Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

1 hour ago, Zvezdinho said:

Pobeda 8-5-0. Toliko o tome da su ti potrebna 2 DD drveta poput Gobera i Kapele da bi drao sve. Da je bio malo bolji raspored Lamarkus 2 meca i Mo Vagner 2 meca koja nije ni igrao zbog povrede, mogli smo i defanzivne skokove da uzmemo.

 

Pusti Konje zems, njih same cak i ja pobedio :lol_2:

 

Nego:

 

 

Za Velikiiiii gradski derbi, da vidimo ko je najBaja u selo :capone:

Edited by John Dies at the End
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, nlavrnja said:

Skidam kapu delgadu i maxi kako su nas dobili sa znatno losijim rasporedom, nisam previse gledao druge rezultate, ali po brojkama mislim da bi oba tima glat dobili bilo koga drugog u ligi ove nedelje

 

 

Hvala lavrnjo. Vidi se ko je tu od osnivanja...

 

Nisam ni ja pratio jer da jesam znao bih da uinija rascmaruje ko stigne. Prvo ti, pa bora, sad madjija... 

 

Jbg pojeo ga pritisak 😕

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Vratite mi BruceLee-ja :classic_sad:

 

Ponosan sam na sebe kako sam lepo anticipirao njegov povratak 😎

 

Tamo krajem prosle nedelje kazem ja borinju, ajde kanter za holmsa, glava za glavu, on pita dal sam lud. Rekoh ok, ajde kanter i jos jedan (nek bude brus li) i ja preuzimam rizik jer se vraca povredjeni Bigli. Bolje da ne pisem sta mi je rekao...

 

I tako ostade Lee u nasem jatu. Prava sporCka prica...

Edited by maXa88
  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

@Magia

cestitke. kao sto rekoh, dobio bi duel i da imam komplet sastav

 

Hvala puno!

 

Na kraju ne toliko ubedljiva pobeda koliko je mogla ali ko ce da se zali kad se pobedi prvi na tabeli. 

 

Sada Maxa i Delgado koji imaju pola ekipe Portlanda koja ima 4 meca ove nedelje.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, nlavrnja said:

Skidam kapu delgadu i maxi kako su nas dobili sa znatno losijim rasporedom, nisam previse gledao druge rezultate, ali po brojkama mislim da bi oba tima glat dobili bilo koga drugog u ligi ove nedelje

 

 Hvala @nlavrnja.  Duel je bio dostojan fantazi finala, bas smo se fino krljali i eto na kraju prevagnuse kradje za +1 na nasu stranu...   Ja mislim da je ovo bar peta uzastopna pobeda nad tobom ? 

 

  Fino su odigrali poslednje 2 tekme pridoslice Lee sa O u active i Aaron Holiday. Idemo dalje, jos jedan derbi protiv Madjije. Nece biti lako, al posto smo se snasli i sa 2 meca Portlandjana, probacemo i sa ova 4... 

 

   

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Cini se da je 11 ekipa sigurnih u Po a da ce biti borba za 12.

Je l je ziv Vucina?

 

Ceka da sutra zaigra Ejton pa da pocne da se siri, posto super mega star Kevin Luni slabo puni. Mislim slabo puni statse, kolone ili sa vam je po volji.

 

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Ajde ako neko hoce Oladipa, dacu ga za kacu kiselog kupusa. Posto od plej ofa nema nista, da ga ne drzim vise za dzabe...jeste da igram poslednju sezonu ovde, ali barem da se oprostim u prvih 16.

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Zvezdinho said:

 

 

Zato mi i ne treba, da idem u po, pa da ga stekam...nece on do naseg Bozica...u najboljem slucaju. Verovatno druga polovina januara. 

 

Ima vec zaintetesovanih Zveki, ako ti neces : ) Ako hoces, za tebe poseban popust : )

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Zvezdinho said:

Kome treba igrac koji ko zna kad ce da se vrati,i koji u 1/8 PO ima samo 2 meca. Ja sam zainteresovan za drogosha, jes da i on ima samo 2 meca u 1/8 al treba nam jedan elitni DD igrac da pojurimo titulu. I zdravlje igraca naravno.

Super. To znaci da neces traziti veto i kukati kako ti pojacavam konkurenciju, tj. najverovatnije Magiju. Mozda ode i na drugu stranu...

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...