Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Ne vidim ga na mapi, moram da pogledam tabelu B lige :P

 

Sam se zajebao, sprdao se sa mojim predlozima za pikove T.Jang  za 2.rundu Adebajo i Sabonis, pricao srecno sa njima u B liZi. Da je njih birao ne bi bio u ovoj situaciji.

 

Ajd necu mnogo da ga zezam vidis da se skenjao pa slabo pise.

Edited by Zvezdinho
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Izgledao si kao nezaustavljiva Masina, TD princ, Wigins sezona karijere, mladi DD centar, jrue stetocina % ali puni sve ostalo, Moris kao najbolji igrac NYK, Smart i Harelitd itd...
Sve mladi momci u prajmu bez neki pretnji (osim mozda trejda Morisa)..

I kada si trebao da pomognes i  napravis razliku izmedju top 4 ekipe ti OVO RADIS.. cccc samo pravis guzvu na vrhu

Link to comment
Share on other sites

 

24 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Ma izlapeo je Pop, niko tu osim ona 2 midrange spamera nema vrijednost

Jebem ga ustima, al me navukao jos ga vodio u Kinu. Doduse verovatno se vlasnik Mareja jos gore oseca posto je on imao brutalne partije i opet dobija po 24 minuta..(ko ima Mareja evo mu  White).
Ako  ne upakujem neki trejd bice dropovan, jbg najgori je od sve dece, Denzel ima zanimljiv potencijal posto je OTO muerto jos mesec dana a Dun ciglar. 
Kada spomenuh Otoa sta bi ti za njega? Sumnjam da imas neki luksuz da ga cekas 

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

Dok jednom ne smrkne, drugom (mozda) ne svane :wink2:

 

5C su za "sisice", samo smallball furamo😁

Dobro dosao Jalen-e 2 😄

 

Smesi se prvi poraz, i to ubedljiv, posle par solidnih kola... Protivnika imao brutalne brojke u par dana, dok BabaRuss ponovo odmarao, usranko DSJ uskoro ima da leti out 😴

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

Ma za šta hvala, nema ništa od njega, Brunson je tu glavni baja.

 

A Osman će valjati, sem ako ga neki viši waiver ne nanišani. 😁 

 

Ali ti meni nešto pričaš, a spavaš na FA. 😂😂😂

Imam notifikaciju, pa mi zvoni kad se neko sa watch list pojavi na FA, ne treba da gledam FA. Nije loša stvar, ako nisi provalio do sada :classic_biggrin: Čekao si zadnji minut, pa da ga sledećeg minuta u novom fantasy danu digneš ponovo. :lol_2: imaće neku vrednost za stl i ast dok se Dončić ne vrati...

 

Biće Osman OK kad trejduju Lovea, ali brate mnogo uništava FG.

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wook said:

Imam notifikaciju, pa mi zvoni kad se neko sa watch list pojavi na FA, ne treba da gledam FA. Nije loša stvar, ako nisi provalio do sada :classic_biggrin: Čekao si zadnji minut, pa da ga sledećeg minuta u novom fantasy danu digneš ponovo. :lol_2: imaće neku vrednost za stl i ast dok se Dončić ne vrati...

 

Biće Osman OK kad trejduju Lovea, ali brate mnogo uništava FG.

 

Ma kakvi, ne radim ja to tako.

Igrač mora da dokaže da je vredan prvo.

Ja jesam to nameravao da uradim, tačnije, pokupio sam ga sa namerom da ako zaigra i odigra dobro, uzmem ga u prvim minutima novog kola, ali lik je dobio 9 minuta sinoć bez Luke + nije imao nikakve stats-e.

A kasnu izmenu sam radio jer mi se telefon ispraznio, pa dao radnici u kladži da se napuni, te jedva nekako stigoh da odradim izmenu. 😀

 

A inače tek treba da vidim sa kim igram naredne sedmice, nisam imao vremena za proveravanje, pa se tek nakon toga priprema strategija.

Trenutno mi je fokus na NFL fantasy playoff. 😉

Link to comment
Share on other sites

Solidne partije malog Aarona Holideja od kad sam ga pokupio sa FA. Danas -> 23p (6/10 FG & 9/10 FT) , 6sk...

 

   U sustini je sve reseno izmedju nas i Lavrnje, samo su stilovi aktivni, mi imamo Bartona i Lee-ja a Lavra -> Pejtona, Krisa i Bogadana. U prednosti je svakako, kradje su neresene, al ajde videcemo....  Svakako je bio odlican, odlican mecap. Mislim, u teoriji i PPM mogu da se okrenu u nasu korist, ali jako tesko...

 

   Maxo, vinija rastavlja Madjija, a ne Bora...

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...