Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

Sinoc mu je ova djevojka bila u boksu. Doduse, nemacki komentator je nazva njegovom zenom :wink2:

 

evo jednog komentara na tu temu:

Quote

For me the winner is the commentator from euro sport Germany the whole match he praised the women in fritz box that's his wife he married her when he was 18 and she the mother of his child but at the 5 set he got the info that's the new girlfriend the commentator became so sad after that and began laughing at himself

to je onaj komentator koji je sumnjao u Novakovu povredu.

Edited by wwww
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

https://www.tennisworldusa.org/tennis/news/Roger_Federer/95016/-it-is-the-best-part-to-play-with-roger-federer-nadal-djokovic-says-atp-star/

 

Quote

Schwartzman talks about the Big 3

 

"It's not easy playing Roger Federer, Rafael Nadal and Novak Djokovic in five sets because you have to play your best tennis maybe for three, four hours, five hours.

It's not easy. It's not easy," Diego Schwartzman told reporters. "Physically it's very hard. Mentally it's very hard. To improve and to beat the best guys on tour, you have to play them and you have to beat them.

"I am not going to say who is the better," Schwartzman chuckled. "I can say that the most beautiful thing about these three guys is how different they are, on court and outside of the court. They are really different, even if you see the food from Nole, the food from Rafa and Roger.

And how they play on court; one likes to play on clay, one on grass... they are different. They have one leftie, one aggressive and one sliding like Novak. The most beautiful thing is how different these guys are. That's amazing.

For me it is the best part to play with these guys. I enjoy it a lot because I can play against these guys in different tournaments."

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Sin dall’adolescenza, il giovane Rublev rubava segreti ai professionisti più forti: il servizio di Raonic, il gioco di piedi e il fisico di Nadal, il gioco di volo e il dritto di Federer. Intanto perfezionava i movimenti e la tenuta psico-fisica praticando la boxe, disciplina cara al padre, e il basket.

DoRiUUY.jpg

Nisam znala d as mu je otac bio bokser

Link to comment
Share on other sites

Kad procitah Mucha joj otac pomislih na Jana Muchu golmana, lik jos uvek mozda brani pa pomislih auuu nije ni ona tako mlada bas 😄  ali ipak nije.

 

P.S.

 

 

Od klipa najinteresantniji Kei i Medvedev, a najjaci su komentari ispod.

 

Najveci rival Zvereva - drugi servis. Komentari na drustvenim mrezama. Steta sto ne moze da kaze on sam. xD Ima dosta, ovo su najbolji.

 

Link to comment
Share on other sites

 

Spoiler

Zahrer ima samo 850 pratilaca :classic_sad: ali casopis Standard je valjda dovoljno etabliran za ovaj pdf, Schneider ima manje od 2000, ali je par puta pisao za neke nemacke sportske rubrike, valjda to opravdava moje postavljanje njegovog twita ovde :default_sofa:

 

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Slusam komenatar na nemackom ES meca Novak-Zverev. Kaze: Novak eto zbunio Zvereva jer je poceo mec totalno drugacije nego sto uobicajeno pocinje (misli se na brzo i agresivno igranje na pocetku 1. seta). Kako se samo usudio! Nepravda! :classic_rolleyes::twak:

 

I jos jedna opaska: u jednom trenutku su pomenuli kako Zverev ima i privatnih problema ("javila se bivsa devojka" - misli se valjda na taj intervju koji je Vanja pominjala), a onda kazu da je njihov posao da komentarisu Zvereva kao tenisera, a ne njegove privatne probleme. Pri cemu tokom meca nisu zatvarali usta komentarisuci Novaka iz vise aspekata osim teniskog. :classic_rolleyes:

Zverev je na nemackom ES tretiran kao apsolutni pozitivac, ni pomena o ijednoj negativnosti, sto teniskoj, sto iz privatnog zivota. Novakovo razbijanje reketa je naravno proomentarisano negativno, a pre neki dan ono Zvereva kao totalno ok i na mestu. :classic_rolleyes:

 

A tek sto me nervira Beker koji i dalje prodaje pricu da je ON napravio od Novaka GS shampiona, naucio ga da servira, kao da ovaj pre toga nista zivo nije znao (pokusava valjda sebe sto bolje da proda, trebaju mu pare). Zna da prica negativno o Novaku (to je njegovo shvatanje objektivnosti :classic_rolleyes:  da ne ispadne da je pristrasan, jer mu je bio trener), a onda kad rade intervju s Novakom i on i ovaj sto s njim komentarise su sladji od secera (ili nutele), polomise se da pokazu kako su super drugari s Novakom (obavezno se pominje nadimak koji je Novak kao dao Beckeru: Schatzie ). Licemerje na kub.

 

Malo poredjenje: ja ono malo sto sam gledala Aleksa Korecu u intervjuima s Rafom i ostalima, covek je korektan uvek i prema svima, ne pokusava sebe da stavi u prvi plan, vec pokusava svoje iskustvo kao tenisera da iskoristi da bolje razume igrace i postavi smislenije pitanje. :thumbsup:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pa,sam Mischa Zverev (Sashin brat),koji je u Melburnu i na svakom mecu u boksu,je izjavio kako ih Novak nicim nije iznenadio i da su znali da ce biti "naspanovan" i spreman za veliku borbu i da su dobro spremili mec..toliko o tome da je Novak "nekoga zbunio"..plus sto moras biti totalno glup pa izjaviti tako nesto nakon sto je Novak prvi set izgubio!
KomeNdija

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam ja shvatila, trenutno se i Bresnik i Timov otac prepucavaju po austrijskim medijima, tako da ni jednog ni drugog ne treba shvatiti ozbiljno.

 

Ono malo sto sam ja cula Mischu, bio je sasvim korektan i fer. I inace mi on deluje sasvim normalno i pristojno (za razliku od Sasche koji je imao raznih ispada i pre ovih poslednjih s devojkama).

 

Edited by wwww
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...