Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

Hm... pokušavam da se odlučim da li sam uvređena u ime visokih ili ipak ne spadam u tu kategoriju :lol_2: srećom niža sam od Marije barem :classic_tongue:

Uostalom, nije se ni Karo morala udati za košarkaša, samo otimaju šljivotrese nama ostalima :lol_2:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Milica said:

Ja, malo niza od Marije, svaki put poludim :ranting:kad vidim sljivotresa koji vodi dzepnu damu:lol_2:

 

Ovo nije retkost, on visok a ona niska, ali nije bez ikakve logike, da probam da objasnim kako vidim to, pa i iz svog ugla

 

Spoiler

I sam sam nekoliko puta bio u ovoj varijanti, a najveća razlika je bila ja 197 a ona 165. Bili smo mlađani doduše. Ali mi nije smetalo, jer mi je visina skroz u drugom planu ako mi je devojka lepa i skladno građena. Ne bi sada ulazio previše u moje kriterijume i šta ja preferiram. Lepota je lepota, tu nema šta previše da se priča, jer malo je neslaganja oko toga ko je lep a ko nije, a iako lepota jeste u oku posmatrača, pričam o univerzalnim kriterijumima. Ono što sam međutim primetio, je da se, još više nego sama lepota, često raspravlja oko toga ko je zgodan a ko i ne baš. Tu niže devojke, npr do 175, imaju prednost, jer i u slučaju da nisu prirodno lepo građene, lako se isprave, najčešće u teretani, (popune/dopune), a naravno, one kojima je majka priroda dala obline, mogu da se usavrše. Mislim da postoji poveća provalija između nekih mainstream standarda, i onoga što se muškarcima većinski zapravo sviđa, to u najvećoj meri važi za modnu industriju. Visoke devojke verovatno ne imponuju muškarcima generalno govoreći, ali i neke od njih su tako dugačke i tanke (ili kršne na ovaj il' onaj način), da ne znam koliko sa strane privlačnosti mogu da pariraju nižim. Sharapova, jeste visoka, i rečeno više puta, ima ta ramena i grudi na kojima joj niko ne zavidi, ali je i lepa, a i od stomaka nadole, odlično građena. Koliko je tu čiste majke prirode, a koliko do tenisa , ne znam. Harizma i ono čuveno "Da zrači" je prevelika tema za neki drugi put. 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...