Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Juanco ti je 2x bolji od nekih koje imas na rosteru. Ovo sto pominjes su spekulacije, a ti si imao igraca na tacni. Stvarno nemas pojma, samo imas srece kod lutrije i dzezis nocu, pa si tako pokupio i Mela...

 

Ne idem u B, vec u penziju : )

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wook said:

Juanco ti je 2x bolji od nekih koje imas na rosteru. Ovo sto pominjes su spekulacije, a ti si imao igraca na tacni. Stvarno nemas pojma, samo imas srece kod lutrije i dzezis nocu, pa si tako pokupio i Mela...

 

Ne idem u B, vec u penziju : )

Mela koga ce da izbaci Nasir Mali da cuvena prognoza. Kao i ova sada.
Ne ti ides u B ligu, kvalitetom si zasluzio taj put. Ovo penzija je jbg primorana posto ni 100 izmene i prognoze nisu pomogle  bice bolje.
Koji ce mi kurac jos jedan pf,  bolje da se kockam sa rezervnim C hjustona (imam i ovog startnog jos jedan PF), veci upside mi ima Bell ako dobije minute nego ovaj.

Link to comment
Share on other sites

Bel ako bude dobio 15 minuta da peva. Posebno sada kada imaju Kavingtona, pa onda on moze da provodi dosta vremena na PF, a Taker na C. 

 

Steta sto sam zaspao kada se desio trejd, nisam mislio da ce biti neki trejd u 6 ujutru. 

 

Mislim da je ovaj put Wook u pravu, Ernangomez ce dobiti minute na PF. Solidan izvor skokova, trojki, poena, cega hoces. 

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wook said:

Ha-ha, kakav previd Maticu. Cuvas Wagnera, a ostavljas Huanca. 

Uf jos 1 procena, sto da dajem coveka koji se spominje kao potencijalna zamena za TT i moguci odlazak kod svog Bivseg koledz trenera. Nije ni cudo sto ispadas, sa ovakvim procenama.

Juancho je mogao samo umesto DJJ od njega je jedino bolji, ali ne trebaju mi skokovi to imam pun kurac, blk i stl sa 2 strane to uz sutera (pg poziciju jurim) a Bell je to davao i to fino za GSW za 15 minuta.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

maticu, kako mi je meyers leonard, jel se cujete

Nije otisao u La za mec, verovatno nece ni protiv POrtl da igra
@Wook kada ispadnem sa 100 izmena ima da se pomirim, ali dzaba moze mi se :)) Pardon ima da se "povucem" 
Nego finu grupaciju C imas, mozda neko od njih bude starter Hjustona nadamo se. Mozda Dieng ko zna

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

NE daj se Maticu!!!  Ko je ovaj  drugoligas da tebe doajena proziva breee!!! 

 

 

Nego ja imam sad drugu muku.  Sabaza nam ugasili smradovi,  jednodimenzionalni zvekijev tim nas rascmaruje, ne mogu da nadjem opciju da  dropujem delgada...

 

Bas teska nedelja ...

 

e da, ovo za Bell. Ja ga pokupio prosle godine kao pick 6 runde. Slepac je imao prostora zbog povreda u GSW,  najavili ga kao novog Greena i usrao mi se u sezonu. Malo je falilo da ispadnemo. Ako od njega bude nesto selim se na Island!  🙂

Edited by maXa88
  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...