Jump to content

Izvan i iza turnira


wwww

Recommended Posts

2 hours ago, Drug Crni said:

Banujte Alcestu zbog okrutnosti..pravi mi zazubice ovakvim sadržajima..imao sam manju opeaciju i ne smem ništa konkretno da pojedem nekolicinu dana..:cry:


Ne radi se to tako druže Crni. Samo si trebao spomenuti da je KOLHOF* izgubio finale parova jučer u Barceloni u paru sa Skupskim. Nije bitno od koga.
 

Spoiler

*Alcesta zna zašto 

Spoiler

Asocira ju na kuglof 😁

Spoiler

spacer.png

 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Darth Steva said:

Pre bih se godinu dana hranio kod Jetze nego pojeo banjalucko-sarajevsku verziju cevapa... lagano najizvikanije jelo ikada.

 

Aaa pa ja ovo tek sad vidim.. odavno je ovaj covek prestao da bude merodavan za meso.

 

Eventualno ga pitajte jel matovilac sladji u kombinaciji sa rukolom ili francuskim persunom.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nisam ja baš sigurna koliko je Janko trenutno likvidan. Gomilu para je sigurno uložio u tu akademiju koja pitanje je koliko se isplati, a ni Biljine revije nisu jeftine.

Što naravno nije opravdanje, ali možda je i nešto deseto u pitanju, ko će ga znati... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Siniša Mali je u nedavnom intervjuu "Sportskom žurnalu" rekao da su Đokovići "zakupili" (jes,hau no) deo parcela oko novog stadiona koji će se graditi. Pretpostavlja se da će tamo tamo podići novi teniski centar.
Pretpostavljam da su sa Dorćola "zapalili" ljuti što im deo javnosti (sa punim pravom) prigovara oko nepropisnog proširenja kompleksa. A svesni su da to ipak kalja Novakov imidž, koliko god mu je ostatak porodice bahat i boli ih lakat.

Ni najmanje se ne bih zanosio mišlju da su "otkačili" nazadnjake. Naprotiv. Isuviše su oportunisti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...