Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Uzeo dva FA igraca. Kad se bude vratio Sherlok Holms, Dedmn opet truba minutaza. Jbg da si malo sacekao situaciju kod mene sa povredama mogao si bolje da prodjes, to ti je sto ti je sad. Nisam video odavno nekog da ovakvim potezima pokusava da ispadne iz lige i da se iz trejda u trejd sve vise zakopava.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imam jednog drugara, raspustenko inace. Kad god smo izlazili nakon njegovog razvoda uvek su njega neke boNba ribe gledale i sve za malo da im pridje ali u trenutku kad napokon resi, neka sila ga saplete. Recimo njoj se pojavi decko, ili joj se ispovraca drugarica, ili ne uzme mobilni od ribe, ili on krene da se ponasa kao selja pa ova pobegne, ili on pridje pa mu ona kaze da je udata ali burma ostala kod kuce... ima toga jos ali ko da pise, uglavnom

 

Zveki bi dao 300x bolju ponudu samo da je sacekao (ime po izboru)... 🔥🔥😎😎

 

 

 

Edited by maXa88
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, maXa88 said:

Imam jednog drugara, raspustenko inace. Kad god smo izlazili nakon njegovog razvoda uvek su njega neke boNba ribe gledale i sve za malo da im pridje ali u trenutku kad napokon resi, neka sila ga saplete. Recimo njoj se pojavi decko, ili joj se ispovraca drugarica, ili ne uzme mobilni od ribe, ili on krene da se ponasa kao selja pa ova pobegne, ili on pridje pa mu ona kaze da je udata ali burma ostala kod kuce... ima toga jos ali ko da pise, uglavnom

 

Zveki bi dao 300x bolju ponudu samo da je sacekao (ime po izboru)... 🔥🔥😎😎

 

 

 

 

Maxo jel te to zena ispretucala oklagijom u vugla pa ti masta toliko proradila.

Link to comment
Share on other sites

Ziva istina bro. Kod kalcu nema laganje... 🙂

 

a sto se tebe tice, po ko zna koji put ti bas tebi neko oteo trejd a imao si bolju ponudu. De bas tebi to da se desi?! 😞

 

Sto se trejda tice, sta znam. Nije Markanen bas pouzdan bio i kad je bio zdrav, i kad se vrati ko zna na sta ce liciti. Delgada sam hteo da dropujem kad ga nije draftovao a na kraju je ispao malo bolji od Kantera, samo sto je ovaj nas malo vise zdrav. Rizik je svakako  na madjiji ali ga i ne preplacuje ovim trejdom

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sreca njegova sto ima finu zalihu pa nece da ispadne ali dogodine opet je prvi kandidat sa ovim panicnim vodjenjem.

napravio 2 trejda zbog boljeg PO rasporeda iako nije imao siguran Po da bi 7 dana kasnije napravio trejd da ne ispadne. Samo je trebao da saceka jos koju nedelju za prva 2 trejda.

ajde debeli ucini malo ovu borbu za opstanak  napetu. mozda budem uzeo Pg ako ga polako uvode u ritam 😂

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, maXa88 said:

Ziva istina bro. Kod kalcu nema laganje... 🙂

 

:classic_biggrin:

 

56 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Sreca njegova sto ima finu zalihu pa nece da ispadne ali dogodine opet je prvi kandidat sa ovim panicnim vodjenjem.

napravio 2 trejda zbog boljeg PO rasporeda iako nije imao siguran Po da bi 7 dana kasnije napravio trejd da ne ispadne. Samo je trebao da saceka jos koju nedelju za prva 2 trejda.

ajde debeli ucini malo ovu borbu za opstanak  napetu. mozda budem uzeo Pg ako ga polako uvode u ritam 😂

 

Nema , debelom je ovo poslednja sezona... ostarelo se + se nema vremena :wink2: I hu D' fak isz Pg ... mnogo bre pises hijeroglife  :classic_tongue:

Spoiler

 

 

1 hour ago, Zvezdinho said:

 

Jos Procketu igra Kavai:64:

 

Ne znam, do sada se igrao basketa na "Bagdali" evo cekam Hitnu da me vode na infuZiju :whistling:    Igra, Cvajta jbg :wink2:

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Kada odem na komp mogu preko phonea jok. Cu ti javim sjutra 
@Zveki presli ste pola.

Ovo je duplo smesnije od onog Dipo-JJ trejda. FA igraci bukvalno, sa ogranicenim rokom trajanja. 

Link to comment
Share on other sites

2 lika koji vetuju trejd iz trolovanja.

 

Jedan pise da su igraci sa ogranicenim rokom trajanja a Porter je ruki kome svi najavljuju vecu minutazu i vecu slobodu u igri.

 

Drugi pise da su FA igraci a istovremeno nudi cele sezone igrace za trejd koje baci nakon 2 dana, najsveziji primer Korkmaz. 

 

For the record, predlog za ovaj trejd je dosao od Grofa, a moj rizik  je ako se Markanenu malo odlozi povratak ja do tad mogu vec ispasti iz plejofa. 

Nevezano za ovu pricu, ko li ce dici Ajzeu sa FA je mnogo bitnije od ovog trejda.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Wook said:

Ovo je duplo smesnije od onog Dipo-JJ trejda. FA igraci bukvalno, sa ogranicenim rokom trajanja. 

 

Bukvalno jeste tako, plus JJ Redik je i dalje produktivan i ako se vratio Zajon. Doduse izbego sam metak Oladipo nece da igra b2b meceve, plus ne bi vratio MPJ, tako da su mi ucinili uslugu vetovanjem trejda. Nego mogao bi @LayupFromTheMidget da posalje ljudima pismo kao i za trejd Redik za Oladipo sa obavestenjem da glasaju, cisto da dokaze da nije pristrasan i da radi svoj komesarski posao❤️

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Ako mislite da vredi vise u ovom trenutku, zasto ne ponudite?

 

Kao da ja ne zelim da vise izvucem u trejdu Markanena. Izlozio sam na ovoj temi juce da hocu da ga trejdujem i niko se nije javio. Javio sam se Madjiji, jer nema nijednog povredjenog i Zvekiju koji drzi igrace na IR-u koji nece ni nastupati ove sezone. 

 

Hocete da vetujete, a ponudili biste jos gore igrace za Markanena. Velika je glupost ovo glasanje. Gde glas pociva na licnim motivima. 

Sad me stavljate u situaciju da ja nemam prava da ga trejdujem, jer naravno, ko mi je kriv sto je povredjen...

 

Zasto niste vetovali trejd A. Gordon i Hanter za Zajona? Videlo se odmah ko prolazi bolje. Ja sam posmatrao iz ugla mr Klaca i video da bolje ne moze izvuci, stavio sam allow. Kada se vetuje trejd, jeste da treba kontrolisati da ne bude neke prevare, ali ako niko nista nece bolje da ponudi, onda nemate prava da vetujete trejd. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...