Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

47 minutes ago, Zvezdinho said:

On nije namestao tim vec duze vreme, al rekoh ajd da ne budem tuzibaba. Na primer protiv lavrnje pre par nedelja nije namestao uopste.

 

Ja sam gledao do 5.dec, mrzelo me da idem dalje u prošlost na mob 😄 od tada je možda 1-2-3 bio aktivan

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Ja sam gledao do 5.dec, mrzelo me da idem dalje u prošlost na mob 😄 od tada je možda 1-2-3 bio aktivan

 

 

 

protiv mene je jednog dana propustio da ubaci tri igraca. meni je to neshvatljivo ali je razumljivo, jebiga, desava se

 

vi pricate o situaciji da ne namesta ekipu uopste? ako je tako, neka leti jos tokom zime

Link to comment
Share on other sites

Pa ti volis taj Informer, tu ima svasta. Meni se cini da je jednom on napisao da ga fantazi vise ne interesuje, sad vi pretrazite njegove postove. Mislim da se skenjao nakon povrede Stef Karija.

 

Najbolje da se nista ne dira oko igraca kako bi bilo pravedno za sve, a Nicklord suspenZuje. Mi smo ga fer pobedili u 3.kolu na pocetku, ako se izuzuzme nestavljanje 1 mec beskorisnog Robina Lopeza i jedan mec Tajlera Hira.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

ko to mi 

 

Pa ovi sto su postavljeni preko veze na komesarsko mesto:lol_2: Tvoj miljenik Matic :s_d:A i ostali koji se nisu bunili a videli su sta se desava. Sad moze ili da se ostavi kako je bilo ili da mu se nameste igrace do kraja. Nema sad tu nekih izbora par kola pre kraja regularnog dela.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Zvezdinho said:

To je najlakse uraditi, ali njegov tim ostaje , kao i prethodni rezultati tima. Treba videti da li namestati igrace ili ne. Meni je sve jedno.

Evo ti komesari, pa vidi sa njima...

 

Bilo bi glupo da dogodine to isto radi i u B. 

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

Necemo da stvaramo Djolou probleme sledece sezone u B ligi. Nicklord da se izjasni. Kada ovako nezainteresovano igra A ligu, kako li ce tek B ligu. Shvatam da je povreda Karija dosta uzdrmala njegov tim koji i nije bas toliko los kao sto govori situacija na tabeli, ali se opravdanja nema. 

 

Matic da se angazuje, a ne da dobija platu od Lavrnje, a ne radi pos'o.

 

1 minute ago, Wook said:

Ti ostajes ovde i dogodine, a ja u pemziju : )

Sto ne olaksas debelom situaciju? 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Drakaris said:

Necemo da stvaramo Djolou probleme sledece sezone u B ligi. Nicklord da se izjasni. Kada ovako nezainteresovano igra A ligu, kako li ce tek B ligu. Shvatam da je povreda Karija dosta uzdrmala njegov tim koji i nije bas toliko los kao sto govori situacija na tabeli, ali se opravdanja nema. 

 

Matic da se angazuje, a ne da dobija platu od Lavrnje, a ne radi pos'o.

 

Sto ne olaksas debelom situaciju? 

Nema olaksica : ) igram do kraja.

Link to comment
Share on other sites

Just now, John Dies at the End said:

 

Zbog čega i kako meni da olakša situaciju? Zar nije dogovor da u slučaju odustajanja ekipe iz A, ulazi 5ti iz B, sto je po meni najbolja i najpostenija opcija?!

Tako sto se preda, vrsi izmene i ne skida sa FA u 1:00:02

 

Glavni ti rival ostaje gyzatori. Kojima se i Voren povredio. Teska nedelja za njih. 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...