Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

40 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

  

Pa ne rizikuju ooni nista, ne vracaju oni njega pre vremena kao sto Brooks kaze organski ide. Nije se on povredio u Junu kao sto je Duranta pa da rizikuju prebrzim vracanjem.  Mislim tom logikom mogu i sledece godine da ga ne puste da ne bi izgubili stotine miliona ako se slucajno opet povredi.
Jedini upitnik je tenkovanje da li ce da se bore za top5 poziciju na lutriji ili jok. 

 

kako ne rizikuju nista? ako se vrati nakon ne igranja vise od godinu dana bice jos uvek rovit i morace igrati blizu pune snage ako vec jure nesto. mislis da bi organizaciji, upravi, navijacima, igracima, cirlidersicama bilo ok da i trecu sezonu za redom igraju bez veceg ucinka walla ako se opet povredi? mislim da bi u tom slucaju morali trejdovati i beala kome bi dokurcilo i onda je to vec definitivan znak da pocinju rebuild, sa dve godine zakasnjenja. tek su onda najebali.

uzmi primer griffina koji je na kraju prosle sezone igrao sa jednim kolenom, nekako usli sa detroitom u playoff da bi dobili metlu, gde nije ni igrao svaku utakmicu, da bi isao nakon toga na operaciju, propustio pocetak ove sezone zbog cega su izgubili brdo utakmica i sada jure da opet uhvate playoff. 

i cak i da ga vrate, nije wall sada jordan pa da odjednom preokrene situaciju za 180 stepeni, nece biti gamechanger nakon dve teske povrede i skoro dve sezone ne igranja. morace se uigrati i sve a za to vec nece biti vremena. 

ako se bude vratio to ce biti samo zato sto ce on insistirati i morace ga pustiti inace organizacija ga nikad nece pustiti na teren.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, gggggggg said:

 

kako ne rizikuju nista? ako se vrati nakon ne igranja vise od godinu dana bice jos uvek rovit i morace igrati blizu pune snage ako vec jure nesto. mislis da bi organizaciji, upravi, navijacima, igracima, cirlidersicama bilo ok da i trecu sezonu za redom igraju bez veceg ucinka walla ako se opet povredi? mislim da bi u tom slucaju morali trejdovati i beala kome bi dokurcilo i onda je to vec definitivan znak da pocinju rebuild, sa dve godine zakasnjenja. tek su onda najebali.

uzmi primer griffina koji je na kraju prosle sezone igrao sa jednim kolenom, nekako usli sa detroitom u playoff da bi dobili metlu, gde nije ni igrao svaku utakmicu, da bi isao nakon toga na operaciju, propustio pocetak ove sezone zbog cega su izgubili brdo utakmica i sada jure da opet uhvate playoff. 

i cak i da ga vrate, nije wall sada jordan pa da odjednom preokrene situaciju za 180 stepeni, nece biti gamechanger nakon dve teske povrede i skoro dve sezone ne igranja. morace se uigrati i sve a za to vec nece biti vremena. 

ako se bude vratio to ce biti samo zato sto ce on insistirati i morace ga pustiti inace organizacija ga nikad nece pustiti na teren.

A sto igra rovit? coveka ne guraju pre roka kao sto su gurali tog Duranta  pa je popucala tetiva.
Timeline za njegovu povredu nije godina i po pa da pocne da igra u sledecoj godini vec godinu dana, znaci ne vraca se rovit vraca se bez match sharpensa a isti nece imati ni sledece sezone ako ove ne dobije minuta, sta vise bice gore posto umesto godinu dana nece da igra 20 meseca. 

Niko ne garantuje promenu za 180, ja nisam najavio PO ja sam rekao borba za PO 3 pobede im bezi Orlando a oni beze 3.5 najgorim Hawksima znaci mogu lagano na obe strane da odu, koliko im je PO udaljen toliko je i 1 kuglice na lutriji. i u ovom 2 slucaju je jedina losa strana povratka Walla posto ako je dobar imace vise pobede nego sto trebaju da imaju znaci losa pozicija na lutriji.
Oni imaju Beala do 2022 ako ne urade nesto da njemu udovolje on ce veoma brzo da ode recimo u Majami. A baciti pocetak sledece sezone zbog polakog uvodjenja starnog pleja je mnogo veca steta nego sada da dobije minute.
Wala treba ove sezone da polako uvode sa restrikcijama na ~20 minuta da bi sledece krenuo 100% spreman. Kao sto si spomenuo Georga..

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Zvezdinho said:

Ne navlacim, ja cu sigurno da ga dignem s obzirom kako stojim sa centrima.

 

Da, on ti nedostaje da ti bude 7mi C u rotaciji...  Ugledaj se na mene, bez C vodim 20ak razlike u def reb 😛

 

2 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Zato lepo trejd debeli da resis to 1 mesto !

 

Pa BRE BoraBora bi dao bolju ponudu od tvoje :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Zvezdinho said:

:classic_sad:

 

Šta kažeš za Boucher-a Zveki? 😁

Rekoh ti ja - nije on ni blizu DD pretnje, izuzev ako nije blowout i ne odigra celu 4/4 (što večeras doduše verovatno i bude slučaj).

Neće on ni minuta videti na 4.

 

Ne kajem se toliko što sam ga dropovao, kao sinoć u trenutku, ali mi krivo što to uradih za onog raspada, koji ništa nije odigrao. 😠

Link to comment
Share on other sites

Ispolivao nas madjija. Nestvarno ga usralo, nema sta. Ni  fina debi partija izvesnog Wilijamsa Granta nije ublazila poraz 😕

 

inace stvarno treba biti pravi antiduduk i tutumkar pa da dropujes Portisa, najzahvalnijeg igraca fantazija. 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...