Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Sledeci put kad  neko ( kad kazem neko mislim uini) bude kenjao kako finale ne bih video bez vec cuvenih skripti, dobice korpus delikates u vidu slika istih. 

Upravo me je degli naterao da se potrudim i nadjem ih. Majko mila kakvi su to biseri bili...

Edited by maXa88
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Greju ko ludi, pa uvece ne moze da se dise kad izadjes napolje.

 

Uini padoh nocas samo na Zajona, nisam ispostovao pluseve na Holideja i Morisa na tvoje, jebo me hajp i bila velika granica 18,5. A izbacio Rendla plus i Trej Janga minus :smiley26:Nista od 10k dindzi. Uini imam 4 igraca Sarlota normalno je da znam sta svako u tom timu radi, a kamoli kako igra:lol_2:

 

Vratio se Toma:64: 18p 10sk i 6 as. I Madjio, ne moze Toma Brajant i Miles Bridzis za M.Robinsona.

 

 

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mora da se nadje centar uini, tim nam je krsh postao, mora da se radi u trecoj smeni zbog toga. Mislis da meni odgovara ovo drezdenje, najbolje bi bilo da sam imao 1.pika na draftu kao tvoj miljenik i da ne razmisljam o fantaziju do PO. Plus Matic , Procke , Borivoje a i ti kad ne spavas kupite igrace u sekundi, a ova trojica u pola 4 ujutro i ako gledaju tenis a ne NBA mec. 

 

A kako se samo zajebao Midzet, izlazi prvo vest da Graham nece da igra zbog gripa izlaze startne postave, on brze bolje kupi Bejkona sa FA jer pocinje  mec, krk na par minuta do pocetka meca ipak igra Graham i ako su objavljane startne petorke :lol_2:

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

Daj jednog na zajam, cu da ti ga vratim tamo u aprilu.

 

 

znači ovako, večeras ležem do 23h. nemoj da sam te video da prtljaš po FA nakon toga sve do 05h ujutru

 

ionako imaš brda igrača više danas i sutra, jebo te šarlot disko mafija

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Drakaris said:

Ako bude non-stop na minutazi od 18-20, moze biti dosta produktivan. Sarlot ima 4 meca u 1/8, definitivno si za izbegavanje. 

 

Ja mislim da mu je ovaj dao minutazu je je igrao u Niksima, nesto kao sto je dao Batumu minutazu u Parizu. Videcemo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ali Wuk koji "kuka" kao Zems zbog jedne utakmice Kawaiiia... Dok kod mene je sve standardno normalno: Tatum povredjen, babaRuss preskace utakmicu, minimum dvojica se raspadaju 😴

 

I kod protivnika sve "normalno" : Drogos partija sezone, Bledsoe poena kao na tri utakmice zbirno, ppm kao da ima Hardena i LbJ u ekipi 😴

 

Ali dobro (TM), učio sam od najboljih ( čitaj Zvekija i Delgada), spremio sam odstupnicu za sledeću sezonu 😁

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...