Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Ovaj proslu imao 8 na 1/2 nije mogao 2 za celo 2/2. Sada ga vratio i opet stao na 9 i vadi ga minut pre kraja, pa nece da umre samo neka prenese i baci suteru koji se ne zove DOnte da pukne 3.
Nema taj Rasel/Doncic mentalitet da ko kurava juri ast pa tek posle da sutira ovaj sutira od starta.
Povredio se Powel a to im 1 bek sa klupe.

Link to comment
Share on other sites

Da mi je rekao neko da cu zadnjeg dana da preokrenem poene i FG procenat rekao bi da je lud. Cilj je bio da se zadrze nekako asistencije i nisam uspeo u tome:frusty:

 

Hvala uini, ali bilo je i srece, bez nje se ne moze nigde. Kad budes bio kompletan bices nagazna mina za ove nosioce.

 

A sada sledi intro za sledece kolo, dame i gospodo.

 

 

Ja sam ovaj good, a  @maXa88 i @delgado nek se dogovore izmedju sebe ko je bad , a ko ugly. Doduse ako je delgisha metro onda ne moze da bude ugly, vec samo bad.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Ne znaju ljudi da trejduju. Evo Konli sinoc 22-4-4 prvi put bez restrikcija. Lep posao za mene. Jbg, povrede me je**se ove sezone plus ovo izdrkavanje igraca na meni. Povredi se Rouz, i slepac Braun napravi DD za pobedu u toj kategoriji i kategoriji za defanzivne skokove. Kategoriju i po sam izgubio povredom Rouza. Plus sam imao neki "projekat" sa Hejzom, pa su me pumpali sa svih strana. Sad sam u prilici i da ne zaigram PO. 

Edited by Drakaris
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ladno ću morati 8. waiver na povređenog igrača da spucam, kad je već Grof rešio da počasti i sa FA, bacanjem Dunn-a. :lol_2:

 

A kako sam ovako brzo uspeo da doguram do 8. waiver mesta, to mi je tek nejasno.

 

Odličan duel @MG23 @nlavrnja, iako su ekipa bile baš desetkovane povredama. Bukvalno bi šteta bila da se ne ponovi u kasnijoj fazi playoff-a, ali teško da će me biti tamo, jer izgubih i DReb i Blk od vaše ekipe praktično bez viskog trenutno + nekako bilo nerešeno u izgubljenim, iako tu imate TO mašine, a ja od početka sezone među ekipama koje prave najmanje. 

No šta je tu je, možda je X i najrealniji bio. 😊

Link to comment
Share on other sites

Ja sam TD stavio samo da ga imamo, sad da vidimo za datum (posto espn bas ogranicava), praksa ranijih godina je bila da imamo dogovor kad zatvaramo prozor i to je obicno bila nedelja popodne. Da li ste i sada za to, tipa nedelja 9. feb, u 18 h zatvaramo sve, svaki trejd posle toga se automatski vetuje?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Sto smo mi uiniju, to je nama zveki. Filijala, verni pratilac, dobavljac droge, bitch...

 

Mnogo sam truda ulozio dok nije promenio ime i tim samo da ga vratim u a ligu. Jeste smor ali smor bez kog se ne moze. Tesko bi ova liga bila jaka da nije njega. 

 

Ne moras da se zahvaljujes na lepim recima zveki. Bice ovo mec za prave sladokurce i ocekujemo da te rascmarimo kao ove fenjerase pre tebe... 

 

Tvoj Maxa ❤️

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Zveki, sta dajes za Monka i Korkmaza, ovaj Zizica?? : )

 

Citam i danas da NYK hoce Momka, a da se Orlando interesuje za DSJ-a. TT je na trade bloku. Cudi me da niko nije digao Andriju. Meni realno i ne treba, ali hocu da polupam uinija i Maxu zadnja 2 kola, pa zato DD Andrija.

Edited by Wook
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ko zna sta ce da stigne u zamenu TT-a i eventualno Lava ako bude trejdovan. Jurice mladje igrace centarskih pozicija. Dobar je i Vejd ko je gledao garbage minute, mogao je videti da decko ima potencijala, mozda njega puste u vatru. 

 

Umesto koga bi igrao Monk u Niksima? Na njegovoj poziciji igra najperspektivniji igrac i to po 35 minuta. Za Monka je naidealniji slucaj da ostane u Sarlotu. 

Edited by Drakaris
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wook said:

Zveki, sta dajes za Monka i Korkmaza, ovaj Zizica?? : )

 

Citam i danas da NYK hoce Momka, a da se Orlando interesuje za DSJ-a. TT je na trade bloku. Cudi me da niko nije digao Andriju. Meni realno i ne treba, ali hocu da polupam uinija i Maxu zadnja 2 kola, pa zato DD Andrija.

 

Ne moze tante za kukuriku, moze samo tante za tante.

 

5 hours ago, maXa88 said:

Sto smo mi uiniju, to je nama zveki. Filijala, verni pratilac, dobavljac droge, bitch...

 

Mnogo sam truda ulozio dok nije promenio ime i tim samo da ga vratim u a ligu. Jeste smor ali smor bez kog se ne moze. Tesko bi ova liga bila jaka da nije njega. 

 

Ne moras da se zahvaljujes na lepim recima zveki. Bice ovo mec za prave sladokurce i ocekujemo da te rascmarimo kao ove fenjerase pre tebe... 

 

Tvoj Maxa ❤️

 

 

 

Kupio sam Faktu u apoteci, valjda ce da mi bude lakse:classic_unsure:

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, delgado said:

Hoho, pa mi smo se opasno priblizili liderskoj poziciji. @LayupFromTheMidget , da li mirno spavas ??!

 

   @Zvezdinho  Srecan derbi. Da vidimo sta znas. Samo da znas, igramo za uinija, tako da necemo imati milosti.

 Neka bude borba neprestana 3.5 razlika izmedju 1 i 4.

i madjija juri top4 njega najvise posmatram 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da se prva 4 skoro sigurno znaju, ne vidim nacin da stignem ovoliku razliku. 

Btw, sad kad je trejd prosao, samo da izjavim da imam strah da sam se zeznuo s obzirom da od Portera ocekujem brutalne partije narocito nakon AS pauze. Stvarno mi se mali svidja kako igra a oni ce njemu i ovoj dvojici dati svu slobodu sveta kad trejduju sve sto budu mogli.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...