Tweet

John Millman

@johnhmillman

· Jan 29

Okay... enough is enough. First match here in Oz for the Australian summer and current world number 31, who has been as high as 26, Filip Krajinović just got called a journeyman. Be better..

 

Edited by vanjabarsa
Link to comment
Share on other sites

Da baš krupna cura, bukvalno preslikana njena mama, a ovo što nosi na ruci zar to nije neki oblik gumice za kosu.

Mada ko zna ,secate se onih gumica (u boji kože npr što su neki igrači nosili ispod kolena ako su imali povredu ili radi predostrožnosti) a služi kao steznik/stabilizator prilikom izvodjenha pokreta. A možda je samo modni detalj.

Link to comment
Share on other sites

"Janik je vec igracina,neverovatno je kako oseca tenis. To sto se pre toga bavio skijanjem i sto je bio medju najboljima u Italiji pokazuje koliko je talentovan za sport. Ne jebe zivu silu,da se slobodnije izrazim. Dajem ruku u vatru da ce vec ove godine,ili najkasnije iduce,biti u top 10"
:18:


Zec o Sineru..sasvim iskreno i sasvim narodski :lol_2:
(Zec = Goran Ivanisevic,ako neko ne zna nadimak)

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@Crni BombarderZnaci da kupujen karte za Torino :classic_biggrin: Meni je Siner neverovatno zreo i stabilan za svoje godine. Postavila sam ranije onaj malo duzi intervju sa njim stvarno me odusevio. Koliko na terenu izgleda nekako hladno kao Radvanska toliko je uzivo jedno veselo momce koje razmislja o svemu, podseca me malo na Novaka. Polako slaze kockice, sa ukusom i smislom, za sve sto mu se desava uzivotu trazi razlog i logicno objasnjenje. Mene je stvarno kupio, ali skroz! Kad bude igrao protiv Novaka cini mi se da cu biti u dilemi za koga da navijam. 

17 minutes ago, Romantik said:

Za nas sa jeftinijim ulaznicama jel može neko da napiše ko je bucka koja fura "gumicu za kosu" na laktu?

Kako bre ne znas osvajacicu GS rumunskog porekla sa kanadskim pasosem:lol_2: Bianka Andresku, 2019 godiste osvojila vec US open, IW i Toronto, a onda su je povrede zaustavile u pohodu na trofeje. 

Edited by Milica
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakvo je to pitanje? Naravno da treba da kupis :classic_biggrin:

Siner je next big thing,uveren sam...mene je "kupio" partijom protiv Rafe na RG. Goran pominje i Spanca,Alcaraza. On je dve godine mladji od Sinera. Kazu da je najveci spanski talenat od Nadala. Laganeze je prosao kvalifikacije za Ozi open,ali ja ga nisam jos nikad gledao..

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Crni Bombarder said:



Siner je next big thing,uveren sam...mene je "kupio" partijom protiv Rafe na RG

Zato ga je Rafa poveo sa sobom u karantin, da mu bude neprijatno posle da zapinje protiv njega na mecu, a zaboravlja da je Siner alpski ratnik koji u boj ide bez emocija:thumbup:

Tako je u proslosti jos jedan poznati teniser radio sa mladim talentima samo sto su njegove cini bile delotvornije :chemistry: istinski mag je to bio :lol_2:

Edited by Milica
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakvo je to pitanje? Naravno da treba da kupis :classic_biggrin:

Siner je next big thing,uveren sam...mene je "kupio" partijom protiv Rafe na RG. Goran pominje i Spanca,Alcaraza. On je dve godine mladji od Sinera. Kazu da je najveci spanski talenat od Nadala. Laganeze je prosao kvalifikacije za Ozi open,ali ja ga nisam jos nikad gledao..
Dobar je Alcaraz, jos uvek ne drzi fokus tokom celog meca, ali ipak ima samo 17 godina. Medjutim, fizicki je daleko od sedamnaestogodisnjaka, tu je stvarno najslicniji mladom Nadalu.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Milica said:

 

Kako bre ne znas osvajacicu GS rumunskog porekla sa kanadskim pasosem:lol_2: Bianka Andresku, 2019 godiste osvojila vec US open, IW i Toronto, a onda su je povrede zaustavile u pohodu na trofeje. 

 

 

Hvala!

Kad kažeš ime dovoljno je da znam o kome se radi, ali lik dotične nisam zapamtio, pa ni sutra je ne bih prepoznao da se okači opet neka slika.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...