Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

2 hours ago, Pangea said:

Odlična je Kejt, od-li-čna... čista desetka od mene... 😊

Mislite da bi ovaj video mogao i u temu najlepše teniserke?

Ja mislim na temu teniskih penzionera . Ali eto pojedinci stičem utisak namerno neće da se suzdrže od nepotrebnog spamovanja

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Keira said:

Ja mislim na temu teniskih penzionera . Ali eto pojedinci stičem utisak namerno neće da se suzdrže od nepotrebnog spamovanja

Stvarno nisam siguran šta si hteo da mi kažeš, verovatno da spamujem?

Danas će na tenisu biti napisano jedno celih pet poruka, malo bezazlenog spama ne škodi 😉

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Pangea said:

Stvarno nisam siguran šta si hteo da mi kažeš, verovatno da spamujem?

Danas će na tenisu biti napisano jedno celih pet poruka, malo bezazlenog spama ne škodi 😉

Htela.

 

Ne znam koliko je važan taj video za današnji tenis. To je sve.

 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Keira said:

Htela.

 

Ne znam koliko je važan taj video za današnji tenis. To je sve.

 

Pa dobro, meni je interesantan video. Volim da vidim Feda, nostalgija valjda, a Kejt je baš po mom ukusu te se našalih malo...

Link to comment
Share on other sites

Dobio sam e-mail od turnira u Torontu u kome izmedju ostalog napominju da ce od 2025. turnir (glavni zreb) trajati 12 dana. Ako isto bude i sa Sinsinatijem, nije mi bas jasno kako ce organizovati raspored turnira izmedju Vimbldona i USO, narocito onih godina kada se namesti samo 6 nedelja pauze izmedju njih (kao ove godine).

Link to comment
Share on other sites

On 7/12/2023 at 10:13 AM, alcesta said:

Baš mi je žao ovih malih turnira u tim terminima. Šta su navalili da produžavaju masterse, u Madridu i Rimu nije baš izgledalo kao poboljšanje.

Meni kao gledaocu ne prijaju dvonedeljni mastersi. Nekako se oduuuužiiiii...

Link to comment
Share on other sites

Da , mladji.Sada štp je imao dobar W, pobedio Friza za 3 kolo

Propustio da WADA-i ili kako se sada več zove organizacija prijavi kretanje/boravak i propustio nekoliko testiranja van takmičenja.

 

Čitam (i uzimam i sa rezervom ) Holger se žalio da je jednom propustio, nije čuo zvono, kaže bio na terasi  i oni otišli. Da li je moguće da ne pokušaju da ih kontaktiraju putem tel. ili aplikacije 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...